• Home
  • Ps TV
    • Az Öreg
    • ‎‎ Dezse Vű
    • Mi kérdezünk
    • ‎ GEOrgPOLITIKA
    • Hardcore Hobbista
    • Grund
    • Különvélemény
    • Libz’z of TikTok
    • Karanténvlog
    • Kocsmai igazságok
    • ‎ Parkoló Hobbista
    • ‎ Polbeat
    • ‎ Politikai Pankráció
    • PS Videó
    • ‎ PS Riport
    • ‎ The Fair Right
    • ‎ The Right Brothers
  • Forró drót
  • Magyar ugar
  • Vezércikk
  • ‎ Orosz-ukrán háború
  • Világugar
  • Sport
  • Vesztegzár
PestiSrácok
  • Ps TV
    • Az Öreg
    • ‎‎ Dezse Vű
    • Mi kérdezünk
    • ‎GEOrgPOLITIKA
    • Grund
    • Karanténvlog
    • Kocsmai igazságok
    • Libz’z of TikTok
    • ‎ Parkoló Hobbista
    • ‎ Polbeat
    • ‎ Politikai Pankráció
    • ‎ PS Riport
    • ‎ The Fair Right
    • ‎ The Right Brothers
  • Forró drót
    • Álomfutballal álomrajt!!! – Labdarúgó Eb-selejtező: Magyarország-Bulgária 3-0 (3-0)
    • Netanjahu elhalasztja az izraeli bírósági reform bevezetését
    • Hat embert lelőtt egy fiatal nő egy nashville-i keresztény iskolában
    • A finn kormányfő köszönetet mondott Magyarországnak
    • Salvini: az emberkereskedő bűnszervezetek támadást indítottak Olaszország ellen
  • Magyar ugar
    • Egy német Twitter-csoport beazonosította az egyik “angyalarcú” viperás antifa támadót
    • Márki-Zay Péter elmondta, 90 millió forintnyi dollár maradt az elszámolások után az MMM kasszájában
    • Százmillióval emelték a ferencvárosi médiacég költségvetését, de külsős céget pályáztat az önkormányzat a munkára
    • Megszavazta az Országgyűlés Finnország csatlakozását a NATO-hoz – Kövesse velünk élőben az Országgyűlést!
    • A Balaton-gyűlölők szezon előtti csodafegyvere: a magyarok számára megfizethetetlen lángos!
  • ‎Orosz-ukrán háború
  • Vezércikk
    • Gulyás Márton a nézők pénzéért könyörög, de Soros zsoldjában áll
    • Európa háborús pszichózisban szenved, így nehezített pályán kell jól játszani az uniós monopolyt
    • Kommunisták és hasznos hülyéik egykor és most
    • Macronnak igaza van a nyugdíj kérdésében
    • Momentum: a kistérségi Backstreet Boys
  • A Hálózat
  • Sport
    • Álomfutballal álomrajt!!! – Labdarúgó Eb-selejtező: Magyarország-Bulgária 3-0 (3-0)
    • Az UEFA áprilisban tárgyalja a fehérorosz csapatok kizárását
    • A főpróba sikerült, Marco Rossi győzelemmel jubilált, hétfőn jöhet az előadás Bulgária ellen! – Magyarország–Észtország 1–0 (1–0)
    • Orbán Viktor Brüsszelből gratulált közösségi oldalán Marco Rossinak
    • „Hibázott az MLSZ” – Mégis tiltja az UEFA a Nagy-Magyarország-zászlók használatát
  • Világugar
    • Nem bánt az atom, csak megkóstol – Szocreál útmutató a nukleáris holokauszthoz
    • Megkezdődött a ramadán az iszlám országokban
    • Letartóztattak egy nőt egy épülő abortuszklinikán történt gyújtogatás miatt Wyomingban
    • A profi jégkorongból megtudtam, az ősi mexikói és a kanadai indián kultúrában is egy csomó transznemű volt
    • Centiken múlott, de elbukott a francia kormány ellen indított bizalmatlansági indítvány – Következik Le Pen pártjának indítványa
  • Blogok
    • ‎ 061.hu
    • Tutiblog
    • Aristo
    • Az Öreg Blog
    • Erdélyi levelek
    • Ki ette meg a misszionáriust?
  • Ps VIDEO
  • Szerzők
    • Bálint Botond
    • Füssy Angéla
    • Huth Gergely
    • Jurák Kata
    • Susanszky Mátyás
    • Szalai Szilárd
  • Facebook

  • YouTube

  • RSS

Magyar ugar

Szentesi Zöldi László, Wittner Mária és Trombitás Kristóf a Pesti TV bezárásáról, a PestiSrácok sorsáról

Szentesi Zöldi László, Wittner Mária és Trombitás Kristóf a Pesti TV bezárásáról, a PestiSrácok sorsáról
PestiSrácok.hu
2022-05-11
  
  

Százával, ezrével kapunk csalódott, bátorító és meghökkent üzeneteket, hozzászólásokat a Pesti TV bezárása miatt; sokan a szemünkre hányják, hogy nem adunk kellő tájékoztatást a televízió munkatársainak sorsáról és az éppen most tízéves PestiSrácok.hu jövőjéről. Sokan petíciót, pénzgyűjtést is kezdeményeztek – utóbbira egyelőre nincs szükség; reméljük, megfelelő megoldás születik a karakteres, patrióta, nemzeti ügyekben mindig elkötelezett szerkesztőségünk munkájának folytatására. Köszönjük a hatalmas erejű szolidaritást, amiből itt kettő megszólalást emelnénk ki: Szentesi Zöldi László újságíróét, barátunkét, és Trombitás Kristóf műsorvezető és publicista kollégánkét, a Megafon ismert arcáét. Közben Wittner Mária Corvin-közi szabadságharcos is levelet küldött szerkesztőségünknek, melyben nyomatékosította: a PestiSrácok.hu szerkesztősége és elnevezése nem kerülhet a baloldal kezére. Sok más kollégánk és támogatónk is megírta gondolatait, amiből további részleteket közlünk. Egyebet egyelőre nem tudunk elmondani a szerkesztőség jövőjéről, de optimizmusunk töretlen.

Szentesi Zöldi László nyilvános Facebook-oldalán osztotta meg gondolatait:

Ha valóban megszűnik ez a két médium, az a polgári és nemzeti Magyarország szégyene lesz. A támogatóké, az olvasóké, valamint mindazoké, akik most, amikor baj van, nem segítenek. Szeretném bejelenteni, hogy ha Huth Gergőék pénzt gyűjtenek, nagyobb összeggel is támogatom őket. Mert a barátaim, mert harcosok, mert dolgoznak, nem pedig pusztán élvezik a hatalomból fakadó előnyöket. És mert szolgálják a hazájukat. Egyúttal arra szólítok fel mindenkit, aki ezeket a sorokat olvassa, hogy nyúljon a pénztárcájába, tegyen meg minden tőle telhetőt a nemzeti magyar sajtó megsegítésére.

