• Home
  • Ps TV
    • Az Öreg
    • ‎‎ Dezse Vű
    • Mi kérdezünk
    • ‎ GEOrgPOLITIKA
    • Hardcore Hobbista
    • Grund
    • Különvélemény
    • Libz’z of TikTok
    • Karanténvlog
    • Kocsmai igazságok
    • ‎ Parkoló Hobbista
    • ‎ Polbeat
    • ‎ Politikai Pankráció
    • PS Videó
    • ‎ PS Riport
    • ‎ The Fair Right
    • ‎ The Right Brothers
  • Forró drót
  • Magyar ugar
  • Vezércikk
  • ‎ Orosz-ukrán háború
  • Világugar
  • Sport
  • Vesztegzár
PestiSrácok
  • Ps TV
    • Az Öreg
    • ‎‎ Dezse Vű
    • Mi kérdezünk
    • ‎GEOrgPOLITIKA
    • Grund
    • Hardcore Hobbista
    • Karanténvlog
    • Kocsmai igazságok
    • Libz’z of TikTok
    • ‎ Parkoló Hobbista
    • ‎ Polbeat
    • ‎ Politikai Pankráció
    • ‎ PS Riport
    • ‎ The Fair Right
    • ‎ The Right Brothers
  • Forró drót
  • Magyar ugar
  • ‎Orosz-ukrán háború
  • Vezércikk
  • A Hálózat
  • Sport
  • Világugar
  • Blogok
    • ‎ 061.hu
    • Tutiblog
    • Aristo
    • Az Öreg Blog
    • Erdélyi levelek
    • Ki ette meg a misszionáriust?
  • Ps VIDEO
  • Szerzők
    • Bálint Botond
    • Füssy Angéla
    • Huth Gergely
    • Jurák Kata
    • Susanszky Mátyás
    • Szalai Szilárd
  • Facebook

  • Twitter

  • YouTube

  • RSS

Magyar ugar

Nyomoz a rendőrség a budapesti városvezetés BKV-mutyija ügyében

Fotó: Horváth Péter Gyula/PS
Nyomoz a rendőrség a budapesti városvezetés BKV-mutyija ügyében
Pámer Dávid
2021-03-01
  
  

Nyomozást indított a balliberális budapesti városvezetés BKV-botránya ügyében a rendőrség  – derült ki a PestiSrácok.hu birtokába került rendőrségi határozatból. Tavaly novemberben került nyilvánosságra, hogy egy baloldali oligarchához, Tüttő Kata főpolgármester-helyettes volt élettársához, Leisztinger Tamáshoz köthető offshore-gyanús cég nyert októberben a BKV buszbérlési pályázatán. Ráadásul a feljelentés szerint a cég egyáltalán nem rendelkezik járművekkel, a pályázat kiírásakor pedig még nem is létezett. Az ügyben egyébként nem a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK), hanem a Nemzeti Nyomozó Iroda (NNI) vizsgálódik. Ennek oka, hogy a BRFK-t saját kérésére kizárták az eljárásból, mivel az elfogultság látszatát is el szerették volna kerülni, hiszen Karácsony Gergely főpolgármestert is érinti a feljelentés.

A Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda (KR NNI) nyomozást rendelt el a baloldali budapesti városvezetés BKV-botrányával összefüggésben – derült ki a PestiSrácok.hu birtokába került rendőrségi határozatból. Ahogy arról korábban beszámoltunk, Tényi István azért tett feljelentést, mert kiderült, a Karácsony Gergely vezette főváros egy olyan offshore-hátterű cégtől akart buszokat bérelni, amely egyáltalán nem rendelkezik járművekkel, a pályázat kiírásakor még nem is létezett, a tulajdonosok mögött pedig a szocialista oligarcha, Leisztinger Tamás tűnt fel. Leisztinger korábban Karácsony helyettesének, az MSZP-s Tüttő Katának volt az élettársa, aki egyébként a BKV-ért felel.

A témával a PestiTV  is foglalkozott, a stáb egyik érintett cégnél sem talált– nemhogy buszokat – de még embereket sem. A Budapesti Közlekedési Zrt. még áprilisban írt ki közbeszerzési eljárást használt dízel üzemű, alacsonypadlós, csuklós buszok bérlésére. A dokumentum szerint a BKV hat darab, legfeljebb tizenkét éves, légkondicionált EURO négyes környezetvédelmi besorolásnál nem rosszabb osztályú autóbuszt bérelne tizenkét hónapra. Később a főpolgármester írt egy Facebook-posztot, amelyben arról értekezett, hogy a BKV nem köti meg a szerződést az offshore céggel. A kijelentéssel az volt a legfőbb probléma, hogy azt már október 30-án megkötötték. A BKV később a nagy felháborodás hatására felmondta a szerződést.

