Pesti Srácok

Gyurcsány Ferenc valaki(k)re nagyon megharagudott és most mint a baloldal atyaúristene átkozódik

null

Mi, a DK-ban a zsarolásnak soha nem engedünk, a megállapodásokat pedig mindig betartjuk – üzente Gyurcsány Ferenc a DK elnöki posztjából és a Szemlőhegy utcai Apró-palota magasából, megtoldva egy, erre a célra szerkesztett grafikával. Hogy ki(k)re gondolt, azt csak találgatni tudjuk.

Hogy kik a címzettek? Nos, az tény, hogy két hete elmaradt a Fővárosi Közgyűlés, mert összeveszett a Gyurcsány-párt és a Momentum a közelgő időközi választások mandátumain, és a kisebbik párt nem szavazta meg Gyurcsányék jelöltjét. A szerdai rendkívüli közgyűlésen viszont megszületett a megállapodás. A Momentum megszavazta Bősz Anettet főpolgármester-helyettesnek, Gy. Németh Erzsébet fővárosi képviselői helyét pedig a DK-s Élő Norbert kapta meg. A XI. kerületben indulhatnak a momentumos jelöltek, és megtarthatják Orosz Anna alpolgármesteri helyét is.

Egyébként tegnap a parlamentben szóba került a Niedermüller-ügy. Erzsébetváros DK-s polgármestere arról értekezett, hogy a határon túli magyarok jól jártak azzal, hogy Romániához és Szlovákiához csatolták őket. A kijelentést már tegnap is több baloldali politikus elítélte; Keresztes László Lóránt (LMP) az Országgyűlésben is megtette ugyanezt, elfogadhatatlannak nevezte Niedermüller szavait. Erre Gyurcsány hű táskahordozója, Gréczy Zsolt – a Magyar Nemzet szerint – ezt kiabálta be:

PestiSracok facebook image

Mindenesetre Fletó megüzente, ki az úr a Házban.

Forrás: Gyurcsány Ferenc Facebook-oldala

Ajánljuk még