Valamikor együtt kezdtük a munkát Huth Gergővel, Szenvedi Zolival, Szarvas Szilveszterrel és másokkal. Lapot szerkesztettünk itt is, ott is, végiggürcöltük a Gyurcsány-Szilvásy időszakot, időnként rabosítottak közülünk néhány embert, egyeseket lehallgattak, megfigyeltek, másokat ellehetetlenítettek, agyonhallgattak, megpróbáltak lesöpörni a térképről. Nem sikerült. Akkor sem, most pedig pláne nem sikerül! Én ezt nem felejtettem el. Tartozunk egymásnak.

Ha valóban csak a pénz a kérdés, mindenkit felszólítok, hogy önkormányzatoktól, cégektől, magánszemélyektől trombitáljunk össze annyi pénzt, amennyivel újra el tudják kezdeni a munkát. A baráti körömben minden eszközzel terjeszteni fogom a hírt, nem hagyhatjuk őket magukra. Mert ilyen nincs.

Ha lesz egy alapítvány, teletömjük pénzzel, és folytatódhat a munka. Hajrá!

Wittner Mária, Corvin-közi szabadságharcos: a PestiSrácok.hu név nem kerülhet a baloldal kezére!

Wittner Mária és Huth Gergely a Békemenet gyülekezőjén, a budai Bem József téren – Fotó: Horváth Péter Gyula

A PestiSrácok.hu szerkesztősége mindig méltóan képviselte és ápolta az 1956-os szabadságharcosok, a pesti srácok emlékét és mindig kiállt a magyar nemzet szabadságáért és függetlenségéért, azokért az eszmékért, amikért a forradalmárok az életüket és szabadságukat feláldozták

– írta szerkesztőségünknek küldött levelében Wittner Mária Corvin-közi szabadságharcos, akit a kommunista rezsim előbb halálra ítélt, majd 1970-ig börtönben tartott. A szabadságharcos ikon nyomatékosította:

Nem szűnhet meg a PestiSrácok.hu és nem kerülhet az elnevezés a baloldal, vagy más érdekkör kezére!

A PestiSrácok.hu számos rendezvényét jelenlétével és gondolataival rendszeresen megtisztelő Wittner Mária kiemelte: a még élő szabadságharcosok mindig is támogatták a PestiSrácok.hu törekvéseit, éppen ezért tüntették ki Huth Gergely főszerkesztőt az 1956-os Pesti Srác emlékszoborral, Szarvas Szilveszter hírigazgatót pedig a Pongrátz Gergely emlékéremmel. Azt is írta: nagyon reméli, hogy megnyugtató megoldás születik a szerkesztőség egységének és függetlenségének megőrzésére, a munka folytatására. A kommunisták elleni küzdelmet soha fel nem adó, korábban a Fidesz országgyűlési képviselőjeként is dolgozó ikon azt is jelezte, hogy ott lesz május 21-én, jövő szombaton, a budai Gesztenyéskertben 16 órakor kezdődő közönségtalálkozón és koncerten, amelyen a PestiSrácok.hu tízéves születésnapjának megünneplésén túl a Pesti TV-t is elbúcsúztatjuk.

Trombitás Kristóf: Profi, szakmájukat szerető, elhivatott, jó arcok dolgoznak a Pesti TV-ben

Trombitás Kristóf kollégánk pedig így írt Facebook-oldalán:

Trombitás Kristóf a Polbeat felvételén

Oké, akkor beszéljünk a Pesti TV-sztoriról akad – nem túl sok, nem én raktam a spanyolviaszt és a szakma nagy öregje sem vagyok, de mégis – valamennyi rálátásom arra, hogy úgy nagyjából miként is néz ki egy tévé működése. volt szerencsém a közszolgálatiban, illetve a hír tévében is dolgozni, mielőtt eligazoltam a pestihez.

És a mondandóm talán leglényegibb része pont ez: profi, szakmájukat szerető, elhivatott, jó arcok dolgoznak a pesti tévében. máshol is ezt tapasztaltam, de pontosan ugyanezen feltételeknek ez a tévé is megfelelt. bőséggel.

Mikor tavaly, október végén elkezdtem itt dolgozni, azt mondták, hogy kreativitásban végtelen lehetőségekkel szembesülhetek és ez így is volt. soha, egy pillanatig, senki sem szólt bele abba, mikor, miért, mit csinálok. ráadásul az a megtiszteltetés is ért, hogy mindkét műsoromnak én lehettem a szerkesztője is, a műsorvezetés mellett.

Nem túlzok, ha azt mondom, hogy életem egyik legélvezetesebb, ugyanakkor legértékesebb fél éve áll mögöttem. olyan fél év, amelyben – hiszen soha korábban nem látott intenzitású kampány is volt – munkatársaim, barátaim és én is mindent beleadtunk. nem szeretem a saját vállunkat veregetni – jó, de, szeretem -, de egy egészen pirinyót bizony a mi melónk is ott van az újabb kétharmadban, a még nem tapasztalt választási győzelemben.

Nagyon élveztem minden percét és minden egyes embernek köszönettel tartozom, aki valamilyen módon részt vett ebben a kalandban. hogy alkalmazott, közreműködött, alkotótársam volt vagy vendégem. szívből köszönöm nektek!

Senkire nem neheztelek, ez egy ilyen szakma, az élet megy tovább – sokak bánatára pont úgy, mint eddig.

Ezt a pár hetet azért még kiélvezzük. a Pesti tévének mindig kiemelt helye marad a szívemben.

Ferkó Dániel: Hogy csalódott vagyok-e? Igen.

Mióta televíziózom és a jobboldal van kormányon, számtalanszor megkaptam a propagandista jelzőt, illetve ennek kreatív változatait. Talán méltatlanul sokan becsmérelték a munkámat is, mert a nevemet adtam egy jobboldali TV-hez. A Pesti TV-t valaki vagy szerette, vagy nem. Egy biztos, valamilyen érzelmet mindenkiből kiváltott. Hogy ez jó-e, nem tisztem megítélni. Visszatérve a propagandista létemhez, az elmúlt 3 évben az Echo TV után a második jobboldali TV kerül bezárásra, aminek áldozatául esek. Üzenem a most örömködőknek, hogy léteznek olyan emberek, akik nem feltétlenül saját érdekeik szerint változtatgatják az ideológiájukat. Újságírónak lenni nem könnyű, kifejezetten akkor nem, ha a jobboldalon focizol, de ez mindig így volt. Ezt mindenki elfogadta, aki arra adta a fejét, hogy a médiában marad és itt próbál valamiféle értéket teremteni. Hogy csalódott vagyok-e? Igen, az. Sőt, továbbmegyek, dühös is, hogy ez már megint megtörténik…de szerintem ez természetes érzés ilyenkor. Most a gyásznak és elengedésnek van itt az ideje. Aztán jön majd az újrakezdés…

írta Ferkó Dániel a nyilvános Facebook-oldalán.

