Pesti Srácok

Világunk megrontója, a mindent is kiszivárogtató Ambrózy

Világunk megrontója, a mindent is kiszivárogtató Ambrózy
Ambrózy két kiszivárogtatás között revizionista terveket szövöget. A fotós neve elhallgatását kéri.

Hétfőig nagyjából kétszázan jelentették fel Ambrózy Áront a tiszás adatszivárgás ügyében - tudta meg a PestiSrácok.hu, miután Ambrózy az ügyben potenciálisan szóba jöhető összes hatóságra ledobta a titokzatos, elhíresült térinformatikai kémprogramját. A feljelentők egyike lehet Czeglédy Csaba, a Karácsonynál két mérettel kisebb politikai nagyvad - vigyázat ismét szivárogtatunk! -, akit áprilisban jogerősen ítélt el a bíróság kilenc rendbeli, különleges személyes adattal visszaélés vétsége miatt, emellett hatszázezer forint pénzbüntetést is ki kellett fizetnie. Ennyi pénzből Ambró megvehetné a huszadik gitárját is.

Hétfőig körülbelül kétszázan jelenthették fel Ambrózy Áront, miután kollégánk sikertelenül próbálta megértetni a tiszás adatbotrány érintettjeivel, hogy nem ő szivárogtatta ki az adataikat, nem is közölt semmilyen személyes adatot a jó ideig az interneten szabadon, bárki által elérhető adatbázisból, hanem mindössze levont abból egy következtetést, miszerint Budapesten és az agglomerációban felülprezentált a Tisza, vidéken pedig a Fidesznek áll a zászló. Jelenleg az a helyzet, hogy mindenki, aki ott csápolt korábban Márki-Zay Péternek, Jakab Péternek és az összes rendszerváltást hirdető futóbolondnak, jelenleg pedig Bütyöknek hódol, az most feljelent. Mert feljelenteni maga a Szeretetország. Feljelenteni maga a demokrácia. Feljelenteni annyi, mint megélni az igazi szabadságot. Egy magára valamit is adó kormánykritikus egyszerűen nem tehet mást ezekben a végórákban, minthogy feljelent. Feljelenteni morális kötelesség, maga a vegytiszta erény, lelkeknek felszabadulása.

Folytatjuk az adatszivárogtatást

Ambrózy volt olyan merész, hogy egy excel tábla adataiból – személyes adatokat szigorúan mellőzve – levont egy olyan következtetést, amilyet levont. Nemtől, kortól, végzettségtől, intelligenciától függetlenül egy közös jellemzője van a feljelentők, illetve a feljelentést óhajtók hadának: nagyon mérgesen igyekeznek NEM megérteni azt, hogy NEM az Ambrózy a felelős azért, mert kétszázezer, a tiszás applikációt használó ember személyes adatai kerültek nyilvánosságra. Azt, hogy az adatbotrány ügyében volt-e bárki részéről szándékosság, egyelőre nem tudjuk. Amit tudunk, az az, hogy az ukránokkal gründoltatott szoftver rossz kezekbe került. A feljelentők épp most röhögtetik ki magukat, amikor Orbánék ármánykodásának igyekeznek beállítani a saját b@lfaszságukat. És most, ha már megígértük, ismét szivárogtatunk: a potenciális feljelentők egyike Gyurcsány egykori táskás embere, Czeglédy Csaba. Ő egyébként az a Czeglédy Csaba, akit a tavasszal jogerősen ítéltek el kilenc rendbeli, különleges személyes adattal visszaélés vétsége miatt, emellett hatszázezer forint pénzbüntetést is ki kellett fizetnie az Ördög ügyvédje néven elhíresült történetben. 

Mindenesetre....

A szándékos hülyeség gravitációja

Az Ambrózy ellen indított hecckampány egyik motorja Rácz András, aki az utóbbi napokban fekete öves félre, és semmit nem értőként igyekezett bebizonyítani, hogy a valóságban a világ összes gondjáról kollégánk tehet. Ezennel Rácznak ajánljuk igazi polgári szeretettel nyitóképünket, amelyen Ambrózy éppen revizionista terveket szövöget a szerkesztőségi Nagy-Magyarország térkép előtt. Rácz feljelentési mozgalma jelenleg épp csúcsra jár, vicces ugyanakkor belegondolni, hogy mik szerepelhetnek a beadványokban? Ambrózy megnyitott egy nyilvánosan elérhető adatbázist? El is olvasta? Netán értelmezni is merte? Ebből következtetéseket mert levonni? Mindezt még nyilvánosságra is hozta? Itt ígérjük meg, hogyha ezekre a kérdésekre válaszokat kapunk, azt mielőbb kiszivárogtatjuk. 

 

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!