Pesti Srácok

Jakab Péternél és Hadházynál nincs lejjebb a politikában, az egyik már megbukott - Pesti Galeri a Polbeatben!

Jakab Péternél és Hadházynál nincs lejjebb a politikában, az egyik már megbukott - Pesti Galeri a Polbeatben!

Újra képernyőn a Pesti TV egyik népszerű megmondóműsora, a Pesti Galeri, Szarvas Szilveszter, Szabó Gergő, Dezse Balázs, Szalai Szilárd és Bokor Gábor ezúttal a Polbeatben véleményezte keményen az elmúlt hét legaktuálisabb politikai ügyeit. A Pesti Galeri extrában Jakab Péter bukása, Karácsony Gergelyék szélsőbaloldali elképzelései és a nemzetközi sajtó, valamint a magyar balliberális újságírók, fotelcelebek által jogtalanul és alaptalanul kritizált, az angolok térdelését nehezményező magyar gyerekek ügye is szóba került. Utóbbi esetről Szarvas Szilveszterék megállapították, a magyar gyerekek bizonyították, hogy ha a józan ész és mainstreammel szembeni harc, akkor az európai normalitás jövőjének Magyarország a legbiztosabb alapja. A Pesti Galeri tagjai Jakab Péter legvállalhatatlanabb politikai akcióit is felidézték, nyomatékosítva, Jakab odadobta Gyurcsánynak a Jobbikot. "Jakab Péternél és Hadházynál nincs lejjebb a politikában, az egyik már megbukott" - hangzott el a műsorban. A furkóklub Karácsony Gergely ötletéről, a nevezzünk el egy sétányt Horn Gyuláról című elképzelésről is határozott véleményt mondott, mert akár tetszik Karácsonyéknak, akár nem, bizony vannak megbocsáthatatlan bűnök. Nézze meg a Pesti Galerit a Polbeatben!

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!