Jurák Kata: együtt a legmagasabb kőfalon is átmegyünk!

Az első írásom a PestiSrácokon 2012.04.16-án jelent meg, tíz évvel ezelőtt. (!) Emlékszem, hogy szinte semmink sem volt, csak a lelkesedésünk, hogy egy olyan oknyomozó portált készítsünk, ahol nem maradhatnak fontos tényfeltáró írások a főszerkesztői asztal fiókjában. Így is lett. Még akkor sem hátráltunk meg, ha megfenyegettek, rabosítottak vagy éppen megpróbáltak zsarolni bennünket.
Huth Gergővel az egyetem óta barátok voltunk és már ott is kilógtunk a sorból, mert nem voltunk képesek arra, hogy elviseljük, ha igazságtalanság ért bennünket, de Farkasházy Tivadarral is kemény csörtét vívtunk élő adásban egy rádiós verseny részeként, mert nem hagytuk szó nélkül, hogy lenácizza a hazájukat szerető, nemzeti érzelmű embereket. Nyilván magas ívben repültünk, de legalább emelt fővel távoztunk – és lehajtott fejjel álltunk a dékánunk előtt, aki csak annyit mondott, hogy “magukból még lesz valaki”….:)) Aztán elsodort bennünket egymástól az élet, majd jött a PestiSrácok.hu, Stefka Pistával, Huth Gergővel és Szenvedi Zolival, aki szerintem a legjobb bűnügyi újságírók egyike és akitől nem csak szakmailag, de emberileg is igen sokat tanultam. Nem tudok eléggé hálás lenni az Istennek, hogy ilyen remek csapattal dolgozhattam és küzdhettem. Szarvas Szilveszter, Szabó Fruzsina, Füssy Angéla, Susánszki Mátyás, Ambrózy Áron, Vésey-Kovács Laci, Pámer Dávid, Mező Gábor, Linda és persze a többiek (a teljesség igénye nélkül a kezdőcsapat): Dezse Balázs, Szabó Gergő, Tihanyi Rita, Kozmi…És persze a webmester, Zsuzsa, aki kellő türelemmel és szakértelemmel van velünk a kezdetektől.
A “szerkesztőségünk” először egy Andrássy úti 20 m2-es, galériás albérlet volt, amiben olyan írások születtek, amivel mi lettünk “A PestiSrácok”. (A komcsik persze a kezdetektől gyűlöltek bennünket..:)) Az évek alatt egyre többen akartak velünk dolgozni, közénk tartozni, de nem mindenki bírta az iramot. Akik viszont most is itt vannak, vérbeli PestiSrácok: nem térdelünk és nem adjuk meg magunkat, nem hagyunk magára senkit a bajban. És mert annyi mindenen keresztülvitt bennünket már az Isten, azt is tudjuk, hogy együtt a legmagasabb kőfalon is átmegyünk.
Szeretnénk, ha velünk ünnepelnétek a PestiSrácok.hu 10. születésnapját, május 21-én, a Gesztenyéskertben, 16 órától! Gyertek el, várunk benneteket! (És millió köszönet azért, hogy ennyien mellettünk álltok, a támogatásotokról biztosítottatok bennünet…! Elképesztő érzés, amikor még az utcán is odakiáltanak, hogy “veletek vagyunk!”🙂 )
– írta Jurák Kata kolléganőnk az oldalán, aki egy galériát is megosztott a Pesti TV csapatáról:

https://www.facebook.com/jurakkataofficial/photos/pcb.4969374159856088/4969371666523004/

https://www.facebook.com/jurakkataofficial/photos/pcb.4969374159856088/4969371666523004/

Az elmúlt hetekben még egy 10. születésnapra készültem, annak a PestiSrácok.hu-nak a kerek évfordulójára, amelynek születésénél én is bábáskodtam abban a bizonyos Kodály köröndi gardrób méretű garzonban. Ott abban a kicsi lakásban nem munkahelyem lett, hanem egy családnak lettem a része. A 061, aztán később a PESTI TV csak megkoronázta a közös munkát, egy utánozhatatlan csapattal, ahova bátran állíthatom minden kolléga nevében, kiváltság tartozni! Sajnos az elkövetkező hetekben mostantól már egy búcsú bulira készülünk, de remélem az a Kodály köröndi tűz ott ég bennünk tovább, és így vagy úgy lesz folytatás! Külön köszönöm a számos támogató kiállást értünk!
– írta Szabó Fruzsina, a PestiSrácok.hu alapító csapatának tagja, felidézve a Kontra szívhez szóló kiállását.

Füssy Angéla: Mi most kire számíthatunk?

