• Home
  • Forró drót
  • Magyar ugar
  • Világugar
  • Az alvilág titkai
  • Eco
  • A Hálózat örök?
  • Sport
  • Vezércikk
  • Huszonötödik óra
  • Arcok
  • Agrárcsászárok
PestiSrácok
  • Forró drót
    • Eperjes Károly az orosz vakcinában bízik leginkább
    • Kíméletlenül le akarnak számolni Trump híveivel a demokraták támogatói
    • Aradszki András: Köszönöm mindenkinek a rengeteg imát, üzenetet!
    • Biden beiktatásának próbája zajlott, amikor tűz ütött ki a Capitolium közelében
    • Gál Kinga: az Európai Bizottság sokadjára hagyja cserben a hagyományos nemzeti kisebbségeket
  • Magyar ugar
    • Csupán az volt a bűnük, hogy németnek születtek (László Petra megrendítő kisfilmje a kitelepítés napjáról)
    • Nem tárgyalhatja újra a Szegedi Törvényszék a Szeviép-ügyet
    • Fizessek-e százezer forintot Donáth Annának, hogy beoltassa magát?
    • Kapaszkodjanak meg, most a szegedi diákok akarnak “felszabadulni” az elnyomás alól – itt a freeSZTE!
    • Elbocsátások a szociális ágazatban és extraadó: csődközeli helyzetben lehet az óbudai önkormányzat
  • Világugar
    • Egy amerikai keresztény újságíró szerint Trump-sapkás antifások támadták meg a Capitoliumot
    • Hodorkovszkij vagy Nyemcov sorsa vár a hazatérő „orosz betegre”, Navalnijra?
    • Ukrajna, ahol mindent szabad, főként befogni a szánkat
    • Szilveszter Berlinben, avagy Tripoliban is így szokás
    • A német CDU továbbra is Merkel markában marad – Orbán Viktor bízik az együttműködésben
  • Az alvilág titkai
    • Fordulat: a bíróság elrendelte M. Richárd letartóztatását
    • Egy maffiaállam mindennapjai: öngyilkos főrendőr, korrupt bírák és ügyészek, érinthetetlennek hitt oligarchák
    • A rendőrség oszlatta fel M. Richárd szilveszteri drogpartiját
    • Elásott stróman, bérgyilkosok, áruló titkosszolgák – Szavazzanak az év alvilági PS-sztorijára!
    • Volt maffiaellenes főrendőr: a Gyurcsány-korszakot átszőtte a szervezett alvilág, egy miniszterre rá is kellett volna rúgni az ajtót (PS-interjú!)
  • Eco
    • Ingyenesen kapják meg bankszámlájuk költségeinek kimutatását a lakossági ügyfelek
    • A digitalizáció szempontjából az európai élbolyba törekszik Magyarország
    • Izer Norbert: Célszerű mielőbb nyilatkozni az adókedvezményekről
    • Pénzügyminisztérium: az elektronikus fizetés a vállalkozások versenyképességét növeli
    • Folytatódhatnak az Északi Áramlat–2 csőfektetési munkálatai Németország felségvizein
  • Vezércikk
    • Jourova és bűntársai leköpték külhoni magyar testvéreinket
    • Csoda történt! Szétfeszíti a szeretet és a magyarságtudat Gyurcsányt…
    • Boszorkányok márpedig léteznek!
    • Jeszenszky Zsolt: Tüntetések, halottak
    • Hullaházy Ákos kilovagolt a halottasházból
  • Sport
    • Nagy „Csonttörő” János: Évekig nem tudtam az ökölvívás közelébe menni!
    • Uruguay fölényes legyőzésével csapatunk máris középdöntős a kézilabda-világbajnokságon
    • Magyarország győzelemmel mutatkozott be a férfi kézilabda-világbajnokságon
    • A magyar válogatott Szalai Attila a török Fenerbahce játékosa lesz
    • Három jelöltre lehet szavazni a Barcelona elnökválasztásán
  • A Hálózat
    • „Újságíróként” dolgozó állambiztonsági tisztek, valamint a fiatal Meruk József – A titokzatos Hungexpo története
    • „Az a benyomásom, hogy a nyolcvanas-kilencvenes évek médiasztárjai egytől-egyig küldött emberek voltak” – Tabudöntögető beszélgetés Schiffer Andrással a PestiTV-n
    • Kubai napfény és az egykori Andrássy-villa kényelme: BM-es feleség, ÁVH-s exférj – Az örökké sikeres „Meruk-klán” nyomában
    • Schiffer András Vásárhelyi Miklósékról: „Arra az aljas, gyilkos uszításra, amit a Szabad Nép művelt, nincs bocsánat.” (PestiTV)
    • Ügynök volt, meg nem is: Schiffer Ferencet beszervezték, de nem volt hajlandó jelenteni – Az aktanyilvánosságért harcoló Schiffer András néhai nagybátyjának története
  • Arcok
    • Megjárta a poklot, hogy találkozzon Istennel – Csókay Andrással készített portréinterjút Bohár Dániel a Mi vagyunk a magyarokban (videó)
    • Észre tudjuk venni a sötétségben kínálkozó fényt? – Karácsonyi beszélgetés Gellért atyával (PestiTV-videó)
    • Brüsszelben a szabad Európa győzött a birodalomépítőkkel szemben – Kósa Lajos a Plebejus Polbeatben (PestiTV-videó)
    • Kásler Miklós a PestiTV-nek: „ismernek, hajlamos vagyok mindig a tényeket ismertetni és sosem beszélek bizonytalan dolgokról”
    • Káosz van, de nekik és a haveroknak megéri – interjú Molnár Lászlóval, Újbuda volt alpolgármesterével
  • még több…
    • Arcok
    • Koronavírus
    • Huszonötödik óra
    • Stream-TV
    • Tutiblog
    • Az öreg
    • Modellváltás
    • NullaHatEgy
    • Aristo blogol
    • Erdélyi levelek
    • Ki ette meg?
    • Bezzegnemzetek
    • Vesztegzár
    • Latte
  • Facebook

