Pesti Srácok

GEOrgPOLITIKA – Pedofil vezeti a berlini leszbikus-meleg ovit

Derék berlini honfitársaim nem is érezték eddig, hogy mi hiányzik városukból, ám a sötét időknek vége és igazi woke-ság lesz a Spree partján. Nemsokára megnyit a leszbikus-meleg ovi, ahol a gyermekek 5 éves korig megtanulhatják, hogy milyen csodás dolog a homoszexualitás és a transzneműség. Itt kisfiúk is viselhetnek leánykaruhát és ékszereket. A gond csak az, hogy az óvoda vezetését egy olyan férfira bízták, aki már évek óta megértést követel a pedofiloknak és azt, hogy felnőttek büntetlenül szexelhessenek kiskorúakkal. Szép új világ...

Zelenszkijék megint totális demokráciát építenek, mivel begyűjtenek mindenkit, aki kollaborált az orosz csapatokkal, és 10–15 év börtönbüntetésre ítélik őket. Emellett Ukrajna államosít minden olyan céget, amelyben van orosz tulajdonos. Ennél demokratikusabb csak Rákosi, Mao, Sztálin és Pol Pot volt – a múlt században. Az elkobzott cégek pedig nyilván növelik az ukrán elnök 1,5 milliárd dolláros vagyonát, de nyugi, jut a haveroknak is.

Na, és ez mi? Gyöngyösi Márton, a 2 százalékos Jobbik elnöke szerint az Oroszország elleni szankciók jók és hatékonyak. Arra is buzdította a magyarokat, hogy ne csak a PestiSrácokról tájékozódjanak, hanem olvassák a nyugati sajtót. Na, ha ezt megtesszük, akkor ott még látványosabban kiderül, hogy a szankciók miatt mekkora bajban van Európa és hogy az oroszok sosem kerestek ennyit a fosszilis energiahordozók eladásából.

Moldova 7,5 milliárd dollárral lóg az orosz Gazpromnak. A cég azzal fenyegeti Kisinyovot, hogy elzárják a gázcsapokat. Németországban pedig kisvállalkozók tüntettek a magas gázárak és a szankciók ellen. Már több kisebb cég bedőlt, mivel nem tudják kigazdálkodni a rezsit. A német köztévé persze csak neonácinak nevezi a tüntetőket. A riportalanyokat elnézve ez orbitális hazugság.

PestiSracok facebook image
Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!