Annyian írtok, hívtok, kérdeztek, hogy mi történik velünk, hogy bár a hivatalos közlésekre nem vagyok kompetens, leírom nektek, amit én gondolok mindarról, ami most zajlik. Legelőször is szeretném megköszönni, hogy olyan sokan támogattok most bennünket, biztosítotok a szeretetetekről, ez most nagyon sok erőt ad. Röviden annyit, hogy mi, a PestiSrácok, benne a PestiTV szerkesztőségével egy csapat vagyunk, nem csak kollégák, sokkal több annál és bár most kitört a vihar és magasra nyúlnak a hullámok, mind a fedélzeten vagyunk, fogjuk az evezőket, a kormánykerék pedig olyan emberek kezében van (Huth Gergely, Szenvedi Zoltán, Stefka István), akikre az életemet is rá merném bízni. Bízzatok ti is bennük.
És akkor most jöjjön a hosszabb, a közös történetünk, az, amiért ez a töretlen bizalom bennem kialakult irántuk, és amiért azt gondolom, hogy a PestiSrácokkal pótolhatatlan veszteség érné a nemzeti oldalt. De mégis ki vagyok én, ugyan miért is számítana a véleményem? Nem vagyok több, csak egy kisgyerekes anyuka, egy újságíró a sokból, akit valószínű, ha majd nem leszünk mi PestiSrácok és én benne, három nap alatt elfelejt mindenki. De egyet tudok, hogy több mint húsz éve mindig a nemzeti oldalt szolgáltam, amikor ezt ingyen kellett, azt is teljes szívvel és lélekkel, mert elkötelezettségből, saját elveim szerint végzem a munkámat. Amit írtam, vagy riportjaimban mondtam, abban mindig 100 százalékig hittem. Csak az igazat írtam, vagy amit igaznak gondoltam, s ha párszor előfordult, hogy tévedtem, azt beismertem. A személyesen ellenem indított ezernyi ilyen-olyan perből, negyed évszázad alatt összesen talán négyet veszítettem el.
Utazzunk vissza nem is 10, hanem 13 évet az időben. Ekkor kezdődött a mi közös történetünk. Csak egy vidéki tudósító voltam, aki éhbérért híradózott egy Balaton parti településen, tudósítottam hosszú éveken át majdnem az összes országos televíziót, írtam, szerkesztettem, sokakat szolgáltam ki, de nem értem senkinek többet annál, mint hogy darabáron kifizesse a híradós anyagaimat, ha éppen tetszett neki az aznapra ajánlott téma.
Stefka István volt az első, aki valódi lehetőséget adott. Az első, aki meglátta, hogy talán ennél több van bennem. Soha nem fogom elfelejteni neki. Egy igazi mentorrá vált, egy segítő, támogató amolyan szakmai apává. Ő vezetett be igazán az országos médiába, biztosított sokszor egész oldalakat az írásaimnak a Magyar Hírlapban, aminek akkor főszerkesztője volt. És itt volt rovatvezető szerkesztő Huth Gergő, Szenvedi Zoli és Szarvas Szilveszter is. Együtt „toltuk végig” a vörösiszap katasztrófát, a Cozma-ügyet, hogy csak a két legnagyobbat említsem. Tőlük tanultam meg a hiteles tudósítást, a bűnügyek, büntetőperek nem csak alapjait, hanem mindazt, ami ahhoz kellett, hogy hiba nélkül végigtudósíthassam az éveken át tartó legkeményebb ügyeket. És mindebből jött a legfontosabb. Megtanítottak oknyomozni. Amellett, hogy általuk rájöttem, miben vagyok, miben lehetek a legjobb és mit akarok csinálni, folyamatosan erősítették elveimet, az erkölcsi alapokat, a nemzeti identitást, úgy, hogy valódi ismereteket, tudást adtak a múltról, mindarról, amit történelemórákon, történelem könyvekből akkor nem lehetett volna megtanulni.
Aztán jött a PestiSrácok… Arról most nem szeretnék írni, miért és hogyan léptünk tovább a Hírlaptól. A lényeg az, hogy együtt folytattuk tovább. Igaz, én ahogy korábban is, vidékről dolgoztam, nem voltam ott az egyszobás, gardrob méretű szerkesztőségben, de továbbra is teret és lehetőséget kaptam. Vittek magukkal. Ez volt a legjobb dolog, ami történhetett velem akkor. Csodáltam őket, ahogy ezek a fiúk konkrétan a semmiből, teljes szakmai alázattal és elhivatottsággal építeni kezdtek egy internetes lapot. Abban az időben, amikor még az online média épp csak a szárnyait kezdte bontogatni, amikor a hirdetők még fáztak az online világtól. Ők már akkor látták, hogy mi a jövő, amikor még mindenki a printet erőltette. De nem csak ebben voltak úttörők. A PestiSrácok.hu elindulásának első napjától keresték az új hangot, ami kilóg a sorból, ami kitör az unalmas szögletes szakmai keretek közül, egyedi és izgalmas. Ebből egy olyan portál teremtődött, ami a mai napig unikális az egész médiapiacon. Amellett, hogy tényszerű és hiteles, merész, szókimondó és a kényes témákat sem kerüli. Az elmúlt évek során olyan csapatot építettek fel, akik nem csak írásban, hanem a képernyőn is bizonyítottak és ami a legfontosabb, jobboldali elkötelezettségű fiatalokat gyűjtöttek maguk köré, akikből egy kiváló következő generációt neveltek ki. Olyan fiatalokat, akik hangadók, akiknek a véleménye saját korosztályukban is mérvadó és akik egy modern média minden kihívásának meg tudnak felelni, valljuk be, annak is, aminek mi idősebbek már nem: ha kell írnak, kamera elé állnak, vitaképesek, vlogolnak, ott vannak a közösségi médiában, mémeket gyártanak, képesek arra, hogy azokat is megszólítsák, akik lehet, hogy a legütősebb témát feldolgozó klasszikus cikket is csak elpörgetnék. Ennek az új generációnak a kiépítésében, összekovácsolásában Gergőéknek elvitathatatlan érdemei vannak. Mert ezeknek a fiataloknak adott otthont és biztonságot a PestiTV.
Hogy nem volt minden tökéletes? Hibáztunk olykor, nem tetszett mindenkinek minden? Gondoljatok csak bele, milyen az, amikor valami újat indítunk az útjára. Olyan az, mint amikor egy gyermek járni tanul. Ott van benne a tudás és az akarat, néha megbotlik, fenekére huppan, de feláll és megy tovább. Ahogy egy gyermek teljes kifejlődésének időt kell adni, úgy ennek a valóban formabontó, merőben új hangnak is időt kellett volna adni, hogy ízlelgesse a reklámpiac és megtalálja benne a számítását. Hogy előre menjünk, ne hátra…
Fáj a televízió elvesztése, már csak azért is, mert tele voltunk tervekkel, műsorötletekkel, amelyeket még csak fel sem mertünk vetni. De ami mindennél jobban fáj, az a PestiSrácok, a jelenlegi PestiSrácok.hu elvesztésének a lehetősége. Olyan kollégák vannak közöttünk, akiket elképzelni sem tudnék máshol, mert együtt alakultak ki, forrtak ki a PestiSrácokkal, mert egyek azzal. Itt van Mező Gábor – aki nem csak írja, kutatja a történelmet és úgy felismeri a bolsevik vért mint senki más, aki olyan történteket mesél el, amit és ahogy senki más nem tudna. Vagy itt van Jurák Kata, a rettenthetetlen, akinek egyedül is volt bátorsága nem egyszer bemenni az oroszlán barlangjába, tüntetéseken lökdöshették, becsmérelhették, állta a sarat. Vagy egy Pámer Dávid, aki mindent tud a büntetőügyekről, akinek olyan forrásai vannak, hogy bűnügy terén valóban mindent azonnal megtud. Egy Dezse Balázs, aki fordított baseball sapkában, egy gördeszkáról is mindent kiszúr a főváros utcáin és pikírten szóvá is meri tenni. De annyi mindenkit mondhatnék még. Mindegyiküket egyformán szeretem és tisztelem. De ez a történet nem egyénekről, egy-egy emberről, hanem egy csapatról szól.
Sok mindent tettünk az elmúlt években, amit nem lehet elvitatni. Számtalan nagy botrány kirobbantása hozzánk fűződik, miközben folyamatosan értékeket is közöltünk, közvetítettünk. Megszámlálhatatlan harcot vívtunk és nem csak munkánk során, hanem azt követően a bíróságokon. Kitettük magunkat becsmérlésnek, támadásoknak. Sokszor még a családunkat sem kímélték. De tűrtük, akkor is, amikor lehet, hogy könnyebb lett volna befejezni ezt az egészet. Mert hiszünk valamiben és ezért a nehézségeket is vállalva mindig kitartottunk. Mindezzel azt gondolom, nagyban hozzájárultunk a jobboldal erősödéséhez, a politikai jobboldal társadalmi bázisának építéséhez, a balliberális gittegyelt széteséséhez és igen az újabb kétharmadhoz is.
Nincsenek nagy vágyaink. Nem kívánunk pozíciókat, milliárdokat, sem yachtot, luxusnyaralót, luxusautókat. Csak dolgozni szeretnénk, ott, ahol eddig és úgy, ahogy eddig tettük. Ránk eddig mindig mindenki számíthatott a jobboldalon. Mi most kire számíthatunk?