  • YouTube

  • RSS

Forró drót

Ungár Péter és az LMP leváltaná a Fideszt a DK-val és a Jobbikkal együttműködve, hogy megvalósítsa a Fidesz programját

Ungár Péter és az LMP leváltaná a Fideszt a DK-val és a Jobbikkal együttműködve, hogy megvalósítsa a Fidesz programját
PestiSrácok.hu
2020-09-28
Az LMP Országos Politikai Tanácsa (OPT) közzétette a párt álláspontját szövetségi politikájáról és célkitűzéseiről. A dokumentum szerint az LMP a baloldali összeborulásban látja a kormányváltás esélyét, ugyanakkor a célkitűzések jelentős része a kormány programjára hajaz. A megfogalmazott célok között szerepel például a migráció miatti határvédelem, a határon túli magyarok támogatása és erős kritikát fogalmaznak meg az Európai Egyesült Államokról, amelyről a DK álmodozik. Az már más kérdés, hogy mit szól majd ehhez az ellenzéki összeborulást uraló nemzetellenes Gyurcsány Ferenc, aki le akarta bontani a kerítést, a határon túli magyarok ellen uszított és a nemzetállamok Európája helyett az Európai Egyesült Államokról áhítozik.

Az LMP-nek két egymással egyenrangú célja van a következő országgyűlési választásokon: leváltani a Nemzeti Együttműködés Rendszerét, és elérni, hogy az azt követő kormányzásban a fenntarthatósági szempontok minél nagyobb súllyal essenek latba – olvasható a dokumentumban, amelyből az is kiderül, hogy a törpepárt az ellenzéki összefogás keretein belül kíván majd indulni az országgyűlési választásokon.

Az ellenzéknek akkor van esélye a következő választáson, ha nem csupán le akarja váltani a Fideszt, hanem világos és egyértelmű alternatívát tud kínálni: nem kormányváltásra, hanem kormányzásra kell készülni

– szögezték le. Az LMP álláspontja szerint a kormányváltás nem jelenthet visszafordulást ahhoz a sikertelen időszakhoz, amely a Fidesz első kétharmadához vezetett.

