Pesti Srácok

Nemzeti maximum vagy nihilizmus, Békés Márton vagy Geszti Péter? – Huth Gergely a Magyar Nemzetben

Nemzeti maximum vagy nihilizmus, Békés Márton vagy Geszti Péter? – Huth Gergely a Magyar Nemzetben

„Különösen érdekes cikket írt Békés Márton történész-politológus, a XXI. Század Intézet igazgatója nemrég a Látószög blogra. A címe: A nemzeti maximum. Ki nem találják, de a nemzeti tábor régi óhaját erősítette meg benne, miszerint kulturális térfoglalás nélkül a nemzeti együttműködés rendszerének korszaka nem lesz teljes, nem lesz maradandó – írja Huth Gergely, portálunk főszerkesztője a Nemzeti maximum vagy nihilizmus című publicisztikájában a Magyar Nemzetben, ahol Békés Márton pandant nemzeti maximumaként az ARC-kiállítás megnyitóján hitet valló Geszti Pétert nevezte meg.

idézte Huth Gergely Gesztit, hozzátéve:

A teljes írás ITT olvasható el.

PestiSracok facebook image

Vezető kép: Békés Márton XXI. Század Intézet szeptemberi Indentitás mint fegyver című konferenciáján. Fotó: XXI. Század Intézet

Ajánljuk még

Bűnismétlésbe bukhat bele a Fortress-es álbróker – Ezúttal saját ügyvédjét és a Duna Plaza eladóit húzta le

Exkluzív 2023 október 19.
Újabb károsultak tettek feljelentést a hírhedt Fortress-es Sz. Zsolt ellen (korábbi nevén F.-Sz. Zsolt), aki 2012 és 2014 között a vád szerint tízmilliárd forinttal károsított meg több mint kétezer embert. Bár jogi játszmák által akár még 20 évig elhúzódhat évek óta tartó büntetőpere, most mégis visszakerülhet a rácsok mögé, annak ellenére, hogy már leülte előzetesben a törvény által meghatározott felső határt, a három évet. Azok a károsultak, akik a PestiSrácok.hu-nál jelentkeztek és büntetőfeljelentést is tettek a rendőrségen, egytől egyig új átvertek: mindegyiküket az idei évben rövidítette meg a férfi több millióval. Ezt pedig úgy hívják: bűnismétlés, ami a kényszerintézkedések elrendelésének egyik különös feltétele.