Pesti Srácok

"Ön egy hazaáruló" – Portré Szabó Tímeáról a Politikai Hobbistában (videó!)

"Ön egy hazaáruló" – Portré Szabó Tímeáról a Politikai Hobbistában (videó!)

Anonymus újabb videót készített – pontosabban újabb hangfelvételt hozott nyilvánosságra. Ezúttal nem gazdasági mutyikat beszélnek meg a szereplők, hanem Gansperger Gyula elég egyértelműen elmagyarázza rajta egy lelkes kollégának, hogy a hazai baloldali politikusokat a hatalom megszerzésében egy cél vezérli: megfelelni a külföldi megbízóiknak, és megkapni ezért a jutalmat. Egyszer már eladtak mindent gombokért, magas profitot garantáltak az új tulajdonosoknak, a magyar emberek kárára... és most is ugyanezt akarják csinálni. Szóval semmi új a nap alatt. Ja, és a baloldali elit is tisztában van vele, hogy Szabó Tímea CIA-ügynök. Szóval tényleg semmi új a nap alatt. A második részben Járóka Lívia európai parlamenti képviselő, az EP egyetlen roma tagja volt a Hobbista vendége. 17 éves képviselősége során rengeteget tapasztalt, lakott életvitelszerűen Nyugat-Európában, megismert rengeteg embert, és ezalatt az idő alatt két fontos megállapításra is jutott. Az egyik, hogy tényleg itthon a legjobb; a másik, hogy az EP tényleg tele van olyan figurákkal, akiknek nincs minden kereke a helyén. Egyik kedvence az a baloldali képviselő, aki lenácizta őt. Arra a kérdésre, hogy adott esetben átnyergelne-e az európairól a hazai politikára, annyit tudott válaszolni, hogy ha úgy alakulna, nem bújna ki a feladat alól, de nem feltétlenül vágyik arra, hogy Kabul Rózsájával mérkőzzön a parlamentben.

A teljes műsor itt nézhető vissza.

PestiSracok facebook image

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!