Pesti Srácok

A globalista elit megtámadta hazánk szuverenitását - összefogást sürget a Nemzeti Ellenállás Mozgalom

null

Hét magyar közéleti személyiség megalakította a Nemzeti Ellenállás Mozgalmat (NEM), mert úgy látják, a globalista elit megtámadta Magyarország szuverenitását, be fog avatkozni az ország belügyeibe és a választásokba. A mozgalom bemutatkozó videóját a Facebookon tették közzé. Csatlakozni a nem.hu honlapon lehet.

Megalakult a Nemzeti Ellenállás Mozgalom a globalista elit támadásának kivédésére, csatlakozni a nem.hu honlapon lehet.

A mozgalom Facebook-oldalán közzétett videóban Apáti Bence balettművész, publicista, Lajkó Fanni, az Alapjogokért Központ elemzője, György-Horváth Zsuzsa műsorvezető, László András, a Fidesz-KDNP európai parlamenti képviselője, Szécsényi Dániel, a Fidesz-KDNP fővárosi képviselője, Szűcs Gábor jogász és Abrakovits Joca influenszer szólal meg.

PestiSracok facebook image
A Nemzeti Ellenállás Mozgalom alapítói (Forrás: NEM.hu)

Erőt ad számukra Donald Trump győzelme, amivel bebizonyosodott, hogy a patrióta erők a legnagyobb ellenszélben is le tudják győzni a globalistákat – hangoztatták.

A tét túl nagy ahhoz, hogy másokra várjunk, ezért alapították meg a Nemzeti Ellenállás Mozgalmat – jelentették ki.

„NEM-et mondunk a globalisták beavatkozására! NEM-et mondunk a ránk kényszerített háborúra, migrációra és genderőrületre! NEM-et mondunk a globalistákat kiszolgáló politikai bábokra!” – közölték, jelezve, hogy a nem.hu weboldalon lehet hozzájuk csatlakozni.

Kiemelt kép:

A Nemzeti Ellenállás Mozgalom logója (Forrás: nem.hu)