Pesti Srácok

Varga-Damm Andrea tudja, kik szivárogtatták ki Bangóné diplomabotrányát

Varga-Damm Andrea tudja, kik szivárogtatták ki Bangóné diplomabotrányát

Alig néhány óra telt el azóta, hogy az MSZP kizárta Bangóné Borbély Ildikót a pártból, de a diplomabotrány máris fokozódik. Mint arról korábban részletesen beszámoltunk, óriási slamasztikába került a szocik csepeli üdvöskéje, miután a mandiner.hu utánajárt annak, valóban rendelkezik-e az önéletrajzában feltüntetett diplomával.

Amikor kiderült, hogy ordas kamu volt Bangónétól az, hogy a BGF-en szerzett volna közgazdasági diplomát, a párt rendkívüli ülést hívott össze vasárnap, majd kizárták tagjaik közül a képviselőnőt. Bár az ellenzéki politikusok között úgy tűnik, nem új keletű dolog elhitetni azt, hogy bizonyos végzettséggel rendelkeznek – Gyurcsány Ferenc diplomáját még mindig keresik, de Hajnal Miklósnak sem sikerült elvégeznie az egyetemet –, úgy tűnik, ezúttal igencsak berágtak az MSZMP utódpártjában Bangóné hazugsága miatt. A baloldali politikai pártok között ugyanis egyáltalán nem szokás, hogy bármilyen tettük következménnyel járna. Egészen mostanáig. Bangóné diplomabotrányával kapcsolatban többen is megszólaltak, köztük Varga-Damm Andrea egykori jobbikos képviselőnő, aki szerint saját párttársai buktatták le Bangónét.

– emeli ki a képviselő, aki a hír megjelenésekor „pontosan tudta, hogy a sajátjai szivárogtatták ki” ezt, hiszen „ismeri ezeket”. Varga-Damm Andrea közösségi oldalán azt is hozzátette:

PestiSracok facebook image

Az ex-jobbikos arról is ír, hogy ő már akkor tudta, hogy kik szivárogtattak, amikor a hír megjelent. Szavai szerint "pontosan tudtam, hiszen ismerem ezeket". A szocialista pártot pedig úgy jellemzi:

Van azért némi diszkrét bája annak, hogy ilyen vehemensen vette védelmébe a szocialista képviselőnőt, ráadásul kiemelte, hogy

Ő már csak tudja...

Forrás: Facebook/Varga-Damm Andrea

Ajánljuk még

Itt a nagy antifa-széljobb vita a Polbeatben: "Nefelejcs" Gergő vs. Lipták Tamás, csütörtök 18 óra, R56!

‎Polbeat 2025 május 29.
Szélsőbal nincs, de igény az volna rá - írta Varga "Nefelejcs" Gergő hét éve a Tett blogon. Nem kellett sokat várnia, hogy a folyamatosan tüzelt antifa csoportok végül radikalizálódjanak, elég csak az Ilaria Salis-féle, 2023-as budapesti terrortámadásra gondolni. Varga "Nefelejcs" Gergő, aki a marxista portál, azaz a Mérce munkatársaként, a Vörös Szittya vlog arcaként és mindenek előtt antifa szervezőként ismert, elfogadta a PestiSrácok felkérését, hogy a másik nagy közéleti szubkultúra, a nemzeti radikálisok emblematikus képviselőjével, Lipták Tamással, a Jobbszélső Telegram csatorna szerkesztőjével, a Magyar Jelen szerzőjével megmérkőzzön a Polbeat nyilvános felvételén, május 29-én, csütörtökön, 18 órától, az R56 Sörözőben. Mérkőzésvezető: Huth Gergely és Kertész Dávid.

Nagyon súlyos, sötét dolgokról írok - Mező Gábor az első novelláskötetéről, régi és új ügynökökről (PS-videó)

‎Polbeat 2024 szeptember 10.
Nagyon súlyos, sötét történetekről írok. Gondolom nem meglepetés, hogy a XX. század második feléből. Azért dolgozom, hogy valamennyire tanuljunk a múltból, és ne menjünk bele ugyanazokba a csapdákba, amikbe korábban. Erre vonatkozik a cím, hogy Az ördög van odakint. Az ördögöt valahogy kívül kell tartanunk, nem szabad beinvitálni a házunkba. Ugyebár csak akkor tud bejönni, ha meghívjuk - mondta Mező Gábor kutató-író első novelláskötetéről, Huth Gergely kérdéseire.