A Századvég éppen hétfőn mutatta ki, hogy nagyon népszerű a Pesti TV adása és a PestiSrácok.hu munkája, mindkettőt több mint másfélmillió magyar követi rendszeresen. Erről itt olvashatnak. A Kontra és a MindenSzó szerkesztőségének megható kiállását pedig ITT olvashatják el.

Köszönjük a nem várt mértékű szolidaritást!

Vezető kép: Szentesi Zöldi László az egykori Echo TV stúdiójában

 

Facebook hozzászólás

  
  
Kapcsolódó témákkiállásPesti TVPestiSrácok.huSzentesi Zöldi LászlóTrombitás KristófWittner Mária
122 hozzászólás

122 Comments

← Régebbi hozzászólások
  1. apro_marosan_petergabor

    2022-06-07 at 19:12

    A Pesti TV hiánypótló, egyéni hangú médium, nagyon jó személyi összetételű csapat által működtetve, az online médummal ügyesen összekötve.
    Megszüntetése több, mint bűn, hiba.
    Nem kellene ekkora öngólt lőni.
    Remélem ez a szándék még változni fog!

    Válasz
  2. gyozo2018

    2022-05-22 at 14:06

    Requiem a lemészárolt tévécsatronáért
    Tegnap volt a tulajd utolsó vicsora.

    https://vitathatatlan.blogspot.com/2022/05/requiem.html?fbclid=IwAR0U6rhRQJ1sqX5bU6wrcd6zmC1OrwvmFu-3vUQpP1vEiq3u0l6dcN-68aQ

    Válasz
  3. Hajrá Fidesz!

    2022-05-22 at 01:58

    A csapatnak együtt kell maradni! Együtt erő, külön-külön…

    Válasz
  4. K

    2022-05-20 at 16:49

    PS TV megszűnésével kapcsolatos petíciót aláírtam.
    Úgy gondolom hogy a Pestisrácok.hu és a PestiTV jelentősen hozzájárult az április 3.-i FIDESZ választási győzelemhez, és remélem PS TV-nek és PS.hu-nak járó hála nem marad el.
    Szívből kívánom hogy a mostani helyzetből sikeresen jöjjön ki mindegyik PS TV és PS.hu riporter.
    Maximális tisztelettel és hálával.

    Válasz
  5. Hangillat

    2022-05-20 at 15:18

    Megszűnik a Pesti tv? Ne szűnjön meg! Először is pénzt kellene szerezni közadakozásból, rádiókban való hirdetési kampányokra. A hirdetésben kb. ‘ Megszűnik a Pesti tv… Ne szűnjön meg? Havi 200 Ft és egymillió támogatóval vagy havi 100 Ft és kétmillió támogatóval lehetővé válhat…..’
    A balliberális, lineárisan/ exponenciálisan haladók csak akkor legyenek haladók, ha halat adnak. Jobb megközelítés a” denaturált szeszesek”/denszeszesek jellemzés belföldre, illetve a spirit több jelentése miatt külföldre a ” Denatured Spirits”. Ezeket poszt foszforitákként lehet besorolni.
    Tudósok szerint az emberré válás valamilyen ősmajom halevésével kezdődött, aminek hatására évmilliók alatt megnőtt a koponya mérete és megszaporodtak az agysejtek, így jutottunk el idáig…
    A legveszélyesebb poszt-foszforita nagyon okos is lehet, ezt fokozza az a tudat alatti érzet, hogy a buksija már nem nő, ám a neuronkái bizony még szaporodnak. Ettől a feszítő, tudatalatti érzettől még saját magánál is okosabbnak tartja magát. Miután a valóságban már benőtt a feje lágya, mégis naponta rácsodálkozik a világra:’Jé, hát a világ ilyen? Nem jó, változtassuk meg!’
    Ha valaki nem ért vele egyet, a tudatalattija azt közvetíti, hogy ellenfelének fülsiketítően nő a körme, haja, szőrzete. Ebből származhat a ’ Mi sokkal jobban gyűlölünk titeket, mint ahogy ti minket’
    A küzdelem állandó, és csak magunkra, magyarokra számíthatunk, ezért kell az ellentábort győzködni.
    Nos, ezért is maradjon meg a Pesti tv!

    Válasz
  6. FER

    2022-05-18 at 10:11

    MOst mind a 32 munkatárs elmondja naponta kettesével, hogy meg fog szűnni?
    A miértet senki nem mondja. Ne nézzétek az igazi támogatóitokat baleknak !
    Szóval miért is?
    Most olyanok vgytok, mint a baloldal. Mondják a nagy semmit és ragozzák.
    Ez méltatlan.

    Válasz
  7. KAPTAM, HOZTAM

    2022-05-17 at 23:14

    https://vitathatatlan.blogspot.com/2022/05/requiem.html?fbclid=IwAR0U6rhRQJ1sqX5bU6wrcd6zmC1OrwvmFu-3vUQpP1vEiq3u0l6dcN-68aQ

    Válasz
  8. Nick Rivers

    2022-05-16 at 18:24

    Nekem nagyon nem tetszik itt valami
    Nagy a csend.
    A jobboldali megmondók és media kibaxott nagy kussban vannak!

    Válasz
  9. PlutCatoMedHabilDebil

    2022-05-16 at 14:06

    Arról nem lehet tudni semmit, hogy pontosan miért is történik mindez?
    Miért zajlik ez a maszatolás?

    Válasz
  10. heman

    2022-05-15 at 18:48

    Gijutsuhsi 14:33

    10++++

    A Pesti Tv megszűnése a jobboldal szégyene és a látszat ellenbére a gynegesége!

    Válasz
  11. Sujtó Klub a vérzivatarban

    2022-05-14 at 22:07

    https://badog.blogstar.hu/2022/05/14/erdemes-kicsit-toprengeni/117068/

    @
    Min töprengsz, lovag Zsoltika?
    Hogy hová keveredett el Lovas István arca a Sajtó Klub bevezetőjéből?

    Válasz
  12. G. A.

