Pesti Srácok

"Akasszuk fel!" – Ilyen a kommunista "békepolitika"

"Akasszuk fel!" – Ilyen a kommunista "békepolitika"

Ezek ugyanazok. Ugyanazok, akik IFA-platóra dobálnák a jobboldaliak hulláit, ugyanazok, akik kisemmizéssel, padlássöpréssel fenyegetnek mindenkit, aki nem ért egyet velük. Így működik a Tisza erőszakkampánya is. Orbán Viktor most egy rövid videóban mutatta be, hogyan kiabálják az "akasszuk fel"-t a felhergelt tiszások.

Orbán Viktor kedden videót tett közzé Facebook-oldalán, amelyben Magyar Péter és a Tisza Párt politikusainak agresszív viselkedését mutatja be. Az összeállításban az is szerepelt, hogyan ordította a felhergelt tiszás tömeg a Mandiner újságírójának, hogy "akasszuk fel".

Akasszuk fel - ordítja a szekta
Akasszuk fel - ordítja a szekta

A riporter megpróbál feltenni még egy kérdést az autóba beszálló politikusnak, aki a következő kérdésre nem válaszol, viszont rácsukja az autó ajtaját a riporter kezére. Az összeállításban szerepel egy másik incidens is, amelyben Ruszin-Szendi Romulusz, a Tisza Párt politikusa lökdösi a Mandiner riporterét.

Akasszuk fel? Akasszunk fel mindenkit?

Amint arról portálunk is beszámolt, ezután egy kisgyermekes anyuka számon kéri őket: 

Végiggondoltátok, hogy mit beszéltek?! Egy másik emberről beszélsz! Fel akarod akasztani?! Normális vagy?

A csőcselék ezután még az anyukára is rátámadt. A miniszterelnök rövid összefoglalóvideójában egyetlen mondat szerepel Orbán Viktortól, a kötcsei beszédéből:

Akkor marad a balhé. A bizalomvesztett pártok így hozzák létre a balhépolitikát.

 

 

 

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!