cenzúra
Kína heteken át cenzúrázta a vírusról szóló hivatkozásokat egy tanulmány szerint
Kína hetekig cenzúrázott az interneten az új koronavírussal kapcsolatban megjelenő minden hivatkozást, mielőtt hivatalosan is beismerte, milyen kiterjedt a járvány - állítja egy kedden Kanadában közzétett tanulmány.Keménymag: „Nyugi, gyorsan elintézem ezeket a PestiSrácokat”
Gréczy nem zaklatta Palányi Nórát – ezt a helyreigazítást kell közölnie a bírósági ítélet szerint a PestiSrácoknak. Sőt, a bukott politikus állítja, ő volt, akit zaklattak. Az ítélet hallatán elszabadult a DK-s komment hadsereg és minden mocskot rázúdított a Mi Hazánk Mozgalom parlamenti munkatársára – egyebek között erről is szó esett a jobboldal heti motivációs tréningjén. Keménymag a Czeglédy Csaba által kreténnek tartott Dezse Balázzsal, a PestiSrácok újságírójával, Apáti Bencével, a Magyar Nemzet főmunkatársával, és Jeszenszky Zsolt politikai hobbistával. Műsorvezető: Velkovics Vilmos.Vajon Szily László támogatja a pedofíliát?
Viszonylag nagy – de nem elég nagy! – visszhangot kapott az elmúlt hetekben A PestiSrácok esete a YouTube-bal, illetve az emiatt tartott múlt csütörtöki tüntetés. A sajtó- és szólásszabadságra máskor oly kényes liberálisok, az igazságszolgáltatást egyfolytában a fasiszta magyar kormánytól féltő igazi demokraták, az egyenlő bánásmód érdekében az efölött őrködő hatósághoz rendre előszeretettel forduló haladárok mind-mind kínos csendben maradtak akkor, amikor a PS YouTube csatornáját a felületet tulajdonló tech-óriás, a Google egycsapásra megszüntette.„A Google maga a lopakodó diktatúra” – Sok ezer ember tüntetett a kibersztálinizmus és a cenzúra ellen (PS-videóval+Képgalériával)
Mintegy ötezren tüntettek a Google budapesti központja előtt csütörtök este a techóriás által alkalmazott cenzúra miatt. A mára nemzetek felettivé vált, az egész életünket átszövő, saját szabályait másokra is ráerőltető cég nemrégiben felszólítás vagy figyelmeztetés nélkül törölte a PestiSrácok.hu videócsatornáját, majd pár nappal később az újonnan létrehozottat is. Mindez akár a cég főpróbájának is tekinthető a 2022-es választási kampányra. A Google diktatórikus viselkedését, a szólásszabadság korlátozását kigúnyoló táblákat feltartó tüntetők megtöltötték az elszabadult cég magyarországi irodájának helyet adó irodaház előtti utcát az Árpád fejedelem útja mellett. A tüntetésen felszólalt Huth Gergely főszerkesztő és a PestiSrácok több munkatársa, továbbá Bencsik András, a Demokrata főszerkesztője, meglepetésvendégként pedig Schiffer András nyitotta a sort.Hatvannégy Vármegye Ifjúsági Mozgalom a PS-nek: A HVIM is elítéli a saját bőrén megtapasztalt YouTube-cenzúrát
A Hatvannégy Vármegye Ifjúsági Mozgalom (HVIM) szolidaritásáról biztosítja pártállástól függetlenül és politikai nézetkülönbségek ellenére az összes virtuális cenzúrát elszenvedő, jobboldali médiafelületet és szervezetet, így a PestiSrácokat is – írja a szervezet szerkesztőségünknek eljuttatott állásfoglalásában. Ismét bebizonyosodott, hogy a legüldözöttebb "kisebbség" a világban a "fehér, keresztény, heteroszexuális" hagyományú, jobboldali (pongyolán megfogalmazva "szélsőjobboldali", primitíven "náci") közösség – fogalmaz a mozgalom közleményében.Nem portálunk az egyetlen jobboldali lap, amit a Google megpróbált ellehetetleníteni
Ismeretes, a PestiSrácok.hu szerkesztősége ma utcára vonul a Google ellen demonstrálva, miután az első, kurtán-furcsán végrehajtott virtuális megsemmisítésünk után indoklás nélkül törölték az újraindított Youtube-csatornánkat is. Naiv dolog lenne azonban azt hinni, hogy mi vagyunk az egyetlen jobboldali portál, amely az elmúlt évek során komolyabb támadásnak lett kitéve a keresőóriás által. 2017-ben az önkényesen szélsőjobboldalinak kikiáltott Breitbartot is megpróbálták letörölni az internetről úgy, hogy megpróbálták kiszorítani a portált a reklámszolgáltatásokból. A kísérletük csúfos kudarcot vallott, de érdemes az ilyesmire emlékezni egy olyan időszakban, amikor éppen azok lehetetlenítenék el a szólásszabadságot, akik a leghangosabban hirdetik azt.Délután tüntetünk a Google kibersztálinizmusa ellen - Élő közvetítés 17 órától!
