Pesti Srácok

Libsi cimborák közt a gyermekpornográfia is smafu - Így mosdatja Osváth Zsoltot a Média1

Libsi cimborák közt a gyermekpornográfia is smafu - Így mosdatja Osváth Zsoltot a Média1

A nemzeti sajtó fölött napról-napra pálcát törő, mindig rendkívül jólértesült Média1.hu meghökkentő podcastműsort, vagy inkább PR-interjút készített a gyermekpornográfia-bűnügybe keveredett Osváth Zsolt influenszerrel, a Viasat3 TV műsorvezetőjével. Osváth a TISZA Pártnak megágyazó februári "gyermekvédelmi" tüntetés arca és egyik főszervezője volt - a gyermekprostitúciós botrány célkeresztjébe került Lakatos Márkkal és a Magyar Péter által hírbe hozott Alföldi Róberttel együtt. A Média1 azonban csak arról kérdezgette Osváthot, hogy hogyan viselte a "propagandasajtó lejáratókampányát"? Kiderült, szegény Osváthnak szakemberhez kellett fordulnia....

"Rengeteg támadás ért téged a médiában, lejárató anyagok tucatjai. Ezeket hogyan kezeled?" - adott ízelítőt kérdésével a függetlenobjektív újságírás fortélyaiból Szalay Dániel, a Média1.hu főszerkesztője a Spirit FM-en is adásba kerülő podcastjában. Osváth, bár EBBEN a videóban Ábrahám Róbertnek egyszer már bevallotta, hogy kiskorú fiúnak küldött és tőle kért pornográf felvételeket (a nemi szerveikről), de Szalaynak most csak a sérelmeit sorolta. Az amúgy is forró hangulatú beszélgetésben Szalay Dániel hallhatóan elérzékenyült az ellenzéki aktivista kálváriájának hallatán. Az szóba sem került, hogy Osváth gyermekpornográfia-ügyében a rendőrség vizsgálatot indított.

Osváth mosdatása a 44. percben kezdődik a Média1.hu podcastjában, ITT. Az állításokra Ábrahám Róbert is válaszolt ma, EBBEN a videóban, melyben Magyar Péter összeesküvés-elméletét is helyre tette.

Vezető kép: Osváth Zsolt adományt gyűjt a gyermekek elleni szexuális bűncselekmények áldozatainak a februári influenszertüntetés során. Fotó: Hatlaczki Balázs/PestiSrácok.hu

PestiSracok facebook image
Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!