Milyen meglepő! - Bajnai Gordon választási koalícióra szólítja az ellenzéketHGHuth Gergely Magyar ugar január 2. Épp csak meghirdette az ország felforgatását Magyar, Puzsér, Hadházy és Karácsony, s máris felbukkant a globalista baloldal nagy deszantosa, Bajnai Gordon. A bukott miniszterelnök azon túl, hogy előadta vízióit a magyarországi szoft diktatúráról, választási összefogásra, közös jelöltállításra szólította fel az ellenzéket.
A tiszás propaganda munkálkodása ellenére is hisznek még a saját szemüknek a magyarok - Libz of TikTok Libz'z of TikTok 2025 december 10.
Dobrev: 8 millió ember kárvallottja a Fidesz-rezsimnekFFFüzesy Fanni Forró drót 2025 december 7. Dobrev Klára, a Demokratikus Koalíció (DK) nagyasszonya megint megosztotta a publikummal "értékes" és "bölcs" gondolatait országunk szerinte tragikus helyzetéről.
A Dobrev által emlegetett "teljhatalom" csak a baloldali politikusoknak jár Magyar ugar 2025 november 21. A Demokratikus Koalíció (DK) nagyasszonya, Dobrev Klára ma újfent megmondta a magyaroknak, hogy mire is van szüksége a népnek ahhoz, hogy Magyarországon valódi változás és valódi demokrácia legyen.
A DK olyan javaslatokat tenne a választási etikai kódexbe, amiket korábban megszegtekKZKroó Zita Magyar ugar 2025 november 10.
"Keringő pletykákra" alapozva mutatta be Dobrev Klára, hogyan "asszisztált az ügyészség" a Szőlő utcai botrány eltussolásáhozPPestiSrácok.hu Forró drót 2025 november 9.
„Kellő szerénység”, avagy az ellenzék hisztériája a legfőbb bizonyíték Orbán Viktor megállapodásainak elképesztő súlyáraKAKovács Attila Világugar 2025 november 8. A honi ellenzék vezető alakjai képtelenek megemészteni, hogy Orbán Viktor és Donald Trump megállapodása megvédte a magyar családokat!
"Az RTL háza körül most sok gyomor görcsöl" - Ábrahám Róbert ma nagy bejelentésre készülDDDezse-Zelenka Dóra Forró drót 2025 november 5. Ábrahám Róbert nagy botrány leleplezésére készül.
Hankó Balázs feljelenti az „aljasan vádaskodó” DobrevetPPestiSrácok.hu Forró drót 2025 november 4. Hankó Balázs feljelenti Dobrev Klárát.
Ukrajna berendelte a magyar nagykövetet, mert nem fogadjuk el a 800 milliárdos hitelfelvételt - Szijjártó Péter már reagált is Magyar ugar