    2022-05-14 at 21:56

    Mekkelek!

    Ne halkan kérdezd!
    Vaszily és Mészáros sincs velünk.
    Az Index is az övék. Megtartják.
    A PS-t kilövik.

    Várszegi csinálta az MTK-val és a aFRADI-val.
    Az MTK -t telenyomta pénzzel, a FRADIt meg lenyomta.

    Megvették az Echot Szélestől, felépítették, Mészárosné igazgatta, aztán betolták a liberális HírTV-be
    Ugyanezt csinálták a Magyar Időkkel.

    De annak előtte a Heti Válaszból is így lett liberális.

    Amúgy a Mandiner is az.

    De a Citizen is fontosnak tartotta kiírni, hogy a PS-ért indított petíció tartalmáért nem vállal felelősséget.

    A Demokrata, Magyar Nemzet, Magyar Hírlap, 888. , Origo, Gondola , HírTV, Sajtó Klub, Bayer Show, a rádiójuk lapításától hányok.

    Hallgatnak, mint a baloldal a Parizsr Párt nemi erőszak ügyéről.

    Lovas István rájuk borítaná a Sajtó Kkubban az asztalt!

    Teszek a baloldal örömködésére!

    De hányok a jobboldali médiumok ócska “jellemlovagjaitól”.

    Válasz
  13. G. A.

    2022-05-14 at 21:44

    “tényszerű és hiteles, merész, szókimondó és a kényes témákat sem kerüli.”
    .
    EZ A BAJ VELETEK!

    A tulaj átállt. Befonták Andreák és vad kényszerképzetek.
    Mint szegény Csoóri Sándort és Csurka Istvánt. Magányosan haltak meg, de egyenes derékkal.

    A tulajotok, ha feladott benneteket, egy tetű.

    Nem különben azok a jobboldali lapok és tévék rádiók újságírói, akik sunnyogva lapítanak, még csak szóba sem hozzák!

    A Sajtó Klub ettől a pillanattól hitelét vesztette, és minden szereplője. Heherésző, röhögcsélő, köldöknéző, rinyáló társaság.

    MOST LEHET LÁTNI, HOGY KI KICSODA!

    Válasz
  14. FER

    2022-05-14 at 20:04

    Mi ez a nyögdécselés? Mi ez a mellébeszélés? Miért vetődik fel egyáltalán a PS megszűnése?
    Mi ez a szófosás, bele a légüres térbe?

    Válasz
  15. INS

    2022-05-13 at 23:27

    Fidesz tele libsivel, csendes árulóval.
    Ezért vagyin Mi Hazánkos inkább én is.
    Minket még a jutubról is le szoktak radírozni.
    Amúgy pont ahogy a Pesti Srácokat is.
    Bitchute, rumble, ugetube stb. párhuzamosan mindent mindenhová! És minden anyagot megőrizni fizikai tárhelyen.
    A tényfeltáró, oknyomozó műsorok és cikkek voltak itt a legjobbak. A kovidpropaganda meg a legrosszabb…

    Válasz
  16. Orientál

    2022-05-13 at 15:31

    Solaris Átmehetnénk más szolgáltatóhoz is , de azért nem tesszük ezt meg mert internetes okok miatt.

    Válasz
  17. Orientál

    2022-05-13 at 15:28

    Solaris A itteni tévés kábeles hálózatot üzemeltető cég nem hogy az alapcsomagba de még a közepes csomagba sem teszi be máig a Pesti TV-t.

    Válasz
  18. Gijutsushi

    2022-05-13 at 14:33

    Miféle felháborító dolog egyáltalán a felvetése annak, hogy megszűnik a Pesti-TV vagy a pestisrácok.hu!!! FIDESZ, ébresztő!!! Nem ezért szavaztunk rátok!!!
    Amennyiben a FIDESZ magára hagyja a saját médiáját, amely kikaparta az újabb 2/3-ot, akkor nincs többé lojalitás! Akkor vadászni fogunk minden kripto-kommunista és kripto-liberális alemberre aki a FIDESZ-ben rejtőzködik és alakoskodik, és ez rettenetesen meg fogja gyengíteni!
    Ha FIDESZ képes ezt elkövetni, akkor mentsük meg a Pesti-TV-t! Akkor kérem a számlaszámot, ahova utalhatjuk a nagyobb összegeket!! De az a TV már lehet, hogy nem fog azoknak tetszeni, akik hagynák most megszűnni!

    Válasz
  19. Solaris

    2022-05-13 at 06:44

    A megaérdektelenségre kéne valami klassz magyarázat.
    Mondjuk nem kellett nagy jós-tehetség előre látni a “siker”-t.

    Válasz
  20. Mekkelek

    2022-05-12 at 23:52

    Halkan kérdezem: Vaszily Miklós biztos, hogy velünk van?

    Válasz
  21. heman

    2022-05-12 at 19:05

    Tényleg olyan jól áll a jobboldal, hogy megengedheti magának egy olyan csatorna megszűnését mint a Pesti Tv!!????
    Megszűnésével egy bástyát veszít. Csak nehogy később visszasírjak!!!!

    Válasz
  22. bl

    2022-05-12 at 16:49

    Az hogy a digi nem terjesztette a pestitv-t az olyan, mint amikor a google letiltotta a ps, youtube fiókját. A haladók nagyon félnek ettől a helytől. EZÉRT KELL VÁLTOZATLAN KERETEK KÖZÖTT FENNTARTANI!!! (Az is elég érdekes volt, ahogy a választások közeledtével egyre többször kikapcsolták a noname kommentelés lehetőségét.)

    Válasz
← Régebbi hozzászólások

Szóljon hozzá!

Kilépés a válaszból

Az e-mail-címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Magyar ugar
2022-05-11
PestiSrácok.hu

Kapcsolódó témákkiállásPesti TVPestiSrácok.huSzentesi Zöldi LászlóTrombitás KristófWittner Mária

Több Magyar ugar

Egy német Twitter-csoport beazonosította az egyik “angyalarcú” viperás antifa támadót

Füssy Angéla2023-03-27
Több

Márki-Zay Péter elmondta, 90 millió forintnyi dollár maradt az elszámolások után az MMM kasszájában

Kroó Zita2023-03-27
Több

Százmillióval emelték a ferencvárosi médiacég költségvetését, de külsős céget pályáztat az önkormányzat a munkára

Szalai Szilárd2023-03-27
Több

Megszavazta az Országgyűlés Finnország csatlakozását a NATO-hoz – Kövesse velünk élőben az Országgyűlést!

Kroó Zita2023-03-27
Több

A Balaton-gyűlölők szezon előtti csodafegyvere: a magyarok számára megfizethetetlen lángos!