Elrendelték a nyomozást

Tényi feljelentése a BRFK-hoz került, de ők kérték a kizárásukat, aminek az Országos Rendőr-főkapitányság (ORFK) helyt adott. Ennek oka, hogy

Budapest rendőrfőkapitánya, Terdik Tamás rendőr dandártábornok a feljelentésben szereplő személlyel, Karácsony Gergellyel napi munkakapcsolatban van, így az elfogultság látszatát is el akarták kerülni. 

Az aktákat ezután az NNI-nek küldték meg, akik első körben feljelentés-kiegészítést rendeltek el, majd megindították a nyomozást, egyelőre hamis magánokirat felhasználásának gyanúja miatt.

Figyelemre méltó, hogy a botrányban érintett oligarchának, Leisztinger Tamásnak nem ez az első zűrös ügye. Évekkel ezelőtt sajátos „tárgyalási technikájáról” lehetett olvasni: egy újbudai ingatlanügy kapcsán többen Leisztingerre vallottak, hogy megfenyegette őket, bajuk lehet, ha nem adják el a vállalkozásukat. Leisztinger a vallomások szerint azt közölte egyikükkel: “Mit csináljak veled? Lelövesselek, vagy agyonveresselek?” Majd hozzátette: “ő az állam, ő rendelkezik mindenről és mindenkiről, és nem tűri, hogy bárki az ő üzletébe belerondítson. És ezt vegyék fenyegetésnek”. A vallomásokban felbukkant annak a Wieszt Jánosnak a neve is, aki állítólag közvetített a felek között, és akit azóta már korrupció miatt egy másik ügyben négy évre jogerősen elítéltek. A bíróságnak persze nem volt nehéz dolga, hiszen az MSZP volt újbudai frakcióvezetőjéről – pechére – videófelvételt készítettek, ahogy egy üzletembertől csúszópénzt vesz át. Leisztengerrel kapcsolatban pedig végül nyomozás indult zsarolás, majd önbíráskodás gyanújával ismeretlen tettes ellen, ám bizonyítottság hiányában 2013 nyarán megszüntették az eljárást.
Facebook hozzászólás

  
  
Kapcsolódó témákBKVKarácsony GergelyLeisztinger TamásnyomozásRendőrségVezető
24 hozzászólás

24 Comments

  1. kamcsatka

    2021-03-02 at 06:00

    elrendelték?
    na és?

    majd megszuntetik… ahogy szokták.. tudjatok a MI rendorsegunk…

    Válasz
  2. Ilona

    2021-03-02 at 00:24

    Főpolgármester: Facebook-on “arról értekezett, hogy a BKV nem köti meg a szerződést az offshore céggel. A kijelentéssel az volt a legfőbb probléma, hogy azt már október 30-án megkötötték.”
    Ez bizonyítja, hogy Karácsony az olvasótáborának hamis hírt közölt, félrevezette, magyarul nagyot hazudott, becsapta az őt olvasókat és ez nem volt a véletlen műve.
    Benne van nyakig szerintem Karácsony is a botrányban, ha nem így lenne, miért hazudott volna az olvasóinak? Nem tévedés volt a szerződéskötés én úgy látom a hírekből ismertek alapján. Szerintem ez már egy előre lebeszélt ügy volt. Szerződést kötöttek Karácsonyék a nem létező autóbuszok bérlésére.
    Később pedig egy gyatra védekezése volt Karácsonynak a botrány kirobbanása után, hogy nem is kötöttek szerződést a kétes hírű céggel. Végül a hatalmas botrány miatt Karácsonyék felbontották azt a szerződést, melyről Karácsony azt lódította, hogy nem kötötték meg. Aki egy kicsit is tud gondolkozni annak, látni kell, ennek az ügynek nagyon korrupció szaga van.
    Remélték, hogy elül a vihar, ha a szerződést mégis felbontják, vagyis menekülni próbáltak a felelősség elől. Sajnos talán el is ült volna, az ügy, ha Tényi István nem lép a korrupció gyanús szerződés miatt.
    Azonban már az is kezd igazán botrányossá lenni hazánkban, hogy miért csak mindig Tényi úr lép a törvénytelenségek ellen. Hol vannak azok az emberek, akiknek hivatalból kutya kötelessége lenne az ilyen ügyek bíróság elé vitele?
    Végül is, nem semmi olyan céggel személyszállítási szerződést vállalni, ahol nincs egyetlen db jármű amivel szállítani lehet az utasokat. Nem nézték meg a cég előéletét? Miért nem? A válasz nagyon egyszerű szerintem, mert tudták napokban alakult, igen újszületésű cégről van szó.
    A szerződés megkötésekor ennek tisztában kellett, hogy Karácsony is legyen, szerintem tisztában is volt. Ha nem volt vele tisztában az sem lehet mentsége, hiszen ő a főpolgármester és nem egy-két millió Ft-os tételről volt szó, ha jól emlékszem 150 millió Ft körül volt a bérleti szerződés összege.
    A BKV szakembereinek meg kellett volna nézni a járművek tényleges állapotát. Mondjuk leltározniuk kellett volna , annyi e az annyi, mint mondják és papíron írva van, meg kellett volna nézni ténylegesen a telephelyen a buszok műszaki állapotát is ez a minimum ehhez nem férhet semmi kétség. Pl egy lerobbant busszal nem lehet utasokat szállítani, erre is gondolniuk kellett volna.
    Ha becsületesen végzik munkájukat és kimennek az állítólagos telephelyre egyből kiderült volna, hogy nincsen ott busz egy db sem. Mivel nem mentek ki, megszemlézni a buszok állapotát így tudhatták, hogy nincs ott mit nézni, felesleges kimenni a telephelyre.
    A buszok később lesznek valahonnan beszerezve, ez lehetett előre lebeszélve,de a szerződést ennek a cégnek kell megnyerni, senki másnak. Szerintem megegyeztek, hogy a cég előbb utóbb valahonnan szerez buszokat, de a szerződést ők akarják mindenkit félrelökve megnyerni hiszen itt komoly milliókról van szó.
    Más magyarázat nem lehet arra, hogyan akarták a személyszállítást biztosítani nem létező buszokkal, csak a később beszerzendő busz lehet a válasz a felmerült kérdésre.
    A botrány kirobbanása azonban keresztül húzta szerencsére a számításaikat.
    Tordai most nyusziként hallgat, pedig most jogosan ordíthatna, korrupciózhatna, nem teszi, mert Karácsonyról van szó, vád beszédet is mondhatna, nem teszi, mert gyáva, hiteltelen ember és a tisztesség, becsületesség sem érdekli ha az ellenzékről van szó.
    Remélem a bűnösök büntetése komoly lesz.

