Pesti Srácok

angyalföld

Sehol nincsenek Karigeri nemzetközi kapcsolatai, megint lódított a méhlegelők császára – dr. Szalay Péter a Karanténvlogban

Magyar ugar 2021 június 19.
Vadai Ágnes lett a hét gyűlölködője, Karácsony Gergely és Jakab Péter pedig megosztott díjat kapott bődületes hazugságok kategóriában. A Gyurcsányba szerelmes DK-s boszi a pedofiltörvényt félretolva páros lábbal szállt bele a katolikus egyházba és a papokba, Karigeri híres és beharangozott nemzetközi kapcsolatairól is lehullott a lepel, végül Jakab Péter átlátszó hazugságát is kibeszélte Szabó Gergő, Dezse Balázs és Szalai Szilárd. A Karanténvlog vendége péntek este dr. Szalay Péter, a Fidesz-KDNP XIII. kerületi önkormányzati képviselője volt, aki a kerület jó ideje hivatalban lévő "emberarcúnak" szánt szocialista polgármesteréről, Tóth Józsefről árnyalta kissé a túlságosan fényes képet, hiszen Angyalföldön sem minden fenékig tejföl. A srácok idegeskedtek egyet Vadai Ágnesen is, aki számára a pedofiltörvény nem jelent semmit, szerinte az igazi törvény az lenne, ha csak és kizárólag a katolikus papokat vizsgálnák és büntetnék. Karácsony Gergely pökhendi szavai is megihlették a Karanténvlog résztvevőit, ugyanis a főpolgármester különös érzékkel indította el a rakétákat, melyek szerint neki van az ellenzékiek közül a legnagyobb nemzetközi kapcsolatrendszere, hiszen napokon belül több miniszterelnökkel is találkozni fog. Ez végül megint ordas kamunak bizonyult, ahogy Jakab Péter keménynek szánt, de szánalmas szavai, aki fideszes képviselők parlamenti kivonulását kérte számon a kormánypártokon. Jakab csak azt apróságot felejtette el, hogy két héttel korábban pont a Jobbik vonult ki az Országgyűlésből. De aki nézi a Karanténvlogot, megtudhatja azt is, hogy vajon mennyi lehet még hátra a végelgyengülésben vergődő szociknak, akiknél egyre többen hagyják el a süllyedő hajót. Nézzétek most is a Karanténvlogot, megéri!
Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!