Pesti Srácok

dobrev klára

A Kárpát-medence császára megfenyegette az erdélyi magyarokat, Dobrevék magyargyűlölete újra régi lángján ég | Karanténvlog

Ps TV 2025 május 24.
A gyurcsányista söpredék most már Gyurcsány nélkül rója a tanácsköztársasági utakat. Húztak egy rendkívül meglepő dolgot, immár századszor is hülyének nézik a magyar embereket és hirtelen elkezdték mosolyogva kiénekelni magukból, hogy ők a szociálisan legérzékenyebb virágszálak, akik könnyet hullajtanak minden szegényért és utolsó csepp vörös vérüket is a legelesettebbek védelmében mozgósítják. Az eddigi aljasságok tehát semmit sem számítanak, a magyarok pénzéből milliárdokat rakosgató bolsevikok megint újrakezdték a régi nótát. A múlt pedig mintha meg sem történt volna. A párhuzamos valóság közepén azonban skizoid módon Brüsszelben ordítoznak, hogy minél több büntetést kapjon a saját hazájuk ne érkezzenek uniós pénzek, zárjanak ki minket az Európai Unióból, vonják meg a szavazati jogot, a többi káoszt majd intézik ők itthon. Ilyenek ezek az érző lelkek. Közben Magyar Péter, a nagy gyalogló is elkábított minket, hiszen már az erdélyi magyaroknak sikoltozza, hogy csak őt lehet imádni, nincs más opció és meg is fenyegette az RMDSZ-t, hogy majd kapnak tőle alaposan, ha nem húzzák meg magukat és nem állnak be mögé a sorba. Már csak azt nem lehet tudni, hogy milyen felhatalmazása van erre a zsebmessiásnak, hiszen attól még, hogy felkente saját magát a Kárpát-medence császárává, ez politikai szempontból nem jelent semmit, csak orvosi szemszögből érdemes nézni.
Ajánljuk még

„Sok zenekar szeretne ekkora szubkultúrának játszani” – Petrás János és Bäck Zoltán, a Kárpátia tagjai a Polbeatben

‎Polbeat 2023 január 24.
Petrás János, a zenekar énekes–szövegírója, és Bäck Zoltán gitáros már régi vendégek a köreinkben. Petrás a PestiSrácokon osztotta ki a Gyurcsánnyal szövetkező Jobbikot, itt méltatta a koronavírus-járványban hősként helytálló ápolókat és szintén a PS-en követelte, hogy fosszák meg magyar állampolgárságuktól a hazát eláruló momentumosokat, míg Bäck a Halhatatlanok napja című megemlékezésünkön szólalt fel korábban, az ’56-os hősök bátorságát hangoztatva. Vésey Kovács László és Ambrózy Áron most a csapat körül kialakult „k*rva nagy szubkultúráról”, a készülő lemezükről, az ún. nemzeti rockról és a környező államokban támadt nehézségeikről beszélgetett a két zenésszel, de persze a politikai kitekintés is belefért a programba.