feljelentés
New York beperli a Metát a fiatalok mentális egészségi állapotának károsodása miatt
Eric Adams, New York város polgármestere helyi idő szerdán bejelentette, hogy pert indítottak több közösségi médiaplatform ellen, mert használatukkal hozzájárulnak a fiatalok mentális egészségének válságához.Horror a köbön: Dobrevék kisfilmet készítettek arról, hogy milyen földöntúli boldogságban élnénk, ha ők kormányoznának (Karanténvlog)
A Karantén ebben az adásban kiemelten foglalkozik a Gyurcsány-Dobrev-klán viselt dolgaival, akik egyre büszkébbek a 2010 előtti tarvágásra, amit az országgal és a nemzettel csináltak. A DK készített egy imázsfilmet, amiben egy elképzelt valóságot mutatnak meg nekünk, melyben a Dobrev-kormány vezeti hazánkat. A horrorba illő pszichothrillerben szinte mennyei a boldogság az országban, minden túlzó ígéret valósággá válik, szinte az ingyen sör és az örök élet is elérhető már a gyurcsányista uralom alatt. Mi azonban emlékszünk arra, amikor ezt ígérték 2002-ben, és azt is láttuk, hogy mit valósítottak meg belőle 2010-ig, sajnos mindenki a bőrén tapasztalta a zombiapokalipszist. A Karanténvlog ezt követően sem állt le, hiszen ukránok újabb vérlázító aljasságát is kivesézzük, akik nem képesek józan észre és a minimális becsületérzésre hallgatni. Zelenszkij és csapata nem csupán megsértődött azon, hogy nem fogadjuk be az ellenőrizetlen, szennyezett és génmódosított gabonájukat, hanem még fel is jelentik Magyarországot, Lengyelországot és Szlovákiát, az ukrán érdekre hivatkozva. Természetesen nem is létezhet, hogy a magyar vagy lengyel érdek megjelenjen a saját hazájában, az ukránok önhittsége és agresszív viselkedése rendkívül aggasztóvá vált. Nem felejtkeztünk el az embereket nyíltan lehülyéző Momentumról sem, akik felvilágosító kampányt indítanak, hogy a sok buta fideszes észrevegye, hogy csak a kordonbontók hagymázas kuszaságaira kell hallgatni. Végül Komjáthi Imre, a vörös pulcsis kommunista okít mindenkit, hogy hogyan lehet többségnek tartani egy 2 százalékos pártot, hiszen az MSZP Komjáthi vágyálmaiban még mindig a magyar emberek egyetlen menedéke és megoldása. Nézzétek most is a Karantént és iratkozzatok föl a csatornára.Egy vállalkozó jelentette fel állítólag az őrizetbe vett városi rendőrkapitányt
Sajtóhírek szerint őrizetbe vették Váczi Attila ezredest, a Győri Rendőrkapitányság vezetőjét. A történet mögött korrupciós ügy lehet. Felettesei korábban egyébként elismerték Váczi Attila kvalitásait és kiemelkedő munkáját.Hivatali visszaélés miatt tesz feljelentést Karácsony Gergely
Hivatali visszaélés miatt feljelentés tesz Karácsony Gergely, mivel – mint fogalmazott – két tanú egybehangzó állítása szerint hamis tanúzással akarta őt és Kiss Ambrus főpolgármester-helyettest a NER „lecsukatni”.Feljelentést tett a Paks II., valaki visszaélt a társaság nevével és arculatával
Feljelentést tett a Paks II. Zrt. ismeretlen tettes ellen, mivel a társaság nevében e-mailes értékesítési ajánlatot tettek – minderről a tolnamegyeihirek.hu számolt be vasárnap.Állam elleni bűncselekmények vádjával feljelentik Orbán Viktort a DK képviselői
A Demokratikus Koalíció képviselői állam elleni bűncselekmény feljelentésének elmulasztása, valamint hivatali visszaélés gyanújával feljelentést tesznek Orbán Viktor miniszterelnök ellen.Legalja emberek – és a megoldás ellenük
Igen, azok. De csak azért, mert ennél erősebb szavakat a címben, vagy az ún. „lead”-ben, azaz a bevezető részben nem ajánlott használni. (Feltéve, ha azt akarjuk, hogy a cikk a Facebookon is terjedni tudjon.)Tényi István feljelentette Hadházyt a Karmelita kolostor előtt bemutatott mutatványáért
Tényi István ma Hadházy Ákost jelentette fel. A feljelentés oka a képviselő mai produkciója volt, amit a Karmelita kolostor mellett fekvő építési területet védő kordon elbontása során mutatott be az álmélkodó újságírók előtt.Ajánljuk még

















