• Home
  • Ps TV
    • Az Öreg
    • ‎‎ Dezse Vű
    • Mi kérdezünk
    • ‎ GEOrgPOLITIKA
    • Hardcore Hobbista
    • Grund
    • Különvélemény
    • Libz’z of TikTok
    • Karanténvlog
    • Kocsmai igazságok
    • ‎ Parkoló Hobbista
    • ‎ Polbeat
    • ‎ Politikai Pankráció
    • PS Videó
    • ‎ PS Riport
    • ‎ The Fair Right
    • ‎ The Right Brothers
  • Forró drót
  • Magyar ugar
  • Vezércikk
  • ‎ Orosz-ukrán háború
  • Világugar
  • Sport
  • Vesztegzár
PestiSrácok
  • Ps TV
    • Az Öreg
    • ‎‎ Dezse Vű
    • Mi kérdezünk
    • ‎GEOrgPOLITIKA
    • Grund
    • Hardcore Hobbista
    • Karanténvlog
    • Kocsmai igazságok
    • Libz’z of TikTok
    • ‎ Parkoló Hobbista
    • ‎ Polbeat
    • ‎ Politikai Pankráció
    • ‎ PS Riport
    • ‎ The Fair Right
    • ‎ The Right Brothers
  • Forró drót
  • Magyar ugar
  • ‎Orosz-ukrán háború
  • Vezércikk
  • A Hálózat
  • Sport
  • Világugar
  • Blogok
    • ‎ 061.hu
    • Tutiblog
    • Aristo
    • Az Öreg Blog
    • Erdélyi levelek
    • Ki ette meg a misszionáriust?
  • Ps VIDEO
  • Szerzők
    • Bálint Botond
    • Füssy Angéla
    • Huth Gergely
    • Jurák Kata
    • Susanszky Mátyás
    • Szalai Szilárd
  • Facebook

  • Twitter

  • YouTube

  • RSS

‎ PS Riport

Az MSZP megérett az önállóságra, nem támogatják automatikusan Karácsonyt (Videó)

Az MSZP megérett az önállóságra, nem támogatják automatikusan Karácsonyt (Videó)
Szalai Szilárd
2023-05-01
  
  

Május elsején már nem a működő, hanem a létező szocializmust építették a posztkommunista baloldal maradványai: a Munkáspárt bő 70 fővel tartott felvonulást az Andrássy úton, míg a szovjet hagyományok másik ágának képviselői, a Szikra mozgalom a Józsefvárosban tartottak majálist, a Thürmer Gyula-féle menethez hasonló érdeklődés mellett. Utóbbi helyen megtudhattuk, hogy Jámboréknak minden jel ellenére nincs közük ahhoz az antifához, ők csak a jó antifasisztákkal értenek egyet– jelentsen ez bármit. A két mozgalom rendezvényéhez képest már-már létező párt benyomását keltette a Városligetben az MSZP, akik kihirdették, hogy a látszat ellenére végre készen állnak az önállóságra. Éppen csak szövetségeseket keresnek hozzá. Komjáthi Imre stábunknak elárulta, legszívesebben mindenhol, így a főpolgármesteri versenyben is szocialista jelöltet látna, az pedig nem magától értetődő , hogy Karácsonyt támogatják. Még akkor sem, ha egyébként – elvileg– elégedettek a főpolgármester munkájával. Olyannyira így lehet ez, hogy Tüttő Kata főpolgármester-helyettes még főnöke bizonyítványát is megpróbálta magyarázni kifejtve, azért nem jönnek ki a 77 milliárdos plusz forrás ellenére sem, mert a másik oldalon 15 milliárd forinttal nőtt a kiadás. A maradék 60 milliárd forint helyét azonban magával vitte a főpolgármester-helyettes a backstage-be.

MTI/Lakatos Péter

Facebook hozzászólás

  
  
Kapcsolódó témákantifacsődJámbor Andráskommunizmusmájus 1.MSZPSzikraVezető
15 hozzászólás

15 Comments

  1. Ezek szerint

    2023-05-04 at 10:07

    automatikusan nem, mert kiszerelte valaki a vezérlő automatikat, így kénytelenek lesznek kézi vezérléssel. De úgy is lehet elvtársak!

    Válasz
  2. Dodo

    2023-05-02 at 16:14

    Valahol vidéken van 13-14 fő munkásőr. Egyesülni kellene velük! 70+14= 84 fő. Egy trolit is el tudnának tolni! Régen még Magyarországot is “eltolták”. De most csak az önállóság a fontos és a biztos jövedelem. Ha Karácsony fizet bárkit visszaléptetnek a főpolgármesteri jelöltségtől.

    Válasz
  3. Rózsa Zoltán

    2023-05-02 at 10:48

    A sok hulladék között csak Hillert kommentálom.
    Hiller intellektusát, lexikális tudását elismerem. Humoros, művelt, igen tanult politikus. Mindazonáltal egyben egy magyarellenes, nemzetáruló szemétláda. Élen járt a 2004. december 5-i népszavazást megelőző rágalomhadjárat kidolgozásában Gyurcsány mellett és uszított magyarokat egymás ellen. A buta, ostoba kommunista – mondjuk például Komjáthi vagy Kunhalmi – egyszerű mint a faék viszont az olyan vérgeci mint Hiller a legveszélyesebb fajtából való. A két lábon járó magyarellenes, bolsevik patkány.
    https://hirado.hu/2017/11/02/tovabb-kisert-2004-emleke-gyurcsany-egy-jol-bevalt-modszerrel-mozgositana-a-baloldalt/#

    Válasz
  4. csapás csapás hátán, ki lesz a masazop fővárosi tanácselnök jelőltje?

    2023-05-02 at 10:43

    Lökött Komjáthi elvtárs és a maszopba tömörült további öt nyugdíjas valóban megérett az önállóságra.
    Szakadt Lévai Ildikó komcsi néni, legyél te a fővárosi tanácselnökjelölt, lassan mondjuk, hogy megértsd, te hazug (mi lett a gázzal LuciFeri idején?) vén tróger elvtársnő.
    Igaza volt Hofinak, azért szegfű a levitézlett szaros jelvényetek, mert a “fűhőz sarló, a szeghez kalapács kell”. Na, már meg is van balliburnyák programotok: A méhlegelőhőz nem kell sarló, viszont a rovarszállók rögzítéséhez kalapács kell!
    Csak így tovább aljas gazember, mocskos elvtársak és elvtársnők…

    Válasz
  5. Nézzük_magát_a_dolgot

    2023-05-02 at 09:08

    Azt nevetem, hogy a jelképüknek számító piros léggömbök mellé a 99 Red Ballons Nena számot játsszák. Mennyivel jobban illene ide az öreg Makláry kintornás zenéje (tekintettel az utolsó sorra):
    Hej luftballon hopp luftballon
    Piros szép luftballon
    Hajítsd ide te kisfiú
    Hopp én majd elkapom
    Te eldobod én elkapom
    Ne félj megint visszadobom
    Piros szép luftballon
    Piros szép luftballon
    …
    Hej luftballon hopp luftballon
    Piros szép luftballon
    Elugrott és már ott repül
    Túl a házakon
    Túl házakon és gyárakon
    Túl éveken és álmokon
    Az eltűnt luftballon
    AZ ELTŰNT LUFTBALLON

    Válasz
  6. PG

    2023-05-01 at 21:26

    Tehát nem támogatják automatikusan Karácsonyt. Akkor nem automatikusan fogják támogatni. Nem mindegy? Ugyanis már nincs szavuk sem, már a DK is lenézi őket. Vagyis továbbra is együtt piszkoskodnak…..

    Válasz
  7. Matu

    2023-05-01 at 21:25

    Itt kérem szépen egy üzleti ajánlat hangzott el. Csak még az árakat kell tisztázni és az azért nyújtandó szolgáltatást. Bár ilyen baromi nagy támogatói háttérrel kicsit szerényebbnek kellene lenni. Bár, lehet, hogy az aprópénz is számít már a MSZP-nek!

    Válasz
  8. Netta

    2023-05-01 at 21:24

    Hajdúvitéz
    2023-05-01 at 19:28
    ”
    Régen “jámboroknak” nevezték őket.
    “Szereti Isten a jámborokat.”
    Ők Isten “csámborgó” bárányai” voltak.
    A legtöbb falunak voltak “jámborai”, akikre vigyáztak.
    Gyakorlatilag eltartották őket.
    Senkinek nem akartak rosszat.

    Válasz
  9. D(ollár) K(loákalíció)

    2023-05-01 at 21:19

    “Az MSZP megérett az önállóságra, nem támogatják automatikusan Karácsonyt ”
    /

    :DDDDDDDDDD

    Válasz
  10. moliere

    2023-05-01 at 21:03

    katakatakata! ezt már kávéból nem lehet fedezni, ezt már csak más vidám cserjéből lehet fedezni. Ezt a fene jó kedvet, pörgést, vízilovacskám, csak szipogással lehet fenntartani, pláne ilyen nagy gyászban, mint a maszop! Kilógalólábikó!

    MIÉRT szerepelhetnek még ilyen vonal alatti lények a közéletben???!!! Mindannyiunk felelőssége, hogy még nem lapozzuk őket el.

    Válasz
  11. Miki

    2023-05-01 at 20:50

    A patkányok már elmenekültek,eljött a vízalá merülés ideje,erre várok 60 éve.Nyilván az öröm csak részleges.nem mindannyian vesznek oda,azonban ez is valami.

    Válasz
  12. Máté

    2023-05-01 at 20:14

    Én is jót röhögtem.
    Emlegeti itt az energia árakat. Mivel is őrjöngtek választáskor ? Nem rezsicsökkentés kell, hanem spórolás !!!!
    Az embereknek nagyokosan “jótanácsokat” osztogatnak, de ők maguk sem hisznek benne. Nincs spórolás, csak sírás, hogy valaki fizesse ki a villanyszámlájukat. Hát az emberek hova a f..zba forduljanak, hogy valaki fizesse ki a számlájukat. Na ez volt a rezsi csökkentés, de ez persze szerintük sz.r.

    A “munkát kenyeret” a pólón meg annyira de annyira nevetséges. Arról a munka kenyérről beszélnek amikor ők voltak hatalmon és 10 % feletti munkanélküliség, 50 %-os foglalkoztatási ráta? Ezt akarják visszahozni “munka-kenyér” címen?

    Hát igen. A hitelesség az jó lenne, de nem csak beszélni kellene róla, hanem valóban hiteleseknek kéne lenni. Először is beismerni a múltat. Hát az nem megy nekik. na szóval igen régóta beszélnek a hitelességről és megújulásról, de ez sok-sok éve nem sikerült. Rendben most megint hitelesek és megújultak akarnak lenni (mint eddig mindig), de borítékolom, nem fog menni, mint ahogy eddig sem ment.

    Válasz
  13. Ungarn über alles

    2023-05-01 at 20:08

    ezt a félkegyelműt tömeges csődület esetén – pénzért is lehetett volna mutogatni

    Válasz
  14. Jurák Kata

    2023-05-01 at 19:35

    Köszönet a videóért, nagyon nevetek:)))

    Válasz
  15. Hajdúvitéz

    2023-05-01 at 19:28

    Szereti az Isten a bolondokat: mert jó sokat teremtett belőlük (forrás: Rambo 2. afgán elöljáró)

    Válasz

Szóljon hozzá!

Válasz megszakítása

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

‎ PS Riport
2023-05-01
Szalai Szilárd

Iskolában a mudi megalázóan gyorsabban tanul, mint a "szokásos" munkakutyák, a lényegesen kisebb mosóerejű dobermannok és hatósugarú német juhászok. Élénk vérmérséklete ellenére nagyon szófogadó, lakásban is ideális társ, a maga tízkilós testtömegével keveset eszik, de ha megtanítjuk rá, megfogja a postást.

Kapcsolódó témákantifacsődJámbor Andráskommunizmusmájus 1.MSZPSzikraVezető

Több ‎ PS Riport

Nincs problémája a szexbotrányba keveredett budaörsi polgármesterrel a Momentumnak (Videó)

Gulyás Áron2023-06-09
Több

Hölvényi György: Ferenc pápa elismeri a magyar kormány jóhiszeműségét és tenni akarását (videó)

Huth Gergely2023-06-09
Több

A baloldal szerint azért nem nyertek, mert nem kaptak elég sajtónyilvánosságot, de amikor lehet, nem nyilatkoznak

Szalai Szilárd2023-06-08
Több

Donáth Anna szerint ők küzdenek az uniós pénzekért, csak arra nem válaszol, hogy ebből hogyan jutna a tanároknak (Videó)

Szalai Szilárd2023-06-07
Több

Egy évvel a választások előtt – Szemügyre vettük Karácsony Gergely fővárosi projektjeit (Videó)

Szalai Szilárd2023-06-06
Több

Fegyverrel fenyegették meg stábunk vezetőjét, menekülni kellett a migránsok lakta erdőből

Gulyás Áron2023-06-06
Több

Amit Böjte atya harminc éve “csinál”, sokkal több, mint gyermekmentés (videó)

Füssy Angéla2023-06-06
Több

Öt perc – Karácsony az oroszokkal, Brüsszel a kötelességeinek teljesítésével áll hadban

Szalai Szilárd2023-06-03
Több

Varga Judit a budapesti konzervatív csúcson: Brüsszelben a demokrácia kiszervezése, kiüresítése zajlik (Videó)

Szalai Szilárd2023-06-03
Több

Baranyi Krisztináék még a saját szavazóikat is utcára raknák? (Videó)

Gulyás Áron2023-06-02
Több

Ismét megrohanták volna a Karmelitát a diáktüntetők, csak menet közben elfogytak (Videó)

Szalai Szilárd2023-06-02
Több

Böjte atya az őt támadó sajtónak: ne rombolják le harminc év munkáját, ezeknek a gyerekeknek az otthonát!

Füssy Angéla2023-05-31
Több

Tóth Edina a PS-nek: a baloldal azért támadja hazánkat, mert felismerték, hogy Európa egyik utolsó keresztény-konzervatív bástyája vagyunk (Videóval)

Szabó Gergő2023-05-30
Több

Karácsony bujkál, Brüsszelben pakolhatják az eurós bőröndöt

Szalai Szilárd2023-05-27
Több

Ha jobboldali vagy, nem lehetsz igazán zöld, mert ahhoz vegánnak és LMBTQ-szimpatizánsnak is kell lenned – Portrébeszélgetés Susánszky Mátyással (VIDEÓ!)

Kroó Zita2023-05-26
Több

Karácsony elbújt a kamerák elől, miközben a balos többség megszavazta a BKK eladósítását (Videó)

Szalai Szilárd2023-05-24
Több

Amíg plébánián voltam, én fogadtam be a hajléktalanokat, most közöttük élek, ennyi a változás – Interjú Kardos Mihály atyával (Videó)

Susánszky Mátyás2023-05-23
Több

Öt perc – Daniel Freund tudja, hogy fáj Magyarországnak a visszatartott uniós forrás, éppen ezért hergel ellenünk

Szalai Szilárd2023-05-20
Több

Az összetartás a mai kor Noé bárkája, csak így tudunk túlélni – Portrébeszélgetés Jurák Katával (VIDEÓ!)

Kroó Zita2023-05-19
Több

Vérlovagok – 2,5 millió megtekintésnél járnak a sürgősségi motoros vérszállítók (Videó)

PestiSrácok.hu2023-05-19
Több

Niedermilliárd polgármester boldog lehet – Nemsokára kiderül, kik szerzik meg az erzsébetvárosi önkormányzati ingatlanokat (Videó)

Gulyás Áron2023-05-17
Több

50 évesen, tizenhét évvel a 2006-os könnygázfelhők után gyógyíthatatlan tüdőbeteg a Gyurcsány-kormánnyal szemben ellenálló Becz Tamás (Videó)

Füssy Angéla2023-05-17
Több

Daniel Freund: Tudjuk, hogy az uniós pénzek visszatartása szenvedést okoz Magyarországnak (Videó)

Gulyás Áron2023-05-17
Több

Van-e értelme a Budapesti Lakógyűlésnek? Röviden: nincs (Videó)

Gulyás Áron2023-05-15
Több

A családból kiszakított gyermekek többszörösen traumatizáltak, hozzájuk kellene a legtöbb szakértelem

Füssy Angéla2023-05-13
Több

Öt perc – Az a rendőrterror, amire Gyurcsányék azt mondják

Szalai Szilárd2023-05-13
Több

Nem tudom, hol vannak a határok, kimondom, amit gondolok, aztán néha pórul járok – Portrébeszélgetés Ambrózy Áronnal (VIDEÓ!)

Kroó Zita2023-05-13
Több

Gyurcsány után a Jobbiktól is megkapta a selyemzsinórt Karácsony

Szalai Szilárd2023-05-11
Több

Kiss Rajmund a PS-nek: Tragikus lépés lenne uniós szankciókat bevezetni kínai vállalatok ellen (Videó)

Gulyás Áron2023-05-10
Több

Sebestyén Géza a PS-nek: a friss KSH-adatok alapján elérhető év végére az egy számjegyű infláció (Videó)

Gulyás Áron2023-05-10
Több

Munkácsy síremléke mostantól megkerülhető, a személye megkerülhetetlen (Videó)

Füssy Angéla2023-05-09
Több

Kordont bontottunk reggel, éjjel, meg este! (Videó)

PestiSrácok.hu2023-05-09
Több

Az LMP nem fog „a momentumos kordonbontáshoz hasonló attrakciókban” részt venni (Videó)

Gulyás Áron2023-05-09
Több

Japánban még a polip is kirekesztő, az elit problémái meg fájdalmasak – A Tolerancia Kerekasztala Dezsével és Ambrózyval

Ambrózy Áron2023-05-08
Több

Az LMP hosszú távon a Szabadság hídra sem engedné fel az autósokat? (Videó!)

Gulyás Áron2023-05-08
Több

Öt perc – Hogyan bontassunk kordont gyermekekkel?

Szalai Szilárd2023-05-06
Több

A világ konzervatívjainak tudniuk kell egymásról – Exkluzív interjút adott Gulyás Gergely a PS-nek (Videó)

Neugebauer Viktor2023-05-05
Több

Véget ért a CPAC ’23 – ilyennek látták a résztvevők (Videó)

Neugebauer Viktor2023-05-05
Több

Amerikai alelnökjelölt a PS-nek: Hallgatnunk kell Orbán Viktorra! (Videó)

Szalai Szilárd2023-05-05
Több

Otthon, édes otthon: öt gyermek feje felől árverezhetik el a családi otthont, hogy az édesanyjuk megkapja a jussát

Füssy Angéla2023-05-05
Több

Szánthó Miklós: A CPAC Hungary lényege, hogy megvalósítsuk a liberálisok rémálmát

PestiSrácok.hu2023-05-04
Több

Kordont bontottak és megtámadták a PS stábját a “tanulni vágyó diákok”

Szalai Szilárd2023-05-04
Több

Szánthó Miklós: visszatértünk, a világ legnagyobb konzervatív dzsemborija 2022 után ismét Budapestre jön!

Szalai Szilárd2023-05-03
Több

Virághalmy Sarolta a PS-nek: A pénzügyi erőknek csak egy könnyed csuklógyakorlatot jelent megborítani a kelet-európai mezőgazdaságot (Videó)

Gulyás Áron2023-05-01
Több

Isten, áldd meg a Magyart! – A Szentatya szentmiséje a Kossuth téren (Videó + fotók!)

Neugebauer Viktor2023-04-30
Több
Gördítsen többért
Blogok
.
  • Ps TV

  • “Büszke vagyok rá, hogy pályafutásom során nem tettem rosszat egy kollégámnak sem” – A születésnapos Stefka István a Polbeatben
    ‎ Polbeat2023-06-10
  • Nincs problémája a szexbotrányba keveredett budaörsi polgármesterrel a Momentumnak (Videó)
    ‎ PS Riport2023-06-09
  • Hölvényi György: Ferenc pápa elismeri a magyar kormány jóhiszeműségét és tenni akarását (videó)
    ‎ PS Riport2023-06-09
  • Böjte atya az őt támadó sajtónak: ne rombolják le harminc év munkáját, ezeknek a gyerekeknek az otthonát!
    ‎ PS Riport2023-05-31
  • “Vigyük minél többen a hatalmas magyar és székely zászlót a trianoni évfordulón!”
    ‎ Polbeat2023-06-04
  • Forró drót

  • Szijjártó Péter: Magyarország egy találkozási ponttá vált a keleti és a nyugati befektetőknek
    Forró drót2023-06-10
  • Hat embert még mindig keres a rendőrség az antifa támadások miatt
    Forró drót2023-06-10
  • Egy magyar kiskereskedelmi bolthálózat is megtámadta az árstopot az Alkotmánybíróságon
    Forró drót2023-06-10
  • Holtan találták meg a pénteken eltűnt családapát
    Forró drót2023-04-18
  • Nagy volt a forgalom Botkánál: Pressman után Gyurcsány jött, aki le is csapott az egykori szocialista polgármesterre
    Forró drót2023-03-30
  • Exkluzív

  • Mit titkolhat az újpesti polgármester?
    Magyar ugar2023-06-10
  • Akarunk-e korlátlan fejlődést?
    Vezércikk2023-06-09
  • Nincs problémája a szexbotrányba keveredett budaörsi polgármesterrel a Momentumnak (Videó)
    ‎ PS Riport2023-06-09
  • „Béla, Béla, Béluska, úgy lő, mint a géppuska!” – Hetvenéves lenne a Vasas legendája, Várady Béla
    Exkluzív2023-04-12
  • Kiszabadult Budaházy György és öt harcostársa a börtönből – Nézze meg a PestiSrácok.hu közvetítését! (videó)
    Exkluzív2023-04-28
  • Vesztegzár

  • Borvendég Zsuzsanna sorozata: 1979-ben megvesztegettük a líbiaiakat, hogy mi szállítsunk nekik amerikai alkatrészeket tartalmazó katonai rádiókat
    A Hálózat2023-06-04
  • Borvendég Zsuzsanna sorozata: A diktatúra titkosszolgálatai ezért nyomoztak egymás ellen, hogy a másik ne akadályozza őket a lopásban
    A Hálózat2023-05-28
  • „Béla, Béla, Béluska, úgy lő, mint a géppuska!” – Hetvenéves lenne a Vasas legendája, Várady Béla
    Exkluzív2023-04-12
  • Az Állami-lakótelepről indulva lett a világ legdrágább játékosa és az utolsó magyar vb-gól szerzője – Détári Lajos hatvanéves!
    Exkluzív2023-04-24

