Pesti Srácok

Viszkető tenyérrel, gyűlölettel és fegyverrel épített Szeretetország

Tokatábornok, fegyverrel
Tokatábornok, fegyverrel

A baloldali politikai palettán minden lehetséges, mindig van lejjebb, de néhány éve nem gondoltam volna, hogy ilyen eszement módon le lehet tagadni a csillagokat az égről szégyenérzet nélkül. A Tisza Párt ezt is megoldotta, ahogy a fegyverrel megalapozott Szeretetország is alakul.

Ruszin-Szendi Romulusz sem volt nagy nyereség Magyar Péter számára, hiszen olyan permanens botránysorozattal pörgeti a hónapokat, hogy nincs idő elmélyedni az egyikben, már jön a másik. Nem beszélünk már Róka Rékáról, rég elfelejtettük, hogy Rost Andrea a Szózatot sem ismeri, Radnai ujjtörős bulija, a büdösszájú rajongók és a belvárosi tatárjárás során összerondított zsebmessiási gatya is a homályba veszett. Hiszen itt van Toka tábornok, a Szeretetország első számú építője. Ő egymaga képes volt rövid idő alatt annyi botrányt összehozni, amire még Gyurcsányéknak is több időre volt szükség.

Ruszin-Szendinél fegyverrel épül a Szeretetország
Ruszin-Szendinél fegyverrel épül a Szeretetország

Szeretetország ólomgolyónyi adagokban

Mert a túlárazott luxusvilla észkombájn elvtársa nem csak pornószoba kialakításban és whiskeys hordókban, valamint több tízmilliós növényekben nagy király, sőt, nem csak a zsírleszívás közpénzből történő szivattyújának tudora, hanem ki is vak képezve, és viszket ám a tenyere. Azt megtudtuk már tőle, hogy rengeteg indulat és gyűlölet van benne, de kedélyes hagymafejként nem szívesen használna fegyvert magyar ember ellen. De rendes, nem? De az, hogy viszket a tenyere valami jó kis brutalitásra, sok mindent elmond róla. Ahogy az is, hogy miközben nyíltan fenyeget és agresszióról álmodozik, a politikai ellenfeleit vádolja gyűlölködéssel és uszítással. Ép ésszel ezeket nehéz felfogni és nehéz elfogadni, hogy mindezt nem egy elmekórtani intézményben mutatják nekünk elrettentő példaként. Mert ezek az emberek nem orvosi felügyelet alatt, megfelelő gyógyszerek és alapos orvosi szakvélemények mellett okádják magukból az epét, hanem éppen kormányzásra készülnek.

És akkor még a pisztolytáskáról nem is beszéltünk. Sokan mondták, hogy hordhat legálisan, sokan mondták, hogy mégsem teheti meg, ám már az rendkívül sokatmondó volt, hogy Ruszin-Szendi arra hivatkozott, hogy őt fenyegetik ám, ezért viseli a pisztolyát. Milyen érdekes volt látni, hogy tiszás fórumon is rajta volt, vajon ennyire mérges lenne a hangulat a szektában, hogy ott is szükség van a fegyverre? Vagy egy mániákus és agresszív fegyverimádóról beszélünk, aki önként elmondta nagy röhögések közepette, hogy „minden, amivel ölni lehet, az közelebb áll a szívemhez”. Kedves gondolat és még cukibb hozzáállás, bár a rádiós műsorban Bochkor „Impexes” Gábor jókat nevetett ezen, elvégre egy alomban vannak a viszkető tenyerű elvtárssal. Hihetetlen amúgy, hogy ilyen alapos és alantas önleleplezés után még Ruszin-Szendi van megsértődve és a zsebmessiás fenyeget, illetve beszél gyűlöletkeltésről és uszításról. 

Emberek! Ez a két dolog párhuzamosan történik. Börtönnel fenyegetnek mindenkit, aki ellent mer mondani nekik, ellehetetlenítéssel, legutóbb már akasztással is, közben pedig félre sem néznek, csak folytatják a mondatot, hogy a másik a gyűlölködő. Nyilvánosan arról beszélnek, hogy sok gyűlölet van bennük, de remélik, hogy nem kell magyar ember ellen fordítani az imádott fegyvert, pedig viszket már a tenyerük, de mindenki más a gyűlölködő. És van pofájuk azt mondani, hogy jön a Szeretetország. Még mindig napi szinten megy a kábítás és a nyílt hazudozás a lézengős fórumaikon, hogy egyre többen vannak. Miféle őrület rohangál ezekben az agyakban, mennyi torz lélek mutatja meg magát a napvilágnak, miután megüzenik neki, hogy légy büszke a kicsinyes gyűlöletedre. A sértett, semmirekellő takaréklángelmék lázadása ez, kiengedték a szellemet a palackból és most már nyíltan viszket a tenyerük. A múltat pedig végképp el akarják törölni, nincs kecmec, nincs félút, nincs kegyelem. De a hangos és primitív óbégatás nem jelent erőt és nem jelent többséget, ezt jobb ha eszükbe vésik a legalantasabb hazugságuk és polgárháborús uszításuk közepette is. Mert hiába fenyegetnek, mi sem felejtünk.

 

Ajánljuk még

A patriotizmus maga a lázadás - Lajkó Fanni és Szűcs Gábor a Polbeatben

‎Polbeat 2024 december 16.
A mai világ arról szól, hogy egyáltalán ne legyenek nemzetek, ebben pedig a patriotizmus eszméje maga a lázadás. Nemigen maradt olyan uniós tagállam, ahol annyira hazaszeretők az emberek, mint mi, magyarok. Szerencsések vagyunk, hiszen Nyugat-Európában már kevert a társadalom, s lényegében nincs az embereknek nemzettudata - mondta a Polbeat című műsorunkban Lajkó Fanni, jogász az Alapjogokért Központ elemzője, aki másik vendégünkhöz, Szűcs Gábor jogász-elemzőhöz hasonlóan a Nemzeti Ellenállás Mozgalom alapító tagja. Szűcs Gábor ugyanerről így fogalmazott: nem elég önmagában, ha politikusok állnak ki egy ügy mellett, "nekünk is meg kell mutatni, hogy mi a fontos, mert a mi életünkről van szó". Huth Gergely kérdéseire elhangzott az is: Magyar Péter csak epizódszereplő lehet, előbb-utóbb el fog bukni és ezt ő is érzi.

Éles lőszerek és beütött, csuklyás alakok a tévészékház ostrománál – Császár Attila volt a Polbeat vendége

‎Polbeat 2023 március 11.
Hiába híresztelték az ellenkezőjét, azaz, hogy a 2006. szeptember 18-i tévéostrom idején a Hír TV és a mögötte állók szándékosan irányították a tömegeket, valójában mi oda mentünk, ahol a drámai események zajlottak, még a közvetlen feletteseinkkel sem volt idő egyeztetni róla. Gyűjtöttük az információkat az utca történéseiről, megvolt a technikánk, hogy ország-világ élőben követhesse azokat, tehát (sajnos egyedüliként a magyar médiában) a munkánkat végeztük – mondta a Polbeatben a Nézőpont Intézet Jótollú Magyar Újságíró-díjával frissen kitüntetett Császár Attila, aki az MTVA-nál, a Hír TV-nél és az Echo TV-nél végzett bő három évtizedes riporteri, szerkesztő-műsorvezetői munkájával érdemelte ki a kuratórium elismerését. Huth Gergely a műsorban lejátszotta azt az először a PestiSrácok.hu-n bemutatott, drámai belső rádiófelvételt, amelyen a lángoló tévészékházban minden bizonnyal szándékosan magukra hagyott rendőrök kiabálnak kétségbeesetten. Császár Attila válaszul kifejtette sok év oknyomozó riporteri munkája révén megalkotott teóriáját Gyurcsányék akkori, ördögi tervéről. Stefka István pedig a közös médiaháborús élményeket elevenítette fel "Csaszival", hiszen mindketten megtapasztalták, hogy milyen a sajtószabadság "balliberális" módra, amikor 1994-ben a visszatérő MSZP–SZDSZ-hatalom úgy rúgatta ki őket azonnali hatállyal a Magyar Televízióból, hogy még a hivatalos vezetőváltást sem várták ki.

Így árulták el az 1956-os szabadságharcot és a magyar rendszerváltozást az amerikaiak - Molnár Tamás a Polbeatben (videó)

‎Polbeat 2022 október 23.
Százmillió halott van a kommunizmus mögött, kivel akartok ti kiegyezni? - Molnár Tamás képzőművész és antikommunista ellenálló, a 2006. őszi tüntetések szóvivőjének elhíresült mondata ez, aki a Polbeat legutóbbi felvételén Huth Gergellyel és Stefka Istvánnal beszélgetve döntött le egy sor tabu(témát), amikor közösen felelevenítettük azt, hogy az amerikaiak hogyan árulták el 1956-ot, majd a magyar rendszerváltozást is, hiszen akkor is és a nyolcvanas évek végén is kiegyeztek a Szovjetunióval.