gyilkosság
Munkája volt a halál - Nem engedik ki a börtönből a rettegett sorozatgyilkost, Magda Marinkót
A Szegedi Törvényszék büntetés-végrehajtási bírája csütörtökön hozott végzésével nem engedélyezte Magda Marinko sorozatgyilkos feltételes szabadságra bocsátását - írta portálunknak a törvényszék sajtóosztálya. A bíróság kimondta: feltételes szabadságra bocsátás lehetőségét egy év elteltével ismételten meg kell vizsgálni. A bíró végzésével szemben az elítélt védője fellebbezett, így a végzés nem jogerős. A férfi jogerősen négy gyilkosság miatt életfogytiglani szabadságvesztést kapott 1996-ban. Elítélésekor még nem létezett a tényleges életfogytiglan, így 25 év után muszáj felülvizsgálni, hogy szabadlábra lehet-e helyezni, ami esetében annyit jelent, hogy kiadják Szerbiának, ahol még negyven év börtön vár rá.Megölte a szüleit, majd túszul ejtett egy nőt egy felvidéki férfi
Szerda éjjel túszul ejtette a késmárki bevásárlóközpont egyik eladóját egy férfi. A nőt hét óra elteltével sikerült kiszabadítani.Egy tizenkét évvel ezelőtti gyilkosság ügyében emeltek vádat
Emberölés miatt vádat emelt a Komárom-Esztergom Megyei Főügyészség egy férfi ellen, aki 2009. január elsején, Leányváron olyan súlyosan bántalmazott egy idős nőt, hogy az életét vesztette – közölte a megyei főügyész.Alvilági leszámolások: Portikot is meggyanúsították Gyüre József meggyilkolásával
Felbujtóként elkövetett emberöléssel gyanúsította meg a Gyüre-gyilkosságban a már több leszámolásos gyilkossággal összefüggésbe hozott Portik Tamást a rendőrség – tudta meg a PestiSrácok.hu.Meggyilkoltak egy magyar bejárónőt Németországban
Szakadt melegítőben, iratok nélkül találtak rá a Németországban meggyilkolt magyar bejárónő holttestére, tavaly decemberben, akit most sikerült azonosítani – írja a Bors. December 4-én veszett nyoma a negyvennyolc éves B. Diánának, aki eltűntként szerepelt a magyar rendőrség hivatalos honlapján is – írja a lap.Letartóztatták az élettársa holttestét dögkútba rejtő férfit
Letartóztatta a Budakörnyéki Járásbíróság azt a férfit, aki a gyanú szerint megölte az élettársát és a holttestét egy dögkútba rejtette – közölte a Budapest Környéki Törvényszék vasárnap. A PestiSrácok.hu korábban megírta, hogy a férfi 2020 novemberében egy szóváltás után nagy erővel lefejelte élettársát, majd az ájult asszonyt addig bántalmazta, míg az bele nem halt a sérüléseibe. Az elkövető a holttestet egy takaróba csavarta, a lakóhelye közelében egy állati tetemeknek ásott gödörbe rejtette, és állati maradványokkal, gallyakkal befedte. A bántalmazás annyira brutális volt, hogy az áldozatnak szinte minden csontja eltört.Feladta magát a rendőrségen a tatabányai gyilkosságért körözött férfi
Feladta magát a rendőrségen a tatabányai gyilkosság ügyében körözött férfi vasárnap – közölte a Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu-n.Egy lótetem alól ásták ki a rendőrök a különös kegyetlenséggel meggyilkolt nő holttestét (Videó!)
Eltűnés miatti körözési eljárásnak indult, különös kegyetlenséggel elkövetett emberölés lett. Féltestvére jelentette be egy negyvenkilenc éves asszony eltűnését a rendőrségen 2021. január 11-én – akkor már hónapok óta nem hallott felőle a rokonság. Az információk szerint az eltűnése előtt a nő együtt élt élettársával, aki a kihallgatás során elmondta: nem tud semmit a nő hollétéről. A Pest megyei nyomozókat azonban nem hagyták nyugodni a gyanús körülmények és a férfit újból kihallgatták, ahol bevallotta a gyilkosságot, majd azt is, hogy a holttestet egy állati tetemek sírhelyeként is funkcionáló gödörbe ásta – írta meg cikkében a police.hu.Ajánljuk még
















