feljelentés
Vesztegetés miatt tett feljelentést Budai Gyula a Trippon-ügyben
A nyilvánosságra került információk alapján korrupciógyanú lengi körül a házfelújítási botrányba keveredett gyurcsányista alpolgármester újpesti ténykedését, ezért hivatali vesztegetés gyanújával feljelentést tett az ügyészségen Budai Gyula. A napokban kirobbant ügyben szó van elszórt közpénzekről, fiktív számlákról, valamint egy gyanús, sok százmilliós önkormányzati szerződésről is.Költségvetési csalás gyanújával indulhat nyomozás a pomázi jégpálya-beruházás miatt
Költségvetési csalás gyanúja miatt büntetőfeljelentést tett Tényi István a Pest Vármegyei Főügyészségen a PestiSrácok.hu által bemutatott pomázi jégpálya-beruházás kapcsán. Ahogy arról beszámoltunk, lapunk több okirati bizonyíték birtokába jutott arra vonatkozóan, hogy még 2021-ben a pomázi önkormányzat a száz százalékban önkormányzati tulajdonú Pomáz Kft. akkori ügyvezetőjének magáncégétől vásárolta meg a jégpályát és rendelt hozzá több millió forint értékben különböző munkákat és kiegészítő létesítményeket. Az ügyben a felmerülő összeférhetetlenség a legkisebb probléma. A túlárazás és a kivett milliók ordítanak a szerződésekről, amelyeket a helyi baloldali politikusokat támogató Potzta Bélát hizlalták, és amelyeket a polgármester írta alá. Leidinger István és a jelenleg szintén polgármesteri címért induló alpolgármester, Hardi Péter hárítanak és magyarázkodnak.Törvénytelen kifizetések miatt feljelentették Baranyi Krisztinát (Videó)
Kedd délelőtt Gyurákovics Andrea, a Fidesz–KDNP IX. kerületi polgármesterjelöltje tett feljelentést a helyi rendőrkapitányságon Baranyi Krisztina regnáló polgármesterrel szemben. Gyurákovics szerint a Haller Park felújításával összefüggésben törvénytelenül történtek kifizetések.A Nemzeti Nyomozó Iroda megindította a nyomozást a Lánchíd felújításával kapcsolatban
Ahogyan arról korábban portálunk is beszámolt, Budai Gyula hivatali vesztegetés gyanújával tett feljelentést, mert információi szerint a Lánchíd-felújításból „kiszivattyúzott” másfél milliárd forint nagy része a Karácsony Gergely vezette Városházán landolhatott. Ennek eredményeként a Nemzeti Nyomozó Iroda megindította a nyomozást.Hosszú évekre bevarrhatják a Lánchíd-botrány felelősét
Budai Gyula hivatali vesztegetés gyanújával tett feljelentést, mert információi szerint a Lánchíd-felújításból „kiszivattyúzott” másfél milliárd forint nagy része a Karácsony Gergely vezette Városházán landolhatott. Ha pedig ez bebizonyosodik, valaki sokáig lesz a hűvösön.Feljelentést tettek a kormánypárti képviselők V. Naszályi Márta ellen
A februárban nyilvánosságra került, az I. kerület vezetését érintő túlárazási ügy miatt kormánypárti politikusok feljelentést tettek V. Naszályi Márta ellen, mivel a polgármester nem válaszol a történtek tisztázása érdekében feltett kérdéseikre – jelentette be csütörtöki budapesti sajtótájékoztatóján Gulyás Gergely Kristóf, a Fidesz-KDNP önkormányzati képviselője.Kiskorú veszélyeztetése miatt is feljelentést tettek Varga Judit interjúja után
Kiskorú veszélyeztetése és személyi szabadság megsértése gyanúja miatt érkezett bejelentés, írja a Magyar Nemzet. Varga Judit volt igazságügyi miniszter a szerda este megjelent interjúban mesélte el, hogy milyen szörnyűségeket kellett átélnie neki és gyermekeinek a Magyar Péterrel való házassága alatt, illetve válásuk óta mind a mai napig.Áder János húga feljelentette Dobrev Klárát rágalmazás miatt
Magánindítványként tett büntető feljelentést Dobrev Klára DK-s politikus ellen nagy nyilvánosság előtt elkövetett rágalmazás vétsége miatt Pölöskei Gáborné.Vizsgálódik a rendőrség az RTL rejtett kamerás felvétele miatt, amit K. Endréről és az egyik pedofil áldozatról készítettek
A bicskei gyermekotthon igazgatóhelyettese már korábban is találkozott Vásárhelyi János egyik áldozatával a vallomása miatt és most újra felkereste, hogy mit mondjon. Az RTL pedig készséggel mikrofonozta be a fiút és távolról a beszélgetésüket is felvették. Az ügyben egy magánszemély feljelentést tett, emiatt pedig a rendőrség vizsgálja az ügyet.Ajánljuk még

