A közös kormányzás csak akkor lehet majd sikeres, ha a korábban kormányzati felelőséget viselő pártok és politikusok nem megmagyarázni, hanem meghaladni akarják majd a múlt hibáit

– derült ki a dokumentumból. Az LMP ezért természetes szövetségeseinek az ellenzéken belül azokat a pártokat tekinti, akik nem az elmúlt tíz, hanem az elmúlt harminc évet szeretnék meghaladni, akik kritikusak a NER előtti időszak kormányaival is. Első lépésként mind a jelöltekről, mind az előválasztásról ezekkel a pártokkal akar megegyezni – magyarázták, majd hosszan fejtegették, hogy milyen válaszokat adnának a klímaváltozásra és kritikával illették a paksi erőmű bővítését.

Olyan kormányt kell alakítani 2022 után, amely ugyanúgy képviseli határon innen és a határon túl élő magyarokat. Ennek megfelelően továbbra is fenntartjuk annak a lehetőségét, hogy a határon túli magyarok is képviselettel rendelkezzenek az Országgyűlésben. Magyarország következő kormányának olyan patrióta külpolitikát kell követnie, amely nem meghatározni akarja a határon túl élő magyarok érdekeit, hanem képviseli az általuk meghatározott célokat is – szögezte le a zöld párt, bár kérdéses, hogy a nemzetellenes Gyurcsány által uralt ellenzéki oldalon ki lesz vevő erre a nemes elképzelésre.

Olyan kormányra van szüksége Magyarországnak, amely amellett, hogy világosan kimondja, hogy hazánk helye az Európai Unióban van, elismeri azt is, hogy az EU-nak átfogó és sürgős reformokra van szüksége. Magyarország gazdaságpolitikájának célja nem lehet az, hogy minél inkább megfeleljen a magországok érdekeinek, sem az, hogy érdemi reformok nélkül a szorosabb integrációt erőltesse. Ki kell mondanunk, hogy a nemzetállami keretek nem meghaladhatóak, az Európai Egyesült Államok pedig utópia és nem realitás – írják.

A következő választások után olyan kormányt kell alakítani, amely nem akarja eltagadni a migráció jelentette kihívásokat, de politikai haszonszerzésre sem akarja felhasználni azt. Külpolitikai szinten mindent meg kell tennünk azért, hogy a fejlett országok hagyjanak fel a perifériára szorult államok lerablásával, és végre olyan politikát folytassanak, amelynek eredményeként mindenkinek lesz esélye a szülőföldjén boldogulni. Támogatnunk kell minden olyan törekvést, ami azt célozza, hogy Európa meg tudja védeni a külső határait, és elleneznünk kell minden olyan kezdeményezést, amely a bevándorláspolitikát kivenné a nemzetállamok kezéből – fogalmaznak a dokumentumban.

Tehát láthatjuk, nemes célokból nincs hiány, a célkitűzések jelentős részét a Fidesztől vették át – már csak az a nagy kérdés, hogy mindezt hogyan fogják a nemzetellenes gyurcsányistákkal összefogva megvalósítani.

Forrás: lehetmas.hu; Fotó: MTI/Koszticsák Szilárd

Facebook hozzászólások
Kapcsolódó témák2022-es országgyűlési választásbaloldali ellenzéki összefogásDKLMPUngár Péter
21 hozzászólás

21 Comments

  1. bl

    2020-09-28 at 17:08

    Hehehe. A cikk címe mindent elmond, A Fidesz politikájának nincs alternatívája, azaz úgy kell gyűlölni az Orbánt, hogyha hatalomra kerülnek az ő politikáját kell továbbvinni, különben csőd. Csak még azt nem tudják, hogy erre generálisan alkalmatlanok, mert ezt csak keresztény és magyar lelkülettel lehet. Azaz nem lop, nem hazudik. Hehehe.

    Válasz
  2. khm

    2020-09-28 at 17:20

    Nem szeretném,ha ez a nyecskes kis burnyák akarna kormányozni.

    Válasz
  3. Ancsin Attila

    2020-09-28 at 17:23

    Most komolyan?..ezekkel a pöcsökkel foglalkozunk?!