Ma délután, 17 órai kezdettel, a Google Magyarország székházánál, a Budapest, II. kerület Árpád fejedelem útja 26-28. előtt (a szentendrei hév Szépvölgyi úti és a 17-es villamos Zsigmond téri megállójának közelében) tüntetünk a Google nevű médiaszuperhatalom ellen, miután az első, kurtán-furcsán végrehajtott virtuális megsemmisítésünk után indoklás nélkül törölték az újraindított Youtube-csatornánkat is. A tüntetésre szeretettel várjuk olvasóinkat és mindazokat, akik egyetértenek velünk abban, hogy a szólás- és véleményszabadság nemcsak szűk, a szélsőséges ideológiákkal kacérkodó Szilícium-völgyi elit által jóváhagyott csoportokat, vagy a háttérben machináló, világot és az embereket átalakítani akaró dollármilliárdos oligarchák által kitartott aktivistákat illeti meg.Ha most nem állítjuk meg a Google-t és a Facebookot, 2022-ben ők dönthetik el a választást! (videó+a tüntetés részletei)
Ha most nem fékezzük meg a Google-t és a Facebookot, ők fogják eldönteni a 2022-es választást - állapították meg a Sajtóklub tagjai annak apropóján, hogy a Google minden ép ésszel felfogható indok nélkül letörölte a PestiSrácok.hu új YouTube-csatornáját is, illetve, hogy szerkesztőségünk csütörtökön öt órára tüntetést szervez a szólásszabadságért, a "kibersztálinizmus" ellen a Google budapesti székháza elé, követelve, hogy a magyar törvényeket ők is tartsák be. Bayer Zsolt kérdéseire Bencsik András, Gajdics Ottó és Huth Gergely kifejtette azt is: egy globális elit bevezette a cenzúrát, és létrehozott olyan kommunikációs struktúrákat, amelyekkel nem lehet konkurálni. Ez nagyon sötét jövőt vetít előre. A téma 21.20-nál kezdődik a Hír TV videóján.Hibátlan érvelés: indoklás nélkül letiltotta a PestiSrácok újból induló YouTube-csatornáját a Google
Indoklás és értesítés nélkül letiltotta a PestiSrácok.hu YouTube-fiókját a videómegosztó anyaszervezete, a Google. Mint ismert, egy hete már likvidálta az óriásvállalat portálunk fiókját, akkor azonban még arra hivatkoztak, hogy az egyik bűnügyi tudósításhoz csatolt videós szemléltetőanyag túllépett a cenzorok ingerküszöbén. Ezúttal ennyi kommentárt sem fűztek a letiltáshoz: arról nem értesítettek, hogy miért száműztek csatornánkat a kibergulágra. Amint tájékoztatást kapunk, cikkünket frissítjük!Ajánljuk még
















