feljelentés
Dührohamot kapott Magyar Péter, mert Brüsszelig is eljutottak a diszkós balhé részletei
Teljesen kiborult Magyar Péter, miután Deutsch Tamás levelet írt róla az európai parlamenti képviselőknek, amelyben ismerteti kollégáival, hogyan tett beszámolók szerint keresetlen ajánlatokat kiskorú lányoknak, majd szerzett meg erőszakkal egy telefont, amelyet aztán a Dunába hajított. Deutsch szerint Magyar nem bújhat az európai parlamenti mentelmi joga mögé, a Tisza elnökénél azonban ismét elszakadt valami, ugyanis büntető feljelentést tesz a kormánypártok brüsszeli frakcióvezetője ellen rágalmazás miatt.Magyar Péter bepereli volt barátnőjét, miután az hang- és képfelvételeket készített róla
Nem vicc, Magyar Péter megsértődött, mivel állítása szerint volt barátnője, Vogel Evelin kép- és hangfelvételeket készített róla. A Tisza Párt elnöke szerint volt párja ezekkel a feltételekkel zsarolta, ezért fel is jelenti volt szerelmét.Sorosékhoz kerülhetnek Magyar Péter feljelentőinek adatai
Az egyik legtekintélyesebb online tőzsdefigyelő portál a GuruFocus 2010-ben kiemelt helyen számolt be arról, hogy Soros György befektetett a Akamai Technologies Inc. nevű cégbe, a portál szerint állománya 259 364 részvény volt 2010. 06. 30-án – írja a Tűzfalcsoport. A portál kifejti, ez az információ annak fényében bír a hazai politika szempontjából jelentőséggel, hogy a baloldal jelenlegi zászlóshajója, a Tisza párt indított egy “lehetséges visszaélést vagy jogellenes cselekményt“ online felületet, amely a korábbi botrányok miatt többszöri módosított adatvédelmi tájékoztatató helyett, érdekes módon önálló adatvédelmi rendelkezéseket kapott.A hajós borozgatás után feljelentéscunamit indít Magyar Péter (VIDEÓ!)
A nyár végéhez közeledve Magyar Péter is eldobta a borosüveget, mert munkatársai végre találtak érdekes témákat, ami miatt ismeretlen tettesek ellen lehet feljelentéseket tenni. Bár Hadházy Ákostól szokhattuk meg, hogy a miniszterelnök és családja zsebében turkál, ez a tevékenység úgy tűnik megtetszett a Tisza Párt elnökének is, ezért például az irodaépületek vásárlása miatt feljelentést tesz. S mivel mostanában tett egy kört az állami egészségügyben Szabó Tímea után szabadon ezt a témát is felkarolta. A sok koppintás mellett viszont van egy saját ötlete is, ez pedig nem más, mint a Júdásgyóntató, amiről részleteket tudhattunk meg. Továbbá elképzelhető, hogy végre kárpótolja volt feleségét az általa okozott traumák miatt, hiszen lesz egy alap, amiből például a családon belüli erőszak áldozatait kívánják támogatni.Gyurcsány tombol: "disznóság, embertelenség, amit a kormány művel"
Disznóság, embertelenség, hűtlen kezelés, amit a kormány csinál - írta a közösségi oldalán Gyurcsány Ferenc annak kapcsán, hogy sajtóhírek szerint a kormányzat irodaépületeket vásárol. A DK elnöke azt is bejelentette, hogy büntetőfeljelentést tesznek.Megszületett az első magyar feljelentés a párizsi olimpia nem létező jegyeit áruló kibercsalók miatt (videó)
Fiával akart a 2024-es párizsi olimpiára ellátogatni egy budapesti apa. Tizennégy sportrendezvényre vásároltak jegyet egy a hivatalos jegyárusító honlaphoz kísértetiesen hasonlító honlapon, a paris24tickets.com-on. Minden flottul működött. Amikor elakadtak a rendelések során, négy alkalommal angol telefonszámról egy kedves női hang hívta is őket angolul, hogy miben segíthet. Egy számlát is kaptak, amiben még a sportcsarnok elosztását is jelezték. Két napja az apa ellenőrizni akarta a jegyeket, ám a honlap helyett kiberbűnözőkre figyelmeztető vörös oldal jött be. Feljelentést tettek.A Mol Nyrt. új választottbírósági eljárást kezdeményezett a horvát állam ellen
A Mol Nyrt. új választottbírósági eljárást kezdeményezett a washingtoni Beruházási Viták Rendezésének Nemzetközi Központjánál (ICSID) a horvát állam ellen, mert a zágrábi kormány szerinte törvénytelenül kényszerítette az INA horvát olajipari vállalatot, hogy az országban kitermelt gázt a kizárólag állami tulajdonban lévő Horvát Elektromos Műveknek (HEP) kell eladnia nyomott áron – írta a 24sata című horvát napilap internetes kiadásában szombaton.Feljelenti a fideszes Mohilla Tamás Csepel polgármesterét
Mohilla Tamás (Fidesz–KDNP), Csepel 7. számú körzetének jelöltje feljelenti Borbély Lénárdot, Csepel polgármesterét – jelentette be a csepeli Fidesz Facebook-bejegyzésében. Mint hozzátették, a képviselőjelölt három ügykörben tett feljelentést: sikkasztás, csalás és hűtlen kezelés.Az árnyék-miniszterelnök ismét árnyékra vetődött, csont nélkül elutasították a köztársasági elnök elleni feljelentését
Csapnivaló jogászok dolgozhatnak Dobrev Klára keze alá, hiszen csont nélkül elutasították a nyomozó ügyészek a köztársasági elnök ellen összehordott feljelentését. Az árnyék-miniszterelnök árnyékra vetődött, hiszen Sulyok Tamás a feljelentő állításával szemben nem követett el sem csalást, sem hivatali visszaélést, mint ahogy zsebszerződéseket sem jegyzett ellen. Mindez csak Gyurcsány feleségének politikai zajkeltése csupán, ami ráadásul nem is érdekli a választópolgárokat. Az egész beleillik a Demokratikus Koalíció "nemes" hagyományába: ha nem Orbán, akkor Sulyok a hibás még vízmérgezésben is.Ajánljuk még

