    Válasz
  3. f.g

    2021-03-01 at 22:03

    A bírók már valószínű megkapták azt a pár 10mft-ot és az ügy sima lefolyású lesz, majd megszűnik bizonyíték hiányában!

    Baxki itt tartunk!!!! A vén köcsög bírók, és nyugger kommunista jogalkotók!!!!

    Válasz
  4. Zsike

    2021-03-01 at 21:31

    Csak egyszer legalább legyen már eredménye ennek a nyomozásnak! Anyag van itt bőven, nyomozó is van elég, gondolom, de nem erényük az eredmény-centrikusság! Egy rendesebb munkahelyen ma már kirúgnák az ilyen dolgozót!

    Válasz
  5. Lel

    2021-03-01 at 20:24

    búspofájú geri,meneülj amég nem késő,csak egy jó tanács

    Válasz
  6. sas

    2021-03-01 at 19:37

    @@TÚRÓDÓRA:

    Nem, nem érdemli meg Budapest hogy ilyen hulladék aljas féreg legyen a polgármesterük!! Budapest az egész országé, nem csak a budapestieké.

    Elcsalt külföldi szavazatokkal nyertek!!!!

    De lassan-hamarosan összevonulnak igaz magyarok vidékről, fővárosból, és a magyarok istene nem felejt!!!

    Lesz ott majdan ne mulass azt hiszem!!!!

    HAJRÁ MAGYAROK!!!! Ganézzuk ki a ganézni valót!!!!!!

    Válasz
  7. túródóra

    2021-03-01 at 19:27

    Magyarország legnagyobb szarembere főpolgármester lett Budapesten . Csinált már valamit egyáltalán Budapesten ,valamit épített már a gazember? Megérdemli a büdös proli népség, nekik ugyanolyan szarember kell ,mint saját maguk. Az Informátorba(?) láttam a proli ETALON-t a múltkor,copfba kötött haj,szakadék öltözék,egy hosszú pánton lógó hátizsákkal a hátán, és meg volt elégedve a plakátokkal.Ilyen a mi Budapestünk. Bár az aluljáróba szaró hajléktalanokat még nem is láttam.

    Válasz
  8. Feri

    2021-03-01 at 18:50

    A jog soha nem szolgálta az igazságot. A jogalkotót és -alkalmazót szolgálta mióta világ a világ.

    Valójában parasztvakítás az egész.

    Válasz
  9. Luca

    2021-03-01 at 17:28

    TISZTELT FŐVÁROSIAK !

