gyilkosság
Az ügyészség indítványozta Szilágyi István fiának letartóztatását
Vasárnap reggel a saját fia gyilkolta meg brutális kegyetlenséggel a 82 éves Szilágyi Istvánt, aki a Vígszínház, a MAFILM és a győri Nemzeti Színház egykori színésze volt. Sokan a Keménykalap és krumpliorr egyik szereplőjeként, Lópici Gáspárként ismerték és szerették meg. Az ügyészség indítványozta a fia letartóztatását.Szilágyi István gyilkossággal gyanúsított fia a rendőrségen őrjöngött apja megölése után
Vasárnap reggel ölte meg apját a gyanú szerint Szilágyi István fia, Péter. Úgy tudni, hogy a 82 éves színészre gyereke kalapáccsal támadt és többször nagy erővel megütötte a támadásban elhunyt színész fejét. A tettest a rendőrség őrizetbe vette és úgy tudni, hogy a kihallgatása során a férfi őrjöngeni kezdett.Bozótvágó késsel, fejszével és karókkal estek egymásnak hatan Őrhalmon
A balassagyarmati rendőrök négy férfit és két nőt hallgattak ki gyanúsítottként a szombati, utcai verekedés miatt. Május 2-án 13 óra 30 perc körül Őrhalom egyik utcáján hangosan veszekedett egymással egy csoport. Majd bozótvágó késsel, fejszével és karókkal támadtak egymásra, írja az Origo.Csontozó késsel szúrtak meg egy férfit Nagyatádon
Lakótársa támadott meg egy középkorú férfit Nagyatádon tegnap reggel. A támadó áldozatát egy csontozó késsel szúrta meg. A támadót elfogták és kihallgatták a rendőrök, írja az Origo.Brutális kegyetlenséggel ölhette meg fia Szilágyi Istvánt, az ország Lópici Gáspárját
Brutális gyilkosság áldozata lett Szilágyi István, az ország Lópici Gáspárja. A PestiSrácok.hu korábbi információját, már a rendőrség is megerősítette: a színészt fia ölte meg, úgy tudjuk, egy kalapáccsal verte végzett vele. A Bors arról ír, hogy a rendőrséget a színész felesége, Jolika értesítette, aki totális pánikban szaladt át a 17. kerületi házuk mellett üzemelő vegyesboltba, a rendőrség a színész fiát vette őrizetbe, majd a Teve utcába szállították. Vasárnap kora este a rendőrség arról adott ki közleményt, hogy Sz. Péter letartóztatását is kezdeményezik.Mennyire érzékeny Magyar György lelkiismerete? Tizennyolc éve verték agyon Simon Tibort, az egyik vádlottat a baloldali ügyvéd védte
Április 21-án történt tizennyolc esztendeje, hogy Simon Tibort brutális kegyetlenséggel összeverték olyan, embernek nehezen nevezhető aljas lények, akik végül elképesztően enyhe ítélettel megúszták az életéért könyörgő ember lemészárolását. Simon Tibor két nappal az incidens után, április 23-án hunyt el. Sokan és sokszor feltették már a kérdést, hogy vajon miért kellett meghalnia a Fradi ikonjának, és azt is, hogy az elkövetők hogy úszhatták meg ilyen egyszerűen a tettüket? A rettenetes eseményt felidézve arról sem feledkezhetünk meg, hogy a harmadrendű vádlottnak Magyar György volt a védőügyvédje. Akár azt is mondhatnánk, hogy neki (illetve a többiek védőinek) ez a munkája, és el is van intézve. Más kérdés, hogy jóérzésű ember vállalna-e vajon egy ilyen ügyet, így tehát jogos a felvetés, hogy az ismert jogász lelkiismerete mennyire érzékeny és milyen védővastagsággal van felvértezve? Sok vitát lehetne erről folytatni, hiszen egy védőügyvéd számára az elsődleges az, hogy a vádlottat felmentse, vagy enyhítse az ítéletét, elvégre ezért fizetik. De hol van az a határ, amikor valaki nem vállal el egy esetet, mert a lelkiismerete tiltja? Magyar György rengeteg ügyet vitt élete során, és nem biztos, hogy erre lehet a legbüszkébb, még akkor sem, ha szinte nevetségesen enyhe ítéletet sikerült elérnie védence számára. Simon Tibort azonban senki sem adta vissza a feleségének, két gyermekének és családjának, örök álmát a Farkasréti temetőben alussza, miközben gyilkosai az eljárás végén egy kivételével nyugodtan távozhattak szeretteik körébe...Két embert ölt meg egy kamasz Diósdon
Baltával végzett két ismerősével egy 18 éves fiatal a Pest megyei Diósdon. Az éjszakai kettős emberölést követően az elkövető maga jelentkezett a rendőrségben. A rendőrség közleménye szerint az elszámoltatás és a helyszíni szemle is folyamatban van.Újabb holttestekre bukkant a rendőrség az új-skóciai ámokfutás helyszínein
Újabb négy holttestre bukkant a rendőrség a hét végi új-skóciai ámokfutás helyszínein, így 22-re nőtt a gyilkosságsorozat halálos áldozatainak száma, és a hatóságok azzal számolnak, hogy további áldozatok kerülhetnek elő.Letartóztatták a tatabányai halálos verekedés elkövetőjét
A Tatabányai Járásbíróság letartóztatta azt a férfit, aki szombat este a megyeszékhely központjában, a nyílt utcán olyan súlyosan bántalmazott egy embert, hogy az a helyszínen belehalt sérüléseibe - közölte a Komárom-Esztergom megyei főügyész kedden az MTI-vel.Ajánljuk még
