    Válasz
  4. Erzsó

    2020-09-28 at 17:50

    Eddig, pontosan az ellenkezőjére esküdtek. Most mi van, mégis jól kormánnyoz Orbán Viktor.SA ha jól kormányoz akkor miért kell leváltani kedves Péter?
    Hallgathatnál néha a mamára.

    Válasz
  5. Lali

    2020-09-28 at 17:52

    Ez egy ketkulacsos fereg. Azt probalja elhitetni, hogy kritizalja az ellenseget, tehat jot akar. Megteveszto duma nehan6 ember szamara biztosan. Nem hasonlit anyukajara.

    Válasz
  6. Esvány

    2020-09-28 at 17:56

    És kötelező lenne az LMBTQ propaganda!

    Válasz
  7. Kása mása

    2020-09-28 at 18:05

    Nem kérünk a rózsaszin szalaggal becsomagolt LMBTQ propagandából.
    Értitek ? Zöld szinben sem !

    Válasz
  8. Ehetetlen Odó

    2020-09-28 at 18:08

    De hiszen ez a fidesz-program, csak némi szivárványos buzeranciával megszínesítve…!

    Válasz
  9. Poverello1224

    2020-09-28 at 18:36

    Na ez a kis vékonydongájú, tornából felmentett Ungár Peti nagyot akar álmodni, de talán a tabellára kellene néznie, és sírva fakadnia amikor szembesül ennek a zöldnek hazudott, amúgy szivárványos, se füle, se farka LMP tákolmánynak a támogatottságával(?)…

    Válasz
  10. Nahát

    2020-09-28 at 18:42

    Nonszensz. A Fidesz programját akarja megvalósítani Gyurcsánnyal. Ennek is elmentek otthonról. Először is ha hatalomra kerülne Ungár Péter, egy tökéletes globalista programot hajtana végre. Másodszor: ki hiszi el neki, hogy a határunkat meg akarja védeni, és azt ráadásul Gyurcsánnyal együttműködésben? Most mindenki leígéri még a csillagokat is az égről, aztán pont az ellenkezőjét csinálja. Csak mint eddig is a Parlamentben: Ungár folyton a Fideszt nyesztette, hogy emelje az ápolási díj összegét. Amikor ezt megtörtént, ő ellene szavazott. Utána megint azzal kampányolt, hogy emelni kell az ápolási díj összegét. Közben a Kelemen Anna nevű prostituálttal szervezkedik. Totális ellentmondás ez az ember.

    Válasz
  11. Zita

    2020-09-28 at 19:08

    De, hasonlít. A család tevékenysége lefedi a magyarországi politikát térben és időben – ezt nagyon tudatosan csinálják. A lényeg: az érdekeiket helyezik előtérbe, ami kláránál a szadesz tagjaként volt kifizetődő, máriánál és néhai férjénél a fideszben, petikénél az lmp-ben ( még egy ideig, de aztán, ha úgy hozza a szitu, kilép onnan, vagy gründol egy másik pártot)

    Válasz
  12. Bulldog Orange

    2020-09-28 at 19:09

    Meleg a pite!

    Válasz
  13. Lajtai János György

    2020-09-28 at 19:19

    Miről álmodik a lány ??? Jön egy kir.fi lóval???

    Válasz
  14. Naprózsa

    2020-09-28 at 19:20

    Az nyilván saját erejéből ilyen fiatalon milliárdos Ungár Péter hallott arról, hogy anyukája a Fidesz egyik lieblingje? Szép kis nevelés, nem mondom… vagy…ide is nyalunk, oda is…valamelyik csak bejön a családnak?
    Ami pedig a határvédelmet meg EU kritikus szlogeneket illeti figyeljük meg, hogy az ellenzékünk napról-napra egyre hazavédőbb lesz. 2022 tavaszára már hangosabban lesznek muzulmánellenesek, kerítéspártiak, sőt romániai kerítést forszírozók, EU, Brüsszel reformerek mint mi a normálisak.
    Volt valami amit nem hazudtak, ha érdekük úgy kívánta? Volt olyan hazugságuk amitől a szavazóik kiábrándultak belőlük? Volt valaha olyan egetverő, hihetetlen hazugságuk amit már nem hittek el nekik?
    Miután a liberálkommunista alap jellemvonása a bűntudat, becsület, gerinc totális hiánya, már mostantól azt kell mindenhol világgá kiabálni, hogy nem fogják betartani a muzulmánellenességet, és a kerítést igenis fel akarják számolni, nem szabad elhinni ezeknek, hogy belátták, hogy tévedtek, tényleg nem lesz jó a betelepítés.
    Irgalmatlan hazugságcunamit fognak ránk ereszteni, és milliók fognak nekik mindent még a muzulmánellenességet is elhinni!!!!

