Pesti Srácok

Márki-Zay Péter a kampány hevében doktori címmel ruházta fel az LMP-s Csárdi Antalt (VIDEÓ!)

Márki-Zay Péter a kampány hevében doktori címmel ruházta fel az LMP-s Csárdi Antalt (VIDEÓ!)

Az ötödik kerület LMP-s országgyűlési képviselőjének, Csárdi Antalnak minden az arcára volt írva, amikor Márki-Zay Péter a közös utcafórumukon a neve elé rakott egy doktori címet. Persze nem ez az első alkalom, amikor a baloldal miniszterelnök-jelöltje úgy ajánl és magasztal valakit, hogy a nevét sem tudja. A teljes riport a Pesti Riporter ma esti adásában megnézhető.

Gyurcsány Ferenc után szabadon, most Márki-Zay Péter az, akivel úton-útfélen valahol találkozhatunk, nemrég épp a belvárosban, a Deák Ferenc téren, ahol a körzet országgyűlési képviselőjelöltjével, Csárdi Antallal haknizott. Miután a baloldal miniszterelnök-jelölte a szokásos lózungokat ellőtte a közönségnek, a kampány hevében a zöldséges-vállalkozóként tevékenykedő Csárdi Antalt egy doktori címmel is felruházta, amitől még az LMP-s országgyűlési képviselő szeme is kikerekedett.

Nem ez az első eset, hogy Márki-Zay Péter nincs igazán tisztában a szövetségesei kilétével. Korábban azt mondta, hogy „jól ismerem Szabolcsot”, mielőtt az odasúgta neki, hogy Szilveszternek hívják.

PestiSracok facebook image

Fotó: videókivágás

Ajánljuk még

"Büszke vagyok rá, hogy pályafutásom során nem tettem rosszat egy kollégámnak sem" - A születésnapos Stefka István a Polbeatben

‎Polbeat 2023 június 10.
Rendhagyó Polbeatet szerveztünk Stefka István 80. születésnapjára a Revolution '56 Szabadságharcos Sörözőbe, ahol a PestiSrácok.hu-s csapat mellett Stefka régi barátja és harcostársa, Alexa Károly irodalomtörténész, író, illetve a konzervatív televíziózás nagy, a rendszerváltoztatás utáni - a Horn-Kuncze-kormány által teljesen felszámolt - korszakának két jeles alakja (egyben az ünnepelt akkori munkatársa), Mátyássy Andrea és Dézsy Zoltán is elmondta méltatását, visszaemlékezését. Megszólalt továbbá Stefka István felesége, Naszályi Kornélia és egyik lánya, Stefka Nóra, továbbá Ambrózy Áron, Szabó Gergő és Szalai Szilárd. A Huth Gergely által celebrált rendkívüli adást végül egy fergeteges köszöntés követte, a tortát és a pezsgőt Stefka István kedvenc együttesének, az AC/DC-nek a dübörgésére hozták be a kollégák.