gyilkosság
Kutyáját védte, ezért szúrták halálra a 25 éves fiút
Kutyáját védte, ezért kellett meghalnia egy 25 éves férfinak, akit halálra késeltek péntek éjjel a 28-as villamoson - írja a Blikk. A lap megszólaltatta az áldozat legjobb barátját, aki a történtekor is vele volt. Gábor a karjai között halt meg. Szíven szúrták. A konfliktust az váltotta ki, hogy egy háromfős társaság piszkálni kezdte Gábor kutyáját, böködték, az orrát pöckölték, a férfi pedig annyit kért, hogy hagyják békén az állatot. A következő pillanatban már elő is került a kés.Megöltek egy embert Gödöllőn
Egy 39 éves gödöllői nő maga tett bejelentést a rendőrségen, miután megölte az ismerősét – derül ki a rendőrség a police.hu-ra feltöltött közleményéből. A gyilkosság módját és indítékát egyelőre nem közölték. Azt írják, az elkövető elszámoltatása folyamatban van.Saját gyermekét ölte meg Tiszakécskén egy nő
Megölte újszülött gyermekét egy nő Tiszakécskén - közölte a rendőrség a honlapján.Gyilkosság gyanújával őrizetbe vették az egyik volt ukrán külügyminisztert
Előre megfontolt emberölés gyanújával őrizetbe vette az ukrán rendőrség szerdán Leonyid Kozsara volt ukrán külügyminisztert - hozta nyilvánosságra Anton Herascsenko belügyminiszter-helyettes a Facebookon. Szerhij Sztarickijt, az Atlantic Group holding vezérigazgatóját, az Inter ukrán televízió volt vezetőjét még február 21-én találták holtan lőtt sebbel, a volt külügyminiszter Kijev környéki házában - emlékeztetett az UNIAN hírügynökség.Huszonöt éve, karácsonykor késelte halálra ismerősét egy bárban; most emeltek ellene vádat
Egy karácsonyi mulatozás vezetett halálos késeléshez huszonöt évvel ezelőtt; a Fővárosi Főügyészség vádat emelt a tavaly elfogott, álnevet használó férfi ellen.Iszlamisták robbantottak egy thaiföldi koronavírus-válságtanácskozás közben
Kedden robbantottak iszlamisták egy thaiföldi kormányzati épületnél, ahol épp a koronavírussal kapcsolatos válságtanácskozást tartottak kormánytisztviselők és muszlim imámok. A merényletnek nincs halálos áldozata, 20-an sérültek meg könnyebben.A válás nem volt elég, fejbe is lőtte volt feleségét
A Pest Megyei Főügyészség vádat emelt egy férfi ellen, aki egy veszekedés során agyonlőtte volt feleségét.Az áldozat családjának ügyvédje szerint Csenge gyilkosa bármikor leléphet az országból
A borsodnádasdi gyilkosságként elhíresült emberölés vádlottja az elsőfokú ítélet után szabadon távozhatott a Miskolci Törvényszékről. Az ügyészség ugyan fellebbezett az enyhe ítélet miatt, így a büntetőügy hamarosan a Debreceni Ítélőtáblánál folytatódik, ám az áldozat családjának ügyvédje, Lichy József attól tart, hogy a gyilkossággal vádolt férfi, aki most egérutat kapott, bármikor távozhat az országból.Mindössze négy évet kapott, így szabadon távozhatott a bíróságról K. Csenge gyilkosa
Mindössze gondatlanságból elkövetett emberölésben találta bűnösnek és négy év fogházra ítélte a Miskolci Törvényszék a 22 éves B. Rolandot, aki a vád szerint 2017-ben ittasan és bedrogozva agyonverte a 17 éves K. Csengét, majd testét egy vízelvezető aknába dobta - írta meg a boon.hu. Miután a férfi már a kiszabott büntetésének nagy részét leülte, szabadon távozhatott a tárgyalóteremből.Ajánljuk még

















