Pesti Srácok

Tömeget delirált a TISZA befuccsolt gyereknapi rendezvényére Magyar Péter, aki ismét a nevelőotthonokba megy balhézni

Tömeget delirált a TISZA befuccsolt gyereknapi rendezvényére Magyar Péter, aki ismét a nevelőotthonokba megy balhézni

Újra a gyermekotthonok lakóit zaklatná “zarándok” Péter, aki továbbra is minden lehetőséget megragad, hogy elkerülje a megszólalást például az egyre jobban gyűrűződő kémbotrányban. Helyette inkább sétált egyet Nagyváradra, hogy maga is megbizonyosodjon róla, bizony a külhoni magyarok sem szeretik őt, majd hazatérve ismét megpróbálja Tisza-propagandával elárasztani a nehézsorsú gyermekek intézményét.

Bár Magyar ezrekről ír gyermeknapi posztjában, a valóság az, hogy csupán néhány százan tévedtek a Tisza Párt első gyermeknapjára. A kényszeres hazudozó pártvezér tehát erősen eltúlozta az érdeklődők számát, hiszen a Margitszigeti Atlétikai Centrum sportpályájára meghirdetett eseményre csak kevesen voltak kíváncsiak, s a résztvevők jó részét pártaktivisták, megmondóemberek tették ki. Mindez jól látszik a Magyar által megosztott fotóalbumon is (többek között a fenti képen.)

Bejegyzésében a Tisza-vezér azt is bejelentette, hogy a Legyél a Változás Egyesülettel ezen a héten 36 állami fenntartású gyermekotthont látogatnak meg, hogy elárasszák azokat Tisza-logós “ajándékokkal”.

PestiSracok facebook image

- írja zarándok Péter egy már egy újabb posztjában, amiből egyértelműen kiderül, hogy ezúttal sem a gyermekek örömszerzése, hanem a hangulatkeltés és a kormány elleni uszítás az eheti program célja.

Az ugyanis már a téli Magyar-turnén is kiderült, hogy nem azzal volt a probléma, hogy a Tisza Párt ajándékokat vitt gyermekotthonokba, hanem az, hogy nem tartották be az adományozással járó szabályokat. Rétvári Bence már akkor tisztázta ugyanis, hogy egy 2023-as belügyminisztériumi utasítás rögzíti, milyen feltételek mellett lehet adományozni, és ehhez milyen szerződést kell megkötni.

– jelentette ki Rétvári, hozzátéve, hogy az SZGYF-en és a gyermekotthoni dolgozókon keresztül jussanak el ezek az adományok, mert ők tudnak meggyőződni arról, hogy azok megfelelő állapotúak-e, nem járt-e le a szavatossági idejük, és hogy megfelelnek-e a gyerekek igényeinek, életkorának, speciális élethelyzetének.

Az államtitkár akkor úgy nyilatkozott, hogy az SZGYF együttműködő volt abban is, hogy Magyar Péterék az intézmény központi telephelyén adják át az adományokat, és erről fotók, videók készülhessenek, Magyar Péterék azonban mindezeket nem fogadták el, ragaszkodtak ahhoz, hogy ők döntsék el, melyik gyerek milyen adományt kap, és hogy az átadáskor Magyar Péter személyesen is jelen lehessen. Várhatóan ezúttal is ugyanez lesz a forgatókönyv, nem számítunk etikusabb viselkedésre a tiszásoktól, de a 444 majd úgyis megírja, hogy Péter ennél csodálatosabb már nem is lehet….

Vezető kép: csak lézengtek a "több ezres" gyermeknapon - forrás: Magyar Péter Fb-oldala

Ajánljuk még

Varga Judit a PS-nek: bizonyos politikusoknak életveszélyes lenne, ha az Európai Bizottság zöld lámpát adna Magyarországnak (Videó)

Exkluzív 2023 november 16.
Európa nyugati fele a progresszív, nyitott határokat hirdető bevándorláspolitikának köszönhetően a 25. órába lépett. Most már a valóság ott üvölt és dörömböl minden választópolgár ajtaján, fogalmazott lapunknak adott interjújában Varga Judit. Az Országgyűlés Európai Ügyek Bizottságának elnöke kiemelte, egyértelmű ok-okozati összefüggés áll fenn a nyugati modern antiszemitizmus megjelenése és az illegális bevándorlás között. Hozzátette, néhány évvel ezelőtt nagyon hevesen támadták Magyarországot azért, mert itt állítólag antiszemitizmus van, holott ez a legbiztonságosabb hely zsidó honfitársaink számára ma Európában. Varga Judit úgy fogalmazott a migránsok kötelező elosztása kapcsán, amennyiben Magyarország pert veszítene ebben az ügyeben, akkor kényszerítő bírságot rónának ki hazánkra, mintegy 16 ezer eurót naponta. Persze a 22 ezer eurón felül, amit a be nem fogadott migránsokért kellene fizetni fejenként. A bizottsági elnök az EP-választással kapcsolatban úgy fogalmazott, készül a feladatra, a Fidesz hivatalos EP-listája majd január/február környékén lesz hivatalos. Varga Judit kiemelte, egyre kellemetlenebb az Európai Bizottság számára is, hogy a még mindig a maradéktalanul teljesített magyar igazságügyi reformokat bírálják. Úgy fogalmazott, bizonyos politikusoknak életveszélyes lenne, ha az Európai Bizottság zöld lámpát adna Magyarországnak ezekben az ügyekben. Részletek a videóban.