Pesti Srácok

A legutóbbi Grund-részek kiemelkedő pillanatai – Jövő héten újra találkozunk!

A Grund e heti best of különkiadásában az ukrajnai háború aktuális katonai-politikai vetületei, a V4 együttműködés helyzete, a franciaországi zavargások és a bevándorlás romboló összefüggései, a magyar baloldal állapota és a nyugat-európai kereszténység szélsőliberális hatásai is szóba kerültek. Kiemelkedő vendégek, ütős vélemények, tabusítás nélkül. Jövő héten ismét új résszel jelentkezünk, addig is nézzétek meg az elmúlt időszak Grundjainak legjobb pillanatait – az adásokban Hoppál Hunor Máthé Zsuzsával, Őry Mariannal, Deák Dániellel, Imre Gyulával és Szakáli István Loránddal beszélgetett. Grund minden hétvégén a PS TV műsorán! Kövessetek minket a Facebookon és a PestiSrácok.hu oldalán!

Ajánljuk még

A walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy engedje az LMBTQ-propagandát

NVNeugebauer Viktor Sport 2022 november 25.
A FIFA-világbajnokság első napjaiban – mint várni is lehetett – több szurkolót megszólítottak a biztonsági őrök, akik szivárványszínű vagy szivárvány mintájú ruhákat vagy kiegészítőket viseltek. De ez már nem marad így sokáig: a walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy lépjen közbe, és állítsa le az ilyen beavatkozásokat.

Dollárbaloldal – A CIA-ig érnek a szálak

PPestiSrácok.hu Forró drót 2022 november 25.
A baloldal választási kampányát a tengerentúlról milliárdokkal támogató Action for Democracy kapcsolatrendszere egészen az amerikai titkosszolgálatig, a CIA-ig ér – derül ki abból a jelentésből, amelyet a nemzetbiztonsági bizottság szerdán tett közzé. A jelek szerint az amerikaiak által támogatott kör kulcsszereplője a Bajnai Gordon, illetve a Ficsor Ádám nevével fémjelzett DatAdat-csoport, amely gyakorlatilag az ellenzéki kampányt lebonyolította – írja az Origo.