Magyar Péter megsértődött a balos közvélemény-kutatóra, mert nem vezetnek 87 százalékkal

Nehéz a dolga a tiszásoknak, még a házi közvélemény-kutatók szerint is szárad az a bizonyos folyó. Magyar Péter pedig sírással küszködik és bosszúsan köpködi az epét, mert a házi közvélemény-kutatások szerint legalább négyötödre számítanak.
A mai nap már szóba került az IDEA közvélemény-kutatása, amely szerint már csak 4 százalékkal vezet a Tisza Párt. Az egy másik kérdés, hogy sok egyéb kutatás szerint a Fidesz vezet 8-10 százalékkal, de Magyar Péternek ez így is nagy fiaskó, így hát szokás szerint hisztizni kezdett. Persze, mert olyan nincs, hogy nem őt imádják az emberek, elképzelhetetlen számára az övével ellentétes vélemény és valóságérzékelés.

Fotó: Havran Zoltán
Magyar Péter megmutatja, mi az igazság
Így hát sikerült is egy könnyektől maszatos posztot írnia a közösségi oldalára, amelyben a digitális harcosokat támadja, holott az ő haverjai, a manipulációs kerekasztal egyik alapköve osztotta meg a legújabb eredményeit. Ehhez képest most is a Fidesz a hibás. Jönnek a szokásos minták, hiszen ahogy egyre közelednek a választások, a kamukutatók szépen lassan elkezdik mérsékelni a hazugságaikat, aztán, ahogy a Mediánnál szoktuk látni, a végén még a valóság közelébe is jutnak, persze szigorúan néhány héttel az országgyűlési választások előtt. Addig mindig az ellenzék vezet mérföldekkel.
Hasonlót láthatunk most is, ám Péterünk azt sem tűri, hogy őt megközelítsék, olyan nincs, hogy csak 4 százalék az előnye. Ezért visszavágásként egy rendkívül reprezentatív és hihetőnek tűnő, belső, tiszás közvélemény-kutatás adatait osztotta meg, amely szerint a teljes népesség körében 10 százalékkal vezet a Tisza Párt. Ez Magyar Péter szerint egy jó kényelmes kétharmadot jelent, mert most már mindenki tudja, hogy működőképes országot tudnak létrehozni. Szerény ember ez a Péter, mi legalább négyötödre tippeltünk volna.
Most tehát mindenki nyugodjon le szépen, és nehogy higgyen holmi kutatásnak, amit nem a Tisza Párt csinál magáról, aki kételkedik, aljas propagandista, vagy agymosott fideszes, más nem lehet. A bohózat tehát folytatódik, közel sincs még vége.