    LASSAN FEL KELLENE ÉBREDNI !
    NEM BIZTOS, HOGY VÁRNI KELL 2022-IG.
    A PUSZTULÁS, A PUSZTÍTÁS, A TÖMEGES PÉNZLOPÁS SENKINEK NEM TŰNIK
    FEL?
    MINEK KELL MÉG TÖRTÉNNIE AHHOZ, HOGY FELÉBREDJÜNK ÉS NE HAGYJUK
    CSODÁLATOS FŐVÁROSUNKAT TOVÁBB PUSZTÍTANI ????
    BUDAPEST NEMCSAK A MIÉNK, HANEM AZ EGÉSZ ORSZÁGÉ!
    KÉRLEK TITEKET ÉBREDJETEK FEL, MERT AZ IDŐ NAGYON MÚLIK ÉS
    AKKOR MÁR LEHET, HOGY KÉSŐ LESZ !!!!!!!!!!!!

    Válasz
  10. Szőke ciklon

    2021-03-01 at 17:01

    Ennek a polgármekmesternek másfél év alatt több sara gyűlt össze, mint amennyit a 10 év alatt rá akartak kenni az Orbán kormányra.

    Válasz
  11. Lajtos

    2021-03-01 at 16:16

    Hát igen, habár behunyt szemmel elég nehéz meglátni bármit is.

    Nincsenek itt már igazi nyomozók, mindegyik eladja a lelkét az ördögnek néhány pezóért.

    Válasz
  12. Csámpás Marcsa

    2021-03-01 at 15:58

    Egy kis dombon lecsücsülünk, csüccs…

    Válasz
  13. Kerekferke

    2021-03-01 at 15:21

    Namond!
    Te is elmehetsz a 3,14-ba.
    Namong1G!

    Válasz
  14. Harácsony Here

    2021-03-01 at 15:19

    És majd 5 év elteltével jól nem találnak semmit.

    Válasz
  15. Na ez

    2021-03-01 at 14:33

    Karácsonyék odalopják a budapestiek milliárdjaikat ahol elvtársilag mára sok lopott milliárdok halmozódtak fel.

    Válasz
  16. Namond

    2021-03-01 at 14:32

    Ez egy kacsa!

    A legkiválóbb közszolga, (by Orbán) a mi hős cincérünk, Pincér miniszter a kispesti közpénzlenyúló maffiával sem jutott dűlőre.

    Majd pont ezzel fog – kamugeri és tüttő – ez egy parasztvakítás!

    MI is történt a Pesti úti idősotthon haláleseteivel?
    Szóba sem került a városvezetés – akik csökkentették az alkalmazás pénzügyi feltételeit és a fertőtlenítőszer dologi kiadásait – felelőssége.

    A tanúzni képes volt vezetőt meg elengedték nyugdíjba, ahelyett, hogy számonkérték volna.
    Ezzel Orrbán Pincére a nyomozást lezárta.

    Minden jobboldali érzelmem ellenére, elégedetlen vagyok és egyet kell, hogy értsek némely Orrbánra vonatkozó jelszavukkal.

    Válasz
  17. khm

    2021-03-01 at 14:12

    “egyelőre hamis magánokirat felhasználásának gyanúja”
    345. § Aki jog vagy kötelezettség létezésének, megváltozásának vagy megszűnésének bizonyítására hamis, hamisított vagy valótlan tartalmú magánokiratot felhasznál, vétség miatt egy évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

    Ezt is át lehet változtatni felfüggesztett-re. Szóval senki ne higgye,hogy ez ügyben sérülni fog valamelyik liburnyák!

    Válasz
  18. Perczel Éva

    2021-03-01 at 13:58

    Nyomoznak ismeretlen tettes ellen, pedig minden név szerepel minden egyes újságcikkben.
    Ha valahogy mégis eljutnak majd a már réges-régen azonosított szereplőkhöz, akkor majd nem ismerik fel őket, sem névről, sem képről.

    Válasz
  19. Nagyiellenszélben

    2021-03-01 at 13:54

    Csak nehogy azt a látszatot keltsük, hogy ilyen nem volt soha a komcsi időkben. Csak nem volt még oknyomozó újságírás, mert újságírás sem volt. Ahova a komcsik betették a lábukat, márpedig mindenhol ott voltak, ott virágzott a korrupció. Ez most is így van lásd. Szeged. valahonnan elő kell teremteni azt a pénzt, amit aztán arra költenek, a választások előtt immár 1 évvel, hogy elhitessék az egyszerű emberekkel, hogy ők a megváltók, a gonosz Fidesszel szemben. Aztán újra jöhet a harácsolás, karácsonyfa, meg a többi ballibsi díszpinty máris belefogott. Nem tudnak várni legalább addig, amíg a megtévesztett balos értelmiségi véletlenül hatalomhoz juttatja őket. Kedves Tanárnő, Tanár úr, Rendező úr stb. Önök azok, akik a hitvány vörös, ideológiától átitatott oktatással gyermekeinkkel szemben, saját maguk is elhiszik, hogy a semmiből lehet segélyt osztani, fizetést emelni. Hát nem lehet. Minden egyes fillérért valaki megdolgozik, na nem Önök, mert kell ám a szellemi fejlődés, csak nem teremt konkrétan kopogó forintokat, amiből az Önök bérét emelgeti ez a csúnya kormány. Önök voltak a legelsők, akik a járvány berobbanásakor már a saját kis tyúkszaros életüket féltették, fenyegették a kormányt, hogy abbahagyják az oktatást stb. Nem a védtelen kisgyermekeket féltették! Pedig azokat a forintokat a gyárakban teremtették elő azok az emberek, akiket most ismét csak fel akarnak használni. A pénz, mint tudjuk nem fán terem, nagyon sokan, bagyon keményen dolgoztak azért is, hogy a kormány az egészségügyben fizetésemelést hajtson végre. Nem az únió adta, hanem a magyar emberek. Nem Dobrev elvtárs teremtette elő. Ő már a járványhelyzetben az adományozott 15 db szájmaszkot személyesen vitt be a kórházba. NA ENNYIRE SZÁMÍTHATTOK TŐLE KÉSŐBB IS, ha vagytok olyan hülyék, hogy rájuk szavaztok.

    Válasz
  20. Poppy

    2021-03-01 at 13:53

    De legyen is megfelelő eredmény, ne csak maszatolás. Kezdjék a fővárosnál, hogy ki adta ki az utasítást erre az eljárásra a BKV-nak.

    Válasz
  21. Alcapi

    2021-03-01 at 13:37

    Cirka fél év elteltével már meg is indul a nyomozás? Nem kapkodták el, de még ráértek volna, mert hát hol van még az elévülési határidő! Csak tudnám, mi a bánatos fa_szomat csináltak eddig?!? A forgatókönyvet már előre látom:
    Elnyomozgatnak nyár közepéig (esetleg nem találnak semmi törvénybe ütköző).
    Majd ítélkezési szünet lesz a bíróságokon, ami miatt legkorábban valamikor ősszel lehet talán belőle bírósági szak.
    Jönnek majd a fellebbezések, tárgyalási napok eltologatása ilyen-olyan indokokkal a jövő tavaszig (láttuk ezt a Czeglédy rohadék ügyében).
    Jövőre választás lesz, mindenki azzal lesz elfoglalva, az ügymenet (a különböző határidők maximális kihasználásával), még lassabbá válik, így már lassan oda is értünk, a ’22-es nyári ítélkezési szünethez (folyt. köv. esetleg ’22 őszén).
    stb. stb. stb. Nos, így lehet akár hosszú-hosszú évekre elnyújtani egy ilyen eljárást, miközben a bűnösök vígan élik gondtalan életüket és helyezik biztonságba az összeharácsolt vagyonkájukat.
    Gratulálok!!!!!

    Válasz
  22. Királytigris

    2021-03-01 at 13:37

    “Mit csináljak veled? Lelövesselek, vagy agyonveresselek?” Majd hozzátette: “ő az állam, ő rendelkezik mindenről és mindenkiről, és nem tűri, hogy bárki az ő üzletébe belerondítson. És ezt vegyék fenyegetésnek”.

    Ki az a marha alvállalkozó, aki egy ilyen barommal üzletet köt? Ráadásul, még ki sem fizeti őket!
    Vagyis, hiába nyerte el a hídfelújítást, nem talál majd alvállalkozókat, aki neki munkát végezzen.
    Az ilyen beképzelt barmot jobb elkerülni!

    Válasz
  23. Goj boy

    2021-03-01 at 13:11

    Nehogy már úgy járjanak mint fecóék!

    Válasz
  24. sorry

    2021-03-01 at 12:34

    Végre! Felébredtek? Attól tartok semmit sem találnak. Pedig a földbe kellene döngölni őket, hogy elmenejen a kedvük a mutyizástól egy éltre.

    Válasz

Szóljon hozzá!

Kilépés a válaszból

Az e-mail-címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Magyar ugar
2021-03-01
Pámer Dávid

bűnügyi újságíró Mindig is nagyon érdekelt ez a témakör, és örülök, hogy azzal foglalkozhatok, amit igazán szeretek, annál is inkább, mert tudom, hogy ez a szerencse csak nagyon keveseknek adatik meg.

Kapcsolódó témákBKVKarácsony GergelyLeisztinger TamásnyomozásRendőrségVezető

Több Magyar ugar

Ez ellen dolgozik Brüsszelben a baloldal: 800 ezres fizetést és több szabadságot kapnak a pedagógusok – Itt vannak a pedagógusok új életpályamodelljének részletei

PestiSrácok.hu2023-06-06
Több

Kiszelly Zoltán a gátrobbantásról: az ukránok éltek már ilyen eszközzel, veszélyben az atomerőmű

Kroó Zita2023-06-06
Több

Ismét sétálgattak a fiatalok, ezúttal a Belügyminisztériumig jutottak, végül szétszéledtek (PS-fotógaléria!)

PestiSrácok.hu2023-06-05
Több

Hat év, hatvan szűrés – A Katolikus Karitász orvosmissziójának Kárpát-medencei küldetése (VIDEÓ)

PestiSrácok.hu2023-06-05
Több

Szabó Tímeáék összefonódtak az EP magyargyűlölő politikusaival, a Momentum pedig már gyerekeket is bevet a hazánk elleni áskálódáshoz

Kroó Zita2023-06-05
Több

Nemzeti tragédia vagy a nemzeti összetartozás napja? – Így látják a zászlóvivők Trianon évfordulóját (videó)

Varga Ádám2023-06-05
Több

Lehet-e egyszerre digitalizálódni és embernek maradni?

Vésey Kovács László2023-06-05
Több

A gólya hetedik fészke

Susánszky Mátyás2023-06-04
Több

103 éve írták alá a trianoni békediktátumot

PestiSrácok.hu2023-06-04
Több

Baranyi Krisztináék még a saját szavazóikat is utcára raknák? (Videó)

Gulyás Áron2023-06-02
Több

Szenny, bűz, nihil és erőszak – ez lett Budapest belvárosából (PS-galéria!)

Huth Gergely2023-06-02
Több

Karácsony Gergely zokon vehette, hogy tulajdonképpen hülyének titulálta őt a miniszterelnök

Kroó Zita2023-06-02
Több

Orbán Viktor: Hogy lehet azt mondani, hogy háborúban állunk Oroszországgal? – Brüsszel azt javasolja, hogy tegyük tönkre a családokat és nyugdíjasokat

Kroó Zita2023-06-02
Több

Szürreális gyurcsányista influenszer, aki „trónkövetelő” alpolgármesterként ejtette túszul Dunaújvárost

PestiSrácok.hu2023-06-02
Több

A PestiSrácok.hu is készít rádióműsort a Karc FM frekvenciáin ma elindított Hír FM adásába

Huth Gergely2023-06-01
Több

Patkányok, mocsok, omladozó falak: botrányos állapotok uralkodnak a zuglói önkormányzati lakásokban

PestiSrácok.hu2023-05-31
Több

Böjte atya az őt támadó sajtónak: ne rombolják le harminc év munkáját, ezeknek a gyerekeknek az otthonát!

Füssy Angéla2023-05-31
Több

Több mint tíz éve nem lehet dohányozni a kocsmákban, az éttermekben, de a parlamentben sem

Kroó Zita2023-05-31
Több

Támadásban a Soros-osztag: az EP hazánk soros uniós elnökségét gáncsolja

Szalai Szilárd2023-05-31
Több

Rendkívüli életút áll Orbán Viktor mögött – Ma ünnepli 60. születésnapját a miniszterelnök

Jurák Kata2023-05-31
Több

Megmutatjuk, kik állnak a tanártüntetések mögött (2. rész)

Jurák Kata2023-05-31
Több

Így idomítsd az örök vesztes magyarjaidat!

Vésey Kovács László2023-05-31
Több

Korábban még szemérmeskedtek, ma már vállalják a baloldalon, hogy politikai okokból nem kapunk EU-s pénzeket

Kroó Zita2023-05-30
Több

Leszállt a Koszovóban megsérült magyar katonákat szállító gép Ferihegyen (Videóval)

Szalai Szilárd2023-05-30
Több

Böjte atya pünkösdi üzenete: önálló, életre képes gyermekeket neveljünk

Füssy Angéla2023-05-30
Több

Elfogták az ország legbutább internetes csalóját: saját magát buktatta le

Varga Ádám2023-05-29
Több

Tarlós István a PS-nek: Nem lehet Karácsonyt esélytelennek nevezni, főleg akkor, ha Gyurcsány is beáll mögé

Szalai Szilárd2023-05-29
Több

A Szentlélek kiáradása – Isten ajándéka és ereje

Jurák Kata2023-05-29
Több

Minden zarándoknak megvan a maga imája – PS-tudósítás a csíksomlyói búcsúról (videó)

Füssy Angéla2023-05-27
Több

Az ATV szerint Szabó Tímea hazudik, Szabó Tímea szerint az ATV pedofil

Kertész Dávid2023-05-27
Több

Potápi Árpád János: a csíksomlyói búcsú napja a magyar újév napja

Susánszky Mátyás2023-05-27
Több

A kormánypárti politikusok is megérkeztek Csíksomlyóra – Hidvéghi Székelyföldről üzent Brüsszelnek (Videó)

PestiSrácok.hu2023-05-27
Több

Kollégáink már megérkeztek Csíksomlyóra – Hamarosan élőben jelentkezünk Erdély szívéből! (Galéria)

PestiSrácok.hu2023-05-27
Több

Karácsony bujkál, Brüsszelben pakolhatják az eurós bőröndöt

Szalai Szilárd2023-05-27
Több

Ötven országban segítenek a magyarok a keresztényeknek, dacolva akár a terrorveszéllyel is – Kovács Péter, a Hungary Helps Agency vezérigazgatója volt a Polbeat vendége

PestiSrácok.hu2023-05-27
Több

Alávaló tempóban támadják a saját hazájukat, a DK most sem áll le az inflációs hazugságokkal

Kroó Zita2023-05-26
Több

150 milliós gaztenger – A balos „városvezetés” közvagyonból változtatta gaztengerré Dunaújvárost

PestiSrácok.hu2023-05-26
Több

Varga Mihály: a 2024-es költségvetés a védelem költségvetése lesz (VISSZANÉZHETŐ)

Susánszky Mátyás2023-05-25
Több

Veszélyes missziók, sokkoló beszámolók – Kovács Péter, a Hungary Helps Agency vezérigazgatója lesz a vendégünk a Polbeat adásában!

PestiSrácok.hu2023-05-25
Több

Karácsony Gergely szerint háborúban állunk Oroszországgal

PestiSrácok.hu2023-05-25
Több

Döntöttek a parlamentben: a jövőben nem lehet bűnözőt csinálni a munkáját végző újságíróból

Kroó Zita2023-05-23
Több

Kínos cikkben írta meg a Média1, hogy bukta a pert az ATV Niedermüller kereszténygyűlölő kijelentései miatt

Susánszky Mátyás2023-05-22
Több

Juhász Hajnalka: Daniel Freund személyeskedett, a beszámolónkat meg sem hallgatta

PestiSrácok.hu2023-05-22
Több

Üzent a kormány Daniel Freundnak: Magyarország nem hagyja belezsarolni magát a háborúba! (videó)

PestiSrácok.hu2023-05-22
Több

Nemzeti laborban alapozzák meg az ország vízgazdálkodási stratégiáját

Füssy Angéla2023-05-22
Több
Gördítsen többért
Blogok
.
  • Ps TV

  • Ha így folytatja az ellenzék, akkor jön az újabb kétharmad – Németh Szilárd és az Öreg
    Az Öreg2023-06-06
  • Egy évvel a választások előtt – Szemügyre vettük Karácsony Gergely fővárosi projektjeit (Videó)
    ‎ PS Riport2023-06-06
  • Kocsmai igazságok – Nem lehet tudni, ki robbantotta fel a gátat, csak az a biztos, hogy sok tízezer embernek pusztul el az otthona
    Kocsmai igazságok2023-06-06
  • Böjte atya az őt támadó sajtónak: ne rombolják le harminc év munkáját, ezeknek a gyerekeknek az otthonát!
    ‎ PS Riport2023-05-31
  • Pankotai (Trágár) Lili anyja bíróság elé is kerülhet ezért – The Fair Right
    ‎ The Fair Right2023-05-10
  • Forró drót

  • Rákay Philip vs. Nagy Ervin: Schilling és Sárosdi is gigantikus karriert futottak be Párizsban, árufeltöltők egy helyi kisboltban
    Forró drót2023-06-06
  • Novák Katalin: a Bukaresti Kilencek támogatják Ukrajnában a béke mielőbbi helyreállítását
    Forró drót2023-06-06
  • Épül az autógyarmat – Szijjártó újabb autóipari beruházást jelentett be Győrben
    Forró drót2023-06-06
  • Holtan találták meg a pénteken eltűnt családapát
    Forró drót2023-04-18
  • Nagy volt a forgalom Botkánál: Pressman után Gyurcsány jött, aki le is csapott az egykori szocialista polgármesterre
    Forró drót2023-03-30
  • Exkluzív

  • Vízpótlásra szorulhat a Balaton 2040-től a szakértők szerint
    Huszonötödik óra2023-06-06
  • Ez ellen dolgozik Brüsszelben a baloldal: 800 ezres fizetést és több szabadságot kapnak a pedagógusok – Itt vannak a pedagógusok új életpályamodelljének részletei
    Magyar ugar2023-06-06
  • Kiszelly Zoltán a gátrobbantásról: az ukránok éltek már ilyen eszközzel, veszélyben az atomerőmű
    Magyar ugar2023-06-06
  • „Béla, Béla, Béluska, úgy lő, mint a géppuska!” – Hetvenéves lenne a Vasas legendája, Várady Béla
    Exkluzív2023-04-12
  • Kiszabadult Budaházy György és öt harcostársa a börtönből – Nézze meg a PestiSrácok.hu közvetítését! (videó)
    Exkluzív2023-04-28
  • Vesztegzár

