gyilkosság
Napokon belül hazahozhatják a kőbányai gyilkosság gyanúsítottját
Mivel nem kérte, hogy Németországban bírálják el az ügyét, napokon belül hazahozhatják Cs. Dánielt, a fiatal kőbányai boltoslány feltételezett gyilkosát. A férfit, aki az áldozat volt barátja, Frankfurtban fogták el. A gyanú szerint szerelemféltés a gyilkosság motivációja. A 23 éves Cs. Dániel környezete, ismerősei és családja viszont kételkedik a bűnösségében. Állítólag a fiatal férfi a vér látványától is irtózott. Üzeneteket is váltottak a férfival, aki azt állította nekik, hogy nem ő ölt, viszont ott volt, amikor a gyilkosság történt. Az áldozat nevelőapjának más a véleménye: neki az első pