Pesti Srácok

A 444 rácuppant Magyar kampányára, pedig a fenekére szerettek volna

A 444 rácuppant Magyar kampányára, pedig a fenekére szerettek volna

Miután Magyar Péter romános-kalotaszegi hibrid népviseletben elkószált Nagyváradra, az exkrementumából táplálkozó, ezerszer megalázott udvari médiája megírta azt a cikket, amitől az 1953-as Népszava sírva kérné a receptet, hogy megtanulhassák, hogyan lehet igazi propagandát írni. A 444 például kijelentette, hogy igazából nem is a partiumi városba, hanem a TE szívedbe akart bevonulni a messiás, és elkárhozol, ha nem engeded be.

Amikor azzal poénkodunk, hogy a balos szekta megváltóként tekint Magyar Péterre, mindig meglepődünk, hogy tudnak még nagyobbat pucsítani a bálványuk előtt. Most például már a szívünkbe kell beengednünk, ha üdvözülni akarunk. Kicsit elhamarkodták, mert még csak a séta volt meg, nem a vízen járás:

Azért csak ennyit idézünk a cikkből, mert mi ma már hánytunk

Van azért a cikknek a messiás flekkenkénti kényeztetésén kívül is egy csomó bája. Például, hogy a 444 számára hirtelen példakép lett a román csendőr, aki elkísérte PÉTERT egészen a nagyváradi várig. Mint egy jó mameluk. Mondjuk szerintünk inkább az bájos a dologban, hogy a román szervek hogy vigyáznak az ukrán kémekre, hiába, egy hálózatot alkotnak ezek a nem létező népségek.

PestiSracok facebook image

Mindegy. A dolog külön szépsége, hogy Petike többször elküldte melegebb éghajlatra a teljes balos médiát, a 444-et még név szerint is említve. Ezek meg válaszul letérdelnek előtte. Ha őket nem lehet csicskáknak nevezni akkor senkit. Mondjuk ez egészen szépen beleillik a bántalmazó kapcsolatukba:

Ennek a viszonynak, és Szily Laci nagysikerű dizájner drog tesztjének fényében mi most egyébként átgondoltuk a Karácsonyról alkotott véleményünket: tényleg kellenek a tiszta felügyelők a chemsex bulikákra, csak szeretnénk, ha ezeket akkoris kirendelnék, ha éppen a 444 tudósít a legújabb ellenzéki díszf....pinty megnyilvánulásairól. A végén még elcsúsznak a saját nyálukon...

Hasonlóan

forró odaadással tudósított a Telex is a bámulatos eseményről,

például így:

Itt olvasható el

a minden bizonnyal a gyermekvédelmi törvény hatálya alá tartozó pornográf anyag.

Fotó: Hatlaczki Balázs/PestiSrácok

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!