    Lám, már kezdik is…

    Válasz
  15. Grimmbusz

    2020-09-28 at 20:50

    Ha jól értem, tulajdonképpen a kevésbé fanatikus Fidesz-szavazókból akar lefaragni, valamint az ingadozókat akarja elszippantani, akik alapban egyetértenének OV-vel, csak kiábrándultak a Fideszből, vagy OV-vel van bajuk.

    Válasz
  16. Zsike

    2020-09-28 at 20:58

    Egyszerű a válasz: azért kell(ene) leváltani Orbánt, mert kell(ene) nekik a hatalom és minden, ami azzal jár (és most se ez, se az nincs nekik)! Csak a kín és az égető – sürgető hatalomvágy! Programjuk nincs, egyfolytában NINCS! És még van képe ennek a “gyereknek”, h el is mondja!
    Majd meg lehet valósítani Orbán programját, gondolom, annak globalista változatát, mert hogy a nemzetit nem, az biztos! Vérlázító duma a kis Ungártól, szinte pofátlanság! Mi több, még ezzel a szemét Gyurcsénnyal is összebútorozna, csak helyzetbe kerüljön! Intelligensebbnek, okosabbnak gondoltam volna ezt a “gyereket” (az anyja után, aki viszont nincs képesség híján).
    Gyenge ez a szöveg, lebutított kópia!

    Válasz
  17. Karácsony..sk

    2020-09-29 at 03:56

    Ungár Petting!
    Ugye ezt nem gondolod komalyan s csak pettingelés közben el akarsz élvezni te félresikerült hímringyó!

    Szlovákiából…..

    Válasz
  18. ómió

    2020-09-29 at 09:32

    És melyik tetü bolsi nem…?

    Válasz
  19. ViAM

    2020-09-29 at 10:31

    Anyuka már csak tudja mit sugdosson a drága, kicsi fiacskájának…

    Válasz
  20. Ubul

    2020-09-29 at 16:12

    Én sajnálom ezt a fickót. Tehetségét egy ilyen tehetségtelen pártra fecsérli, mint az LMP. Az persze ennek ellentmond az, hogy egy önálló gondolata nincs a párt program vonatkozásában, de ahhoz van képe, hogy az Orbán-kormány programját tállalja úgy mintha ő szülte volna. Ez gerinctelenségre vall. No persze, ő, mint a kismilliomos, úgy véli, hogy ezt is megengedheti magának. Nem Petike! Rajtad tartjuk a szemünket. És mi nyiltan, pontról-pontra kivesézzük az ármánykodásodat. Apropó! Mást sem hallunk tőled, minthogy a szociális szektor fizetését emelni kellene, csakhogy az igazsághoz tartozik, hogy egyetlen alkalommal sem szavaztad meg, de a párttársaid sem azok fizetésemelését. Akkor hogyis van ez? Közben megvészre sem vetted, mert olyan elvakult vagy, hogy amióta ezen a témán rágódsz, az alatt a kormány kétszer is emelte a szociálisszféra dolgozóinak fietését. Már szinte nevetséges vagy! Szinte fogadni lehetne, hogy ha szólàsra emelkedsz, tuti tipp, hogy miről fogsz szónokolni. A probléma az, hogy téged igazából egyáltalán nem érdekel az emberek sorsa. Te a millióiddal vagy elfoglalva, s a politikát csak hobbyból vállaltad fel. Szórakoztat. Ennyi!