PestiSrácok.hu2023-03-27
Több

Óriásit bukott a bíróságon Szombathely szoci polgármestere

PestiSrácok.hu2023-03-27
Több

Kiállás a meg nem született gyermekekért: a Mi Hazánk törvényjavaslata az év 3 napján tiltaná a művi abortuszt

PestiSrácok.hu2023-03-26
Több

Huth Gergely a Magyar Nemzetnek: „Hazugság, amit a YouTube állít”

PestiSrácok.hu2023-03-26
Több

Tényi István nem hagyta annyiban, hogy “háttérben dolgozó szakemberekkel” nyomoztatnák le a kormánnyal szimpatizáló diákokat

PestiSrácok.hu2023-03-25
Több

Mégis, mit figyel a Nagy Testvér? – Tiltakozik a Nemzeti Médiaszövetség a YouTube-cenzúra ellen

PestiSrácok.hu2023-03-25
Több

“Bizalmas!” – Lenyomoztatják a balliberálisok beépített spionjai az Országos Diákparlament képviselőit, ha együttműködnének az államtitkársággal

PestiSrácok.hu2023-03-25
Több

A Google nekünk nem, de a Média1 nevű hecclapnak elárulta, miért törölték a PS TV-t

PestiSrácok.hu2023-03-25
Több

Az NMHH elnöke szerint akár szerződésszegésre hivatkozva is fel lehet lépni a Youtube ellen csatornánk törlése miatt

PestiSrácok.hu2023-03-24
Több

Éledező neokommunizmus: vörös csillagos hagyományőrzőktől a külföldről ideteleportált viperás antifákig (1. rész)

Füssy Angéla2023-03-24
Több

A YouTube megint indoklás nélkül letörölte az összes videónkat – Segítsen kiiktatni a cenzorokat!

Susánszky Mátyás2023-03-24
Több

Gulyás Gergely a PS-nek: sajnos nincs jogi lehetőség az embercsempészek igazságos uniós elosztására

Susánszky Mátyás2023-03-23
Több

Orbán Viktor Brüsszelből gratulált közösségi oldalán Marco Rossinak

PestiSrácok.hu2023-03-23
Több

Nem azt az időszakot éljük, amikor érdemes „ülni a pénzünkön”, jobban járunk, ha befektetünk – Interjú Isépy Tamással

Kroó Zita2023-03-23
Több

Gulyás Gergely: a Karmelita kolostor előtti kordon megfelelő méretű és erősségű, hogy még a momentumos politikusok is el tudják bontani (VISSZANÉZHETŐ)

Susánszky Mátyás2023-03-23
Több

Védők sora cincálta, de rendíthetetlenül kitart terhelő vallomásai mellett a Czeglédy-ügy koronatanúja

Füssy Angéla2023-03-22
Több

Ujhelyi kétségbeesett híreket hozott Brüsszelből: Orbán szándékosan nem is akarja az uniós forrásokat (VISSZANÉZHETŐ)

Susánszky Mátyás2023-03-22
Több

“Botkáékkal pacsizó bírák” – Hatalmasat bukott Nóvé Ágnes a Kúrián a PS ellen indított perében

Huth Gergely2023-03-22
Több

Telex: “a Trianon előtti Magyarország szimbólumává vált határai soha nem estek egybe a magyar etnikum határaival”

Trombitás Kristóf2023-03-22
Több

XVIII. kerületi egyházi intézmény diákjait akarja utcára tenni a DK-s polgármester?

PestiSrácok.hu2023-03-21
Több

Úgy tűnik, Komjáthi Imre felkelt a téli álomból, de még nem jött vele szembe a valóság

Kroó Zita2023-03-21
Több

Újraindul az eljárás a Lackner-ügyben – Talán mégsem éri meg ennyire pofátlannak lenni? (PS-videó)

Szabó Gergő2023-03-21
Több

Elindultunk lefelé és ennek még sosem örültünk ennyire – Itt a nagy infláció-körkép!

Kroó Zita2023-03-20
Több

„Petőfi sorai nem kopnak” – Popzenészek és színészek idézik színpadra a költőt

Vésey Kovács László2023-03-20
Több

„Egyenes út Baranyi diktatúrájához” – Szétesett a baloldali koalíció az ellenzékiség „laborjában”

Szalai Szilárd2023-03-20
Több

Nem fellebbezett az ügyészség Budaházyék ügyében

Füssy Angéla2023-03-19
Több

A jobboldal fél vállalni az identitáspolitikáját, míg a baloldal bátran beleáll a sajátjába

Vésey Kovács László2023-03-19
Több

“Ne hazudjanak, ez a legfontosabb üzenetünk” – A Mikszáth-díj kitüntetettjeit kérdezte Varga Ádám

PestiSrácok.hu2023-03-19
Több

Jakab Péter mellett tért vissza a nemrég szabadult drogos orosházi aktivista

Füssy Angéla2023-03-18
Több

Végig kell harcolni a megkezdett küzdelmet – Baán László a tíz éves Liget Projektről

Susánszky Mátyás2023-03-18
Több

A közmédiának adott igazat a bíróság Cseh Katalinnal szemben

PestiSrácok.hu2023-03-18
Több

Brazília, Kanada, Kuba, Mali… – A fél világ Magyarországra jár embercsempészni

Susánszky Mátyás2023-03-17
Több

A zuglói önkormányzat „ünnepségén” a kivezényelt iskolásoknak kellett hallgatni, ahogy Hadházy f*szakodásról beszél

PestiSrácok.hu2023-03-17
Több

Nem lesz semmink és boldogok leszünk? – “A” Balogh Zsuzsa és Vajda Miklós a Polbeatben

PestiSrácok.hu2023-03-17
Több

Az ukrán nacionalistákat már a történelmi tények sem zavarják

Füssy Angéla2023-03-17
Több

Süveg Anna a PS-nek: Az akkumulátorgyárakról szóló pozitív hatástanulmányok a kormány megrendelésére készülhetnek (Videó!)

Gulyás Áron2023-03-17
Több

Célkeresztben Magyarország? – A Hit Rádióban ismét kényes témát boncolgattak a PestiSrácok.hu lapszerkesztőjével

PestiSrácok.hu2023-03-17
Több

Magyarország adottságai jobbak, mint Izlandnak – Az olcsó, zöld energiatermelés fellegvárává válhat hazánk

PestiSrácok.hu2023-03-17
Több

A kutyák és csimpánzok után 60 évvel a muciológusok is megérkeztek az űrbe – Hardcore Hobbista

Ambrózy Áron2023-03-17
Több

Dr. Csókay András a PS-nek: orvosi tévedések esetén egyedül az önvizsgálat és beismerés szabadít fel és szolgálja az orvostudomány fejlődését

Füssy Angéla2023-03-16
Több

“A” Balogh Zsuzsa, Vajda Miklós és Jurák Kata a Polbeatben (felvétel ma 19 órától, az R56-ban!)

Jurák Kata2023-03-16
Több
Gördítsen többért
Blogok
.
  • Ps TV

  • GEOrgPOLITIKA: Orosz mini tengeralattjáró és újabb sztorik a robbantásról
    ‎ GEOrgPOLITIKA2023-03-27
  • Hét éven át tűrte a szexuális bántalmazást az akkor fiatalkorú fiú, mert úgy érezte, nincs kihez fordulnia
    ‎ PS Riport2023-03-27
  • Dübörög a nyugati demokrácia, csak épp beszélni nem szabad róla – Különvélemény
    Különvélemény2023-03-26
  • Hunnia-portrék: katonából lett gazdálkodó, egy Bibliába rejtett ultrahangfelvétel és a megtartó elfogadás
    ‎ PS Riport2023-02-26
  • Éles lőszerek és beütött, csuklyás alakok a tévészékház ostrománál – Császár Attila volt a Polbeat vendége
    ‎ Polbeat2023-03-11
  • Forró drót

  • Álomfutballal álomrajt!!! – Labdarúgó Eb-selejtező: Magyarország-Bulgária 3-0 (3-0)
    Exkluzív2023-03-27
  • Netanjahu elhalasztja az izraeli bírósági reform bevezetését
    Forró drót2023-03-27
  • Hat embert lelőtt egy fiatal nő egy nashville-i keresztény iskolában
    Forró drót2023-03-27
  • Durva magyartalanítás Kárpátalján – magyar zászlókat, magyar feliratokat és intézményvezetőket távolítottak el a munkácsi járásban
    Exkluzív2023-01-17
  • Újbudai rendőrgyilkosság – Hősi halottá nyilvánította és főhadnaggyá nevezte ki a néhai Baumann Pétert a belügyminiszter (Videó és fotók!)
    Forró drót2023-01-13
  • Exkluzív

  • Álomfutballal álomrajt!!! – Labdarúgó Eb-selejtező: Magyarország-Bulgária 3-0 (3-0)
    Exkluzív2023-03-27
  • Egy német Twitter-csoport beazonosította az egyik “angyalarcú” viperás antifa támadót
    Magyar ugar2023-03-27
  • Márki-Zay Péter elmondta, 90 millió forintnyi dollár maradt az elszámolások után az MMM kasszájában
    Forró drót2023-03-27
  • Rengeteg, ukránoknak adott fegyver kerülhet a feketepiacra – Kövesse velünk az orosz–ukrán háború legfontosabb eseményeit!
    Világugar2022-10-21
  • A Telex lincshangulatot kelt az ATV körül, amiért meg merészelték hívni Szalai Szilárdot kérdezőnek
    Magyar ugar2022-11-04
  • Vesztegzár

  • Mégis, mit figyel a Nagy Testvér? – Tiltakozik a Nemzeti Médiaszövetség a YouTube-cenzúra ellen
    Magyar ugar2023-03-25
  • Schmidt Mária a PS-nek: Drámaian megváltozott a világ az elmúlt napokban (exkluzív videointerjú)
    ‎ Orosz-ukrán háború2023-03-25
  • A Liu fivérek országváltásának margójára
    Magyar ugar2022-11-10
  • Nem hiszünk a szemünknek – A YouTube valósággal a keblére ölelt bennünket
    Forró drót2022-11-11

(x) PestiSrácok.hu Filmklub

  • A hálózat

  • Borvendég Zsuzsanna sorozata: Nehéz a sorsa a nyugdíjas hazaárulónak
    A Hálózat2023-03-26
  • Borvendég Zsuzsanna sorozata: Nem véletlen a szállóigévé vált mondás, hogy „nekünk kommunistából is a legrosszabb jutott”
    A Hálózat2023-01-22
  • Borvendég Zsuzsanna sorozata: Rablóvezérek voltak egytől egyig a rendszerváltás vezető kommunistái
    A Hálózat2023-02-26
  • Sport

  • Álomfutballal álomrajt!!! – Labdarúgó Eb-selejtező: Magyarország-Bulgária 3-0 (3-0)
    Exkluzív2023-03-27
  • A tisztes helytállás megvolt, így még fájóbb a hajrában kapott második gól – Labdarúgó Európa Liga-nyolcaddöntő: Bayer Leverkusen–Ferencváros 2–0 (1–0)
    Exkluzív2023-03-09
  • Már majdnem hivatalos, hogy Hosszú Katinka gyermeket vár
    Forró drót2023-03-09
  • Blogok

  • Atomcsapás, üdv újra a hatvanas években!
    Ki ette meg a misszionáriust?2023-03-26
  • A székely autonómiával, mondjátok, mi lesz?
    Erdélyi levelek2022-10-31
  • Kinek higgyünk?
    Erdélyi levelek2022-11-07
  • ECO

  • Újabb 26 ezer fővel nőtt a foglalkoztatottság
    Eco2023-03-24
  • Azt tudta, hogy a napelemek is újrahasznosítatlan szemétté válnak végül?
    Eco2023-03-12
  • Új gázmezőket talált a Mol Magyarországon
    Eco2023-02-27
PestiSrácok
I M P R E S S Z U M
A PestiSrácok.hu kiadója a Media Vivantis Műsorszolgáltató Zrt.
A lap NMHH nyilvántartásba vételének száma: CE/29743-2/2014
A kiadó székhelye: 1036 Budapest, Lajos u. 126-130.
A kiadásért felelős személy neve : Kovács Gergely Csaba
A szerkesztésért felelős személy neve : Huth Gergely főszerkesztő
Szenvedi Zoltán lapigazgató

Munkatársaink

Kapcsolat

PestiSrácok.hu

Ahol alacsonyan szállnak a sallerek. És ahol nincs íróasztalfiók. Mert ami odakerülne, az itt megjelenik.

Írásaink a közmegegyezéses hazai sajtóetika és a Médiaalkotmány szellemisége szerint készülnek. Forrásainkat minden körülmények között megóvjuk, szivárogtasson bátran! Szerzőink neve olykor "írói név".

Adatkezelési Tájékoztató

*Kell még valamit mondanom Ildikó? - Az őszödi beszéd utolsó mondata.

Médiaajánlat

A PestiSrácok.hu multiszájton és társoldalain, a 061.hu, AzÖreg.hu, az Aristo blogol, a Ki ette meg a misszionáriust? és az Erdélyi Levelek blogokon exkluzív hirdetési felületeket kínálunk.

Oldalunk ügynökségi értékesítését az Atmedia végzi

Copyright © 2015-2022 PestiSrácok.hu

Politikai Hobbista – Székely himnusszal gyötrik a román politikai elitet a hokisok (Videó!)
Székely himnusz, politika és sportpolitika, avagy létezik-e egyáltalán román hoki?
pixel