bajnai gordon
Bajnai Gordon megszólalt: szerinte "a jelenlegi rendszer a lelkekben okozza legnagyobb károkat"
Háromoldalas elemzést publikált a HVG-ben Bajnai Gordon arról, hogyan látja az ország jövőjét. Bajnai kifejtette, az ország egyre szegényebb és jelentéktelenebb lesz, és Orbán Viktor rendszere nehezen helyrehozható károkat okoz az emberekben.Bajnai: Nem lett vége a világnak április 8-án, meg kell fogni egymást kezét
„Ez a tüntetés arról szól, hogy április nyolcadikán nem lett vége a világnak, az ország felénél valamivel több a változásra szavazott, és ezt illik tiszteletben tartani azoknak, akik a hatalmat gyakorolják” - mondta Bajnai Gordon az ATV-nek, akik a hétvégi tüntetésen szólaltatták meg a volt miniszterelnököt.Közpénzért kuncsorog Bajnai volt pénzügyminisztere, aki korábban az állami beavatkozást szapulta
Bajban van Oszkó Péter, a Bajnai-kormány expénzügyminisztere: az elmúlt hónapokban gőzerővel próbál pénzt szerezni az Európai Befektetési Alappal (EIF) közösen indult projektjéhez. Információink szerint egy jelenleg is folyó közbeszerzési eljáráson keresztül próbál tízmilliárd forinthoz jutni Oszkó cége, az OXO Labs úgy, hogy közben a legfontosabb, mondhatni referencia-befektetése, az úgynevezett „okoskarkötők” fejlesztésével és értékesítésével foglalkozó Liber8Tech Kft. haldoklik. Az OXO Labs az elmúlt években 600 millió forint vissza nem térítendő támogatást kapott a kapolcsi inkubációs ház felépítésére, amelyből jelenleg szinte semmi nem látszik. Oszkó állami pénzcsapokra való rácsatlakozása (illetve rácsatlakozási szándéka) azért is pikáns, mert korábban ő maga beszélt arról, mennyire káros az állami jelenlét a befektetési piacon.Hódmezővásárhely példája még Bajnai Gordont is megmozgatta?
A politikától már évekkel ezelőtt visszavonult Bajnai Gordon, az ex-miniszterelnök az utóbbi időben újra aktivizálta magát, legalábbis a közösségi oldalán - figyelt fel rá az atv.hu.Körbeudvarolta az ellenzék vezetőit Balázs Péter, aki mégis vállalná a miniszterelnök-jelöltséget
Mégis vállalná az ellenzéki miniszterelnök-jelöltséget Balázs Péter, Bajnai volt külügyminisztere, aki korábban még azt nyilatkozta, nem ő a megoldás. Balázs Péter most feltételeket szabott miniszterelnök-jelöltségéhez, például hogy több pártnak a támogatása is szükséges lenne, a DK-nak és az MSZP-nek is rá kellene bólintania a személyére. Fontos kritériumként említette azt is, hogy egy képzeletbeli kormányba csak olyan tagoknak szabadna szerepelni, akik korábban egy kormányzati ciklusban sem töltöttek be semmilyen posztot, mert a választókat csak ez győzné meg. Minderről a Hír Tv Egyenesen című műsorában és a Klubrádióban is beszélt Balázs Péter.Ajánljuk még

