  • Borvendég Zsuzsanna sorozata: 1979-ben megvesztegettük a líbiaiakat, hogy mi szállítsunk nekik amerikai alkatrészeket tartalmazó katonai rádiókat
    A Hálózat2023-06-04
  • Borvendég Zsuzsanna sorozata: A diktatúra titkosszolgálatai ezért nyomoztak egymás ellen, hogy a másik ne akadályozza őket a lopásban
    A Hálózat2023-05-28
  • „Béla, Béla, Béluska, úgy lő, mint a géppuska!” – Hetvenéves lenne a Vasas legendája, Várady Béla
    Exkluzív2023-04-12
  • Az Állami-lakótelepről indulva lett a világ legdrágább játékosa és az utolsó magyar vb-gól szerzője – Détári Lajos hatvanéves!
    Exkluzív2023-04-24

(x)

(x) PestiSrácok.hu Filmklub

  • A hálózat

  • Borvendég Zsuzsanna sorozata: 1979-ben megvesztegettük a líbiaiakat, hogy mi szállítsunk nekik amerikai alkatrészeket tartalmazó katonai rádiókat
    A Hálózat2023-06-04
  • Borvendég Zsuzsanna sorozata: Csak ebben az egy ügyben nagyságrendileg annyit loptak el, mint amennyi 1989-ben a költségvetési hiány volt
    A Hálózat2023-04-16
  • Borvendég Zsuzsanna sorozata: A halott kommunista rabolt vagyona a többi kommunistáé, ezt kívánja a szocialista erkölcs
    A Hálózat2023-04-09
  • Sport

  • Feltöltődve, motiváltan érkeztek a játékosok Telkibe
    Forró drót2023-06-05
  • „Az ember elveszik, majd magára talál és újjászületik a hegyen!” – Suhajda Szilárd (1982-2023) emlékére
    Exkluzív2023-05-27
  • Egy varázslatos hokipályafutás vége – Vas János szögre akasztotta a korcsolyát
    Exkluzív2023-05-10
  • Blogok

  • Trianonnal egyetlen nemzet sem járt jól
    Ki ette meg a misszionáriust?2023-06-04
  • A székely autonómiával, mondjátok, mi lesz?
    Erdélyi levelek2022-10-31
  • Kinek higgyünk?
    Erdélyi levelek2022-11-07
  • ECO

  • Az EU miatt 2024-ben megemeli a kormány a benzin és a gázolaj adóját
    Eco2023-06-06
  • Ötven repülőgépet rendelt meg egy kínai vállalat a magyar Magnus Aircraft Zrt.-től
    Eco2023-05-24
  • A Fitch az államadósság-limithelyzet miatt “negatívra” rontotta az amerikai besorolást
    Eco2023-05-25
PestiSrácok
I M P R E S S Z U M
A PestiSrácok.hu kiadója a Media Vivantis Műsorszolgáltató Zrt.
A lap NMHH nyilvántartásba vételének száma: CE/29743-2/2014
A kiadó székhelye: 1036 Budapest, Lajos u. 126-130.
A kiadásért felelős személy neve : Kovács Gergely Csaba
A szerkesztésért felelős személy neve : Huth Gergely főszerkesztő
Szenvedi Zoltán lapigazgató

Munkatársaink

Kapcsolat

PestiSrácok.hu

Ahol alacsonyan szállnak a sallerek. És ahol nincs íróasztalfiók. Mert ami odakerülne, az itt megjelenik.

Írásaink a közmegegyezéses hazai sajtóetika és a Médiaalkotmány szellemisége szerint készülnek. Forrásainkat minden körülmények között megóvjuk, szivárogtasson bátran! Szerzőink neve olykor "írói név".

Adatkezelési Tájékoztató

*Kell még valamit mondanom Ildikó? - Az őszödi beszéd utolsó mondata.

Médiaajánlat

A PestiSrácok.hu multiszájton és társoldalain, a 061.hu, AzÖreg.hu, az Aristo blogol, a Ki ette meg a misszionáriust? és az Erdélyi Levelek blogokon exkluzív hirdetési felületeket kínálunk.

Oldalunk ügynökségi értékesítését az Atmedia végzi

Copyright © 2015-2022 PestiSrácok.hu

A baloldalon semmi sem biztos, csak a bizonytalanság
A Párbeszéd vádbeszédet tartott, Bangóné ezúttal járványszakértőt alakított a parlamentben