    Válasz
  21. Ubul

    2020-09-29 at 16:17

    Jav.: “Közben meg észre sem vetted…”

    Válasz

Szóljon hozzá!

Kilépés a válaszból

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Forró drót
2020-09-28
PestiSrácok.hu

Kapcsolódó témák2022-es országgyűlési választásbaloldali ellenzéki összefogásDKLMPUngár Péter

Több Forró drót

Eperjes Károly az orosz vakcinában bízik leginkább

PestiSrácok.hu2021-01-18
Több

Kíméletlenül le akarnak számolni Trump híveivel a demokraták támogatói

PestiSrácok.hu2021-01-18
Több

Aradszki András: Köszönöm mindenkinek a rengeteg imát, üzenetet!

PestiSrácok.hu2021-01-18
Több

Biden beiktatásának próbája zajlott, amikor tűz ütött ki a Capitolium közelében

PestiSrácok.hu2021-01-18
Több

Gál Kinga: az Európai Bizottság sokadjára hagyja cserben a hagyományos nemzeti kisebbségeket

PestiSrácok.hu2021-01-18
Több

Varga Judit: Elutasítjuk a migrációs kvótát és ebben várjuk az EU portugál elnökségének partnerségét

PestiSrácok.hu2021-01-18
Több

A korábbi városvezetés pályázati sikerét nyúlná le az újpesti polgármester

Csibra Tibor2021-01-18
Több

Óriási az igény az informatikusokra hazánkban

PestiSrácok.hu2021-01-18
Több

A britek lepipálták az oltás területén az Európai Uniót

PestiSrácok.hu2021-01-18
Több

Szijjártó Péter: újabb három német vállalat döntött magyarországi beruházás mellett

PestiSrácok.hu2021-01-18
Több

Felelősségre vonás Kispest edition: Kránitznak bilincs helyett zsíros pozíció jutott

PestiSrácok.hu2021-01-18
Több

Katonákra támadtak a Biden által támogatott migránsok (videó)

PestiSrácok.hu2021-01-18
Több

A “vakcinanacionalizmus” miatt aggódik a WHO főigazgatója

PestiSrácok.hu2021-01-18
Több

Kínos kérdéseket tett fel a Fidesz a közpénzt két kézzel szóró Karácsonynak

PestiSrácok.hu2021-01-18
Több

Harminc napra lecsukták Alekszej Navalnijt

PestiSrácok.hu2021-01-18
Több

Schanda Tamás: idén már több mint félezer szakembernek kért KFI-bértámogatást a munkaadó

PestiSrácok.hu2021-01-18
Több

Menczer Tamás: Kértem már a gyurcsányistákat, hogy a sportolókat és az újságírókat ne bántsák

PestiSrácok.hu2021-01-18
Több

7537 milliárd forint érkezik a magyar vidék erősítésére

PestiSrácok.hu2021-01-18
Több

Deutsch Tamás: még az európai baloldal is elismerősen beszél a magyar járványügyi védekezésről

PestiSrácok.hu2021-01-18
Több

Szijjártó Péter: Magyarország érdekelt San Marino és az EU együttműködésében a nemzeti kisebbségek kérdésében

PestiSrácok.hu2021-01-18
Több

Újabb kétmilliárdos eszközbeszerzéssel segíti a kormány a védekezést

PestiSrácok.hu2021-01-18
Több

Potápi Árpád: Zavartalanul működik a nemzetpolitikai intézményrendszer

PestiSrácok.hu2021-01-18
Több

Emberi Erőforrások Minisztériuma: van elég hely a hajléktalanszállókon

PestiSrácok.hu2021-01-18
Több

Újabb bírósági eljárás indul Matteo Salvini volt olasz belügyminiszter ellen

PestiSrácok.hu2021-01-18
Több

Oroszországban megkezdődött a lakosság tömeges védőoltása

PestiSrácok.hu2021-01-18
Több

Fürjes Balázs: a kormány idén is százmilliárdokat biztosít Budapest fejlesztésére és működésére

PestiSrácok.hu2021-01-18
Több

Operatív törzs: holnap az összes vakcinát beadják abból, ami az országba érkezett, de jön az utánpótlás

PestiSrácok.hu2021-01-18
Több

Balin fekvőtámaszokkal bűnhődnek a maszkviselési szabályszegők

PestiSrácok.hu2021-01-18
Több

Pótolhatatlan veszteség? – Lemond az SZFE HÖK elnöke

PestiSrácok.hu2021-01-18
Több

Milyen oltás lesz, ha Brüsszelen múlik? És mik az alternatívák?

Szalai Szilárd2021-01-18
Több

Láng Zsolt nyílt levélben szólította fel Karácsonyt, hogy rendelje el a BKK közbeszerzési eljárásának átvizsgálását

PestiSrácok.hu2021-01-18
Több

Misetics Bálint, Karácsony főtanácsadójának útja a Fidesz-székház megtámadásától a havi apanázsig

PestiSrácok.hu2021-01-18
Több

Varga Judit bejelentette, hogy várhatóan lépéseket tesznek a Facebook korlátozó intézkedései ellen

PestiSrácok.hu2021-01-18
Több

Száz alatt az elhunytak, ezer alatt az új fertőzöttek száma egy nap alatt Magyarországon

PestiSrácok.hu2021-01-18
Több

Szlávik János eloszlatta a vakcinákkal kapcsolatos tévhiteket

PestiSrácok.hu2021-01-18
Több

Ez a hála: sérelemdíjat kér az újpesti késelőtől megmentett család a rendőrségtől

PestiSrácok.hu2021-01-18
Több

Kigyulladt egy busz reggel Budapesten

PestiSrácok.hu2021-01-18
Több

Kemény hideggel indul a hét, de péntekre már enyhülhet az idő

PestiSrácok.hu2021-01-18
Több

Karanténba kell vonulniuk és negatív tesztet kell felmutatniuk az Egyesült Királyságba utazóknak

PestiSrácok.hu2021-01-18
Több

Meghaladta a kilencvenötmilliót a fertőzöttek száma a világon

PestiSrácok.hu2021-01-18
Több

Biden beiktatásának első napján feloldja az iszlamisták beutazásának tiltását

PestiSrácok.hu2021-01-18
Több

Szlovákia újabb országos tesztelésbe kezd, és szigorít a kijárási korlátozásokon

PestiSrácok.hu2021-01-18
Több

Conte parlamenti többség nélkül is folytatni akarja a kormányzást

PestiSrácok.hu2021-01-17
Több

Készültségbe helyezték az amerikai rendfenntartó erőket

PestiSrácok.hu2021-01-17
Több

Mindkét bokáját eltörte egy férfi, miközben a rendőrök elől menekült

PestiSrácok.hu2021-01-17
Több
Gördítsen többért
Blogok
  • 061

  • “Ez nem a sztárok háza lesz” – Batta Andrással beszélgettünk a Magyar Zene Házáról
    0612021-01-13
  • A gyásztól a feloldozásig – Megrendítő és felkavaró Mundruczó Kornél Oscar-esélyes filmje
    0612021-01-11
  • Irtassanak ki a magyarok! – Így hangzott a IV. (Gyermek) Lajos hadiparancsa a pozsonyi csata előtt! (Frissítve! A film megnézhető!)
    Exkluzív2020-12-22
  • Tutiblog

  • Galla Miklós megőrült?
    Magyarisztáni rögvalóság2020-12-10
  • Belehaltak a járványba? Hát a DK-nak az jó!
    Tutiblog2020-12-09
  • Az Öreg

  • „Ki egyszer rúgott magyarba, szinte kedvet kap a rúgáshoz” – A Médiaháború végjátéka és az új remény
    Az Öreg2021-01-10
  • Kivéreztették az Új Magyarországot – Amikor Horn bizalmasa, az olajügyes Kelemen irányította az egyetlen jobboldali napilapot
    Az Öreg2020-12-15
  • „Ki egyszer rúgott magyarba, szinte kedvet kap a rúgáshoz” – A Médiaháború végjátéka és az új remény
    Az Öreg2021-01-10

(x) PestiSrácok.hu Filmklub

  • Aristo

  • A bosszú
    Aristo2021-01-16
  • A lovakról
    Aristo2021-01-11
  • Ki ette meg a misszionáriust?

  • Az ellenzék progresszív jövedelemadó-terve a magyar középosztály gyilkosa
    Ki ette meg a misszionáriust?2021-01-17
  • Egy karácsony majdnem szaloncukor nélkül
    Ki ette meg a misszionáriust?2020-12-25
  • Erdélyi levelek

  • Ébresztő!
    Erdélyi levelek2021-01-16
  • Káderpolitika
    Erdélyi levelek2021-01-12
  • VBT blog

  • Nem vonulok rezervátumba!
    Blog2021-01-18
  • Most akkor mi a szitu, Pfizer csávók?
    Blog2021-01-16
  • Igényes honlap, igényes egyetem /forrás: 444.hu
    Földosztás és szabadegyetem, avagy két libbant program holnapra
    Blog2020-08-12
  • Antirasszista zenevonat
    Blog2020-08-03
  • Bezzegnemzetek

  • Nem adhatok mást, csak mi lényegem – Így kezeli Európa a járványt
    Bezzegnemzetek2020-03-30
  • A magyar sporttörténelem kisantant dézsmálói – II.
    Bezzegnemzetek2019-09-30
  • Máté T. - kávé mellé

  • Egy év múltán…
    Máté T. - kávé mellé2019-09-16
  • Máté T. Gyula feleségének üzenete
    Máté T. - kávé mellé2018-09-24
PestiSrácok

I M P R E S S Z U M

A PestiSrácok.hu kiadója az Insider Media Lapkiadó Kft.
A lap NMHH nyilvántartásba vételének száma: CE/185-2/2016
A szerkesztőség és a kiadó postacíme: 1536 Budapest, Pf. 246.
A kiadásért felel: Szenvedi Zoltán Ügyvezető
Főszerkesztő: Huth Gergely
Lapigazgató: Stefka István
Hírigazgató: Szarvas Szilveszter
Főszerkesztő-helyettes: Bálint Botond
Lapszerkesztők: Jurak Kata, Pámer Dávid, Szentkirályi András 
Főmunkatársak: Ferkó Dániel , Füssy Angéla, Mező Gábor,Pilhál Tamás, Lakatos-Szabó Fruzsina
Újságírók: Ambrózy Áron, Bokor Gábor,Csibra Tibor, Dezse Balázs, Juhári Andrea , Susánszky Mátyás, Szabó Gergő, Szalai Szilárd, Vésey Kovács László, Vincze Emília
Fotóriporter: Horváth Péter Gyula
PS Mozi: László Petra, Ragács András, Tihanyi Rita
Szerkesztőségvezető Mézes Gabriella
Szerkesztőségi titkár: Venczel Eszter
Informatikai vezető: Bori Zsuzsanna
és sokan mások...
Kontakt: [email protected]

PestiSrácok.hu

Ahol alacsonyan szállnak a sallerek. És ahol nincs íróasztalfiók. Mert ami odakerülne, az itt megjelenik.

Írásaink a közmegegyezéses hazai sajtóetika és a Médiaalkotmány szellemisége szerint készülnek. Forrásainkat minden körülmények között megóvjuk, szivárogtasson bátran! Szerzőink neve olykor "írói név".

Adatkezelési Tájékoztató

*Kell még valamit mondanom Ildikó? - Az őszödi beszéd utolsó mondata.

Médiaajánlat


A PestiSrácok.hu multiszájton és társoldalain, a 061.hu, a Tutiblog.com, AzÖreg.hu, az Aristo blogol, a Ki ette meg a misszionáriust? és az Erdélyi Levelek blogokon exkluzív hirdetési felületeket kínálunk.

Ajánlja termékeit, szolgáltatásait a Gemius Hungary Kft. által hitelesített több-százezres olvasóközönségünknek!

Kontakt: hirdetes@pestisracok.hu

Puskás Bence

Sánta Annamária

PestiSrácok.hu ÁSZF

Copyright © 2015 PestiSrácok.hu

Az RMDSZ növelte polgármesteri mandátumainak számát
Jelentős adócsökkentésről döntött a gazdaságvédelmi operatív törzs