Pesti Srácok

A Jobbik végleg elásta magát és széterjedt a baloldal társaságában – Toroczkai László a Pesti Riporterben (Videó!)

null

Toroczkai László szerint a Jobbik végleg feladta önmagát és a baloldali süllyesztőben teljesen elveszett. A Mi Hazánk Mozgalom elnöke a Pesti Riporter keddi műsorában elmondta, hogy a kitartó munka meghozta gyümölcsét, így váltak hét képviselővel parlamenti párttá. Toroczkai kijelentette azt is, hogy egészen más kultúrát képviselnek majd az Országgyűlésben, mint a baloldal, ők ugyanis minden olyan törvényjavaslatot támogatnak majd, amely a nemzet javát szolgálja, így konstruktív ellenzékként lehet számítani majd rájuk. Elmondta azonban azt is, hogy semmiképpen sem állnak majd a kormánypártok minden kezdeményezése mögé, hiszen nagyon sok szegmenssel nem értenek egyet. A Pesti Riporter keddi teljes adását ITT tekintheti meg.

A Pesti Riporter című műsor minden hétköznap 19 órától látható. Szóljon hozzá élőben, jelentkezzen Skype-vendégnek a [email protected] e-mail címünkön! A Pesti TV fogható bárhol az országban előfizetés nélkül egy egyszerű, kisméretű digitális antennával, illetve elérhető a legtöbb szolgáltató alapcsomagjában, valamint műholdról is. A műsorok röviddel az adás után a pestitv.pestisracok.hu oldalon nézhetőek vissza! Kövesse a Pesti TV Facebook- és Instagram-oldalát, TikTok-fiókját is!

Forrás: Pesti TV

PestiSracok facebook image

Ajánljuk még

A walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy engedje az LMBTQ-propagandát

NVNeugebauer Viktor Sport 2022 november 25.
A FIFA-világbajnokság első napjaiban – mint várni is lehetett – több szurkolót megszólítottak a biztonsági őrök, akik szivárványszínű vagy szivárvány mintájú ruhákat vagy kiegészítőket viseltek. De ez már nem marad így sokáig: a walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy lépjen közbe, és állítsa le az ilyen beavatkozásokat.

Dollárbaloldal – A CIA-ig érnek a szálak

PPestiSrácok.hu Forró drót 2022 november 25.
A baloldal választási kampányát a tengerentúlról milliárdokkal támogató Action for Democracy kapcsolatrendszere egészen az amerikai titkosszolgálatig, a CIA-ig ér – derül ki abból a jelentésből, amelyet a nemzetbiztonsági bizottság szerdán tett közzé. A jelek szerint az amerikaiak által támogatott kör kulcsszereplője a Bajnai Gordon, illetve a Ficsor Ádám nevével fémjelzett DatAdat-csoport, amely gyakorlatilag az ellenzéki kampányt lebonyolította – írja az Origo.