Pesti Srácok

Egy volt német szocdem politikusnő szerint a születendő gyerekek a legnagyobb környezetkárosítók

Egy volt német szocdem politikusnő szerint a születendő gyerekek a legnagyobb környezetkárosítók

Mindig lehet tanulni a művelt és emberi Nyugattól, ahol méltán büszkék arra, hogy figyelnek az emberi jogokra, az emberi méltóságra - kivéve akkor persze, ha az ember még túl pici ahhoz, hogy védekezni tudjon, hiszen az abortusz támogatása nem készteti őket sikításra, csak az, ha valaki kutyának képzeli magát és hülyének nézik emiatt. A bolygónk szénája nem áll túl jól, ezt tudjuk, azonban a rovarevésen kívül most olyan egyszerű és nagyszerű ötlet pattant ki egy volt szociáldemokrata német politikusnő agyából, hogy csak úgy repkedtek volna a villogó villanykörték, ha egy képregényben láthattuk volna lefestve a történetet. A legnagyobb környezetkárosító szerinte ugyanis a GYEREK. Igen, tényleg. Verena Brunschweiger szerint a számok azt igazolják, hogy egy megszülető gyerek széndioxid-kibocsátása túl sok a bolygónak; több, mintha a kocsit felejtenénk el, arra pedig nyilvánvalóan szükség van. Valóban itt tart a Nyugat, kérdőjel nélkül. Mindezt a német Bild újságnak nyilatkozta, és elég felháborító, hogy ilyesmi az orvosi konzíliumon kívül megjelenhet máshol.

Lehet attól még jó ember valaki, hogy a levitézlett szociáldemokrata SPD politikusa volt, de vállalom az előítéletes jelzőt, amikor kimondom: Verena Brunschweiger nemhogy nem jó ember, de orvosi kezelésre szoruló, torz gondolkodású lény. Aki képes egy újszülöttet széndioxid-kibocsátónak nevezni, már nem lehet normális lelkű; aki szerint a környezetvédelemmel úgy lehet hatékonyan foglalkozni, hogy az ő szavai szerint a gyermeket nem szülő nőket támogatjuk, az tényleg kevesebbet ér, mint egy út menti bokor, hiszen az jóval hasznosabb Verena asszonynál ezek alapján.

A gond az, hogy ő nem a helyi elmekórtan-intézet egyik jól felszerelt szobájának lakója, hanem egy elvileg felelős politikus volt, aki egyébként gimnáziumi tanár is. Tanárként ez még szebb, hiszen elképzelhetjük, hogy mennyire undorodott mindig is a kis széndioxid-kibocsátó, bolygópusztító kölyköktől, akikkel foglalkoznia kellett és kell. Ezek alapján vélhetően a szüleivel sem lehet túl rózsás a kapcsolata, hiszen azok a gusztustalan emberek megtartották Brunschweigert, ahelyett, hogy a bolygónkra ügyeltek volna; azonban lehet, hogy öreg korukra megbánták ezt a döntést, mert normális ember szégyellné az ilyen ocsmány gondolkodást.

Ez a finom és családcentrikus vélemény természetesen szervesen illeszkedik abba a narratívába, mely a magyar családpolitikai intézkedéseket rasszistáknak, nácinak állítják be, a nőket pedig szülőgépnek tekinti szerintük az, aki ilyesmire vetemedik. Természetesen mindez akkor igazán környezetkárosító, ha európai, fehér gyermekek születnek, hiszen a bevándorló muszlimok átlagos 6-7 gyereke inkább az oxigén-kibocsátást segítheti. Az önfeladás beteg kultúrája rendkívül rafinált ötletekre képes, hogy eltüntesse önmagát, csak sajnos a többség még mindig nem szeretne eltűnni. Manapság a píszí világában a normalitás az üldözendő; ha tehát egy állam a saját országában azt szeretné, hogy az állampolgárai ne haljanak ki és minél több gyermek szülessen, akik a jövő zálogai, az rasszizmus. A várva várt nyugati ébredés helyett még sötétebb rémálmokat láthatunk tehát, amelyeknek egyik különleges képviselője a születendő gyermeket klímakárosító szennyeződésnek tekintő német Brunschweiger. Sajnos nincs egyedül az őrületével, a törpe kisebbség pedig ismét rá akarja erőszakolni elmebeteg vízióit a normális emberekre. Az anyaföld pedig tényleg zokoghat, hiszen rendkívül torz lényeket kénytelen elviselni, akik bemocskolják tisztaságát.

PestiSracok facebook image
Egy gyerek a legrosszabb a környezet számára - mondja Brunschweiger. Forrás: Bild
Ajánljuk még

Boros Lajos, az "erkölcsi nulla", a "tégla" – Így lett a KISZ dalnokából a Hanglemezgyár cenzora

A Hálózat 2020 június 14.
Boros Lajos, a ma is népszerű "Lali király" a Danubius Rádiónál, Bochkor Gábor társaként lett igazán ismert. A hetvenes években még politikai csasztuskákat énekelt, olyan gyengén, hogy azt még az akkori sajtó is kritizálta. A KISZ egyik kedvence eredetileg mérnök volt, de olyan jól helyezkedett, hogy 1973-ban már ő is kimehetett a berlini VIT-fesztiválra. Egy másik rendszerkedvenc duó szerint Boros feljegyzéseket írt róluk, ők ezért nem mehettek a következő VIT-re, Kubába, holott Fidel Castro öccse is rajongott értük. Ők egyszerűen "téglának" nevezték Borost. Tény, hogy Boros jól helyezkedett, mert a Hanglemezgyárnál folytatta, ahol Bors Jenő és Erdős Péter befolyásos munkatársa lett. Galla Miklós szerint Boros "erkölcsi nulla" volt, és szándékosan gyereklemezként adta ki az albumukat. A ma már kevéssé ismert, de akkor nagyon népszerű Névtelen Nulla szerint nekik is Boros tartott be, legnagyobb sikereik idején nem adta ki a lemezüket, és később is C kategóriásak lettek. Boros Lajos ismeretlen története.

Háromgyermekes postáskisasszonnyal, a pártklub kalandos múltú sztárjával bukott le Jakab Péter

Exkluzív 2021 november 24.
Háromgyermekes édesanya Molnár Enikő, Jakab Péter kabinetfőnöke, akivel lebukott a Jobbik elnöke – tudta meg a PestiSrácok.hu. Hétfőn a Bors hozott hozott nyilvánosságra egy videofelvételt, amelyen az látható, hogy Jakab egy budapesti lakásnál várja a nőt, majd széttárt karokkal rohan elé, másnap reggel pedig nagy körültekintéssel, együtt is távoztak a lakásból. Az azóta megjelent cikkek szerint Jakab autója többször is ennél a lakásnál parkolt és olyan fotó is nyilvánosságra került, amelyen a Jobbik elnöke egy bőrönddel érkezik a lakáshoz. Kedden pedig arról írt a Bors, hogy bár Molnár Enikő letagadta, hogy Jakab ezúttal is nála töltötte az éjszakát, később úgy menekítették ki a politikust a lakásból. Jakab Péter persze tagad és perrel fenyeget mindenkit, azt próbálja elhitetni, hogy csak munkakapcsolat fűzi a kabinetfőnökéhez, és egész éjszakákon át csak dolgoznak.