Pesti Srácok

Az arabokat kompletten terroristázó Gyurcsány most hirtelen egy BLM-aktivistát talált magában

Az arabokat kompletten terroristázó Gyurcsány most hirtelen egy BLM-aktivistát talált magában

Gyurcsány szerint "mind meghalunk, mert Orbán náci", a bukott miniszterelnökből ugyanis hirtelen előtört a BLM-aktivista. Erős, különösen annak tekintetében, hogy volt idő, amikor az ő nem éppen polkorrekt beszédei okoztak diplomáciai katasztrófát, hiszen egykor nemes egyszerűséggel leterroristázta a szaúd-arábiai labdarúgó-válogatott tagjait. Ezzel akkor az arab államokkal szemben akkora külpolitikai gödörbe rántva hazánkat, hogy azt csak hat évvel később sikerült rendbe tenni, méghozzá éppen Orbán Viktornak.

A ballib oldal keservesen megszenved Orbán Viktor tusványosi beszédével, nem lennénk a helyükben. Kemény munka ez, de ha ezt kéri a főnök, akkor képesek a kákán is csomót találni. A főnök pedig ezt kérte, vasárnap így elkezdődött az őrjöngő kórus, hiszen a Pride már nem képes villantani és megtörni az uborkaszezont, a tüntetőknek melegük volt és hazamentek. Tehát kellett valami téma és így maga Gyurcsány Ferenc is megnyilatkozott:

PestiSracok facebook image

pötyögte billentyűzetén Dobrevné Gyurcsány Ferenc, aki létigazolását abban látja, hogy ha a miniszterelnök mond valamit, akkor azonnal teleposztolja a Facebookot (jó, most legalább nem verset írt). Mind meg fogunk halni Orbán miatt ez egyértelmű. Orbán öl! Ha nem a coviddal, akkor háborúkat robbant ki, vagy személyesen kényszerít focizásra LMBTQ-kisfiúkat, akik inkább tündérnek öltöznének. Az alpári demagóg hülyeségektől eltekintve nézzük meg, hogy mégis kinek a "náci szövege" okozott nekünk több gondot!

Emlékszünk még 2005-re? A dicső Gyurcsány-kormány aranykorára? Milyen szépen is éltünk akkor, és mennyire szerettek minket mindenütt! Kivéve persze az arab országokat, miután Ferenc úr nemes egyszerűséggel "arab terroristáknak" nevezte a szaúd-arábiai futballválogatottat, éppen akkor amikor az USA terrorellenes háborúja a tetőfokán állt, ezért a nyugati országok és a Közel-Kelet kapcsolatai kifejezetten kényesek voltak. Válaszul több arab diplomata elhagyta Magyarországot és akkora feszültség alakult ki országaink között, hogy évekbe telt míg sikerült helyrehozni a diplomáciai kapcsolatokat. S láss csodát! Ki más oldotta volna meg akkor is a Gyurcsány által el...khm...szúrt dolgokat, mint Orbán Viktor, aki 2011-ben egyiptomi látogatásán hivatalosan is elnézést kért a bukott miniszterelnök kijelentéseiért.

Kell még valamit mondanom Ildikó? Talán csak annyit, hogy érdemes volna a baloldalon felismerni: a nemzetünk, az egységünk, a hagyományaink védelme nem jelenti más népek megalázását. Azt ők csinálják...

Forrás: Index, Híradó.hu; Fotó: Horváth Péter Gyula/PestiSrácok

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!