Pesti Srácok

Troll: Demeter Márta megbuktatta a pártját is és saját magát is

Az ellenzék feltalálta a homokot a sivatagban. Előválasztásra előválasztás, de olyan jelölt szóba sem jöhet az ellenzéki térfélen, akit a Fidesz is támogat, még akkor sem, ha független. A Hír TV Troll című műsorában a növekvő bérekről, Demeter Márta mentelmi jogának felfüggesztéséről, illetve Márki-Zay Péter mozgalmának széthullásáról is szó esett.

A 24.hu egyik cikke a következőt állítja: ,,Orbán lánya miatt felfüggesztenék Demeter Márta mentelmi jogát”. Pindroch Tamás röviden reagált a címadásra: aki ilyet leír, az vagy hülye, vagy aljas. A miniszterelnök lánya nem érintett a képviselőnő mentelmi jogának felfüggesztésében a Figyelő főmunkatársa szerint. Az okfejtéshez csatlakozva Boros Bánk Levente emlékeztetett arra, milyen csúnyán is esett pofára Demeter, a honvédelmi szakértő. A Médianéző ügyvezetője szerint komoly rutintalanságról árulkodik, ha valaki hozzájut egy adathoz, de annak nem néz utána, hanem egyből a sajtóhoz rohan. M. Dobos Marianne műsorvezető és Boros Bánk Levente közös felvetésére, amely szerint Vona Gáborhoz hasonlóan az LMP politikusának is vezetőképzőt kellene tartania, Lentulai Krisztián, a Karc FM főszerkesztő-helyettese is csatlakozott: szerinte Demeter Mártából előbb-utóbb coach lesz.

Forrás: MTI; Fotó: MTI

PestiSracok facebook image

Ajánljuk még

Európa rákjának nevezik a magyarságot, nyomorba döntenék a hazájukat: ez a mai magyar baloldal (Karanténvlog)

Karanténvlog 2022 november 26.
Amikor a Karantén hetente görbe tükröt tart a baloldal elé, szinte mindenre fel van készülve. A folyamatos ostobaság, rosszindulat és hazaárulás teljesen átlagossá és megszokottá vált, de az e heti történések még újabb szintet nyitottak meg a pokoli mélység bugyraiban. Brüsszelben egymást licitálva harcolt azért a magyar baloldal, hogy nehogy véletlenül a saját hazájuk jól járjon. Fröcsögtek, rikácsoltak, ki-ki saját habitusa szerint, de Cseh Katalin, a DK-s Molnár Csaba, és az exszoci Ujhelyi versenyt böfögtek a saját hazájuk ellen. Mert egy háborús helyzetben, energiaválságban, inogó európai gazdasági helyzet közepette egyetlen esélyük van, hogy a kondérhoz újra közel férkőzhessenek és ellopják, amit tudnak, ha összeomlást idéznek elő. Egy dolog egyértelmű: rajtuk biztos nem fog múlni, mindent megtesznek annak érdekében, hogy a magyaroknak minél nehezebb legyen, miközben a vörös bárók a kastélyaikban pöffeszkednek és kitartásra buzdítanak mindenkit, akiket bajba igyekeznek keverni. Miközben a háború miatt egyre nehezebb a helyzet, előbújnak a Komjáthi Imrék is, akik bődületes gyalázkodással igyekeznek a 2 százalékos MSZP-t még mélyebbre taszítani, de Pottyondi Edina is újabb magyargyűlölő gondolatokkal jelentkezett, ami szerinte vicces és gondolkodtató. Végül Orbán Viktor Nagy-Magyarország sálja, és a vele kötözködő momentumos Bedő Dávid is szóba került a vlogban, mert ezekről is karakán véleményünk van. Tartsatok most is velünk és iratkozzatok föl a PS Tv, valamint a Karanténvlog YouTube-csatornájára!