Pesti Srácok

Varga-Damm Andrea tudja, kik szivárogtatták ki Bangóné diplomabotrányát

Varga-Damm Andrea tudja, kik szivárogtatták ki Bangóné diplomabotrányát

Alig néhány óra telt el azóta, hogy az MSZP kizárta Bangóné Borbély Ildikót a pártból, de a diplomabotrány máris fokozódik. Mint arról korábban részletesen beszámoltunk, óriási slamasztikába került a szocik csepeli üdvöskéje, miután a mandiner.hu utánajárt annak, valóban rendelkezik-e az önéletrajzában feltüntetett diplomával.

Amikor kiderült, hogy ordas kamu volt Bangónétól az, hogy a BGF-en szerzett volna közgazdasági diplomát, a párt rendkívüli ülést hívott össze vasárnap, majd kizárták tagjaik közül a képviselőnőt. Bár az ellenzéki politikusok között úgy tűnik, nem új keletű dolog elhitetni azt, hogy bizonyos végzettséggel rendelkeznek – Gyurcsány Ferenc diplomáját még mindig keresik, de Hajnal Miklósnak sem sikerült elvégeznie az egyetemet –, úgy tűnik, ezúttal igencsak berágtak az MSZMP utódpártjában Bangóné hazugsága miatt. A baloldali politikai pártok között ugyanis egyáltalán nem szokás, hogy bármilyen tettük következménnyel járna. Egészen mostanáig. Bangóné diplomabotrányával kapcsolatban többen is megszólaltak, köztük Varga-Damm Andrea egykori jobbikos képviselőnő, aki szerint saját párttársai buktatták le Bangónét.

– emeli ki a képviselő, aki a hír megjelenésekor „pontosan tudta, hogy a sajátjai szivárogtatták ki” ezt, hiszen „ismeri ezeket”. Varga-Damm Andrea közösségi oldalán azt is hozzátette:

PestiSracok facebook image

Az ex-jobbikos arról is ír, hogy ő már akkor tudta, hogy kik szivárogtattak, amikor a hír megjelent. Szavai szerint "pontosan tudtam, hiszen ismerem ezeket". A szocialista pártot pedig úgy jellemzi:

Van azért némi diszkrét bája annak, hogy ilyen vehemensen vette védelmébe a szocialista képviselőnőt, ráadásul kiemelte, hogy

Ő már csak tudja...

Forrás: Facebook/Varga-Damm Andrea

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!