(x)

(x) PestiSrácok.hu Filmklub

  • A hálózat

  • Borvendég Zsuzsanna sorozata: 1979-ben megvesztegettük a líbiaiakat, hogy mi szállítsunk nekik amerikai alkatrészeket tartalmazó katonai rádiókat
    A Hálózat2023-06-04
  • Borvendég Zsuzsanna sorozata: Csak ebben az egy ügyben nagyságrendileg annyit loptak el, mint amennyi 1989-ben a költségvetési hiány volt
    A Hálózat2023-04-16
  • Borvendég Zsuzsanna sorozata: A halott kommunista rabolt vagyona a többi kommunistáé, ezt kívánja a szocialista erkölcs
    A Hálózat2023-04-09
  • Sport

  • Feltöltődve, motiváltan érkeztek a játékosok Telkibe
    Forró drót2023-06-05
  • „Az ember elveszik, majd magára talál és újjászületik a hegyen!” – Suhajda Szilárd (1982-2023) emlékére
    Exkluzív2023-05-27
  • Zúgott a magyar és a székely himnusz Tamperében, huszonegy év után legyőztük a gallokat!!! – Magyarország–Franciaország 3–2 (hosszabbítás után)
    Exkluzív2023-05-16
  • Blogok

  • Aki szerint mérgező az akkumulátorgyártás, az ne használjon akkumulátort!
    Ki ette meg a misszionáriust?2023-06-08
  • A székely autonómiával, mondjátok, mi lesz?
    Erdélyi levelek2022-10-31
  • Kinek higgyünk?
    Erdélyi levelek2022-11-07
  • ECO

  • MNB: Jó eséllyel nem jár vissza pénz a banktól, ha mi adjuk ki a számla- vagy kártyaadatainkat a csalóknak
    Eco2023-06-09
  • Ötven repülőgépet rendelt meg egy kínai vállalat a magyar Magnus Aircraft Zrt.-től
    Eco2023-05-24
  • Gazdaságfejlesztési Minisztérium: soha ilyen alacsony még nem volt a regisztrált álláskeresők száma
    Eco2023-06-02
PestiSrácok
I M P R E S S Z U M
A PestiSrácok.hu kiadója a Media Vivantis Műsorszolgáltató Zrt.
A lap NMHH nyilvántartásba vételének száma: CE/29743-2/2014
A kiadó székhelye: 1036 Budapest, Lajos u. 126-130.
A kiadásért felelős személy neve : Kovács Gergely Csaba
A szerkesztésért felelős személy neve : Huth Gergely főszerkesztő
Szenvedi Zoltán lapigazgató

Munkatársaink

Kapcsolat

PestiSrácok.hu

Ahol alacsonyan szállnak a sallerek. És ahol nincs íróasztalfiók. Mert ami odakerülne, az itt megjelenik.

Írásaink a közmegegyezéses hazai sajtóetika és a Médiaalkotmány szellemisége szerint készülnek. Forrásainkat minden körülmények között megóvjuk, szivárogtasson bátran! Szerzőink neve olykor "írói név".

Adatkezelési Tájékoztató

*Kell még valamit mondanom Ildikó? - Az őszödi beszéd utolsó mondata.

Médiaajánlat

A PestiSrácok.hu multiszájton és társoldalain, a 061.hu, AzÖreg.hu, az Aristo blogol, a Ki ette meg a misszionáriust? és az Erdélyi Levelek blogokon exkluzív hirdetési felületeket kínálunk.

Oldalunk ügynökségi értékesítését az Atmedia végzi

Copyright © 2015-2022 PestiSrácok.hu

Virághalmy Sarolta a PS-nek: A pénzügyi erőknek csak egy könnyed csuklógyakorlatot jelent megborítani a kelet-európai mezőgazdaságot (Videó)
Karácsony Gergely támadásba lendült, ezért már kapja is a buksisimit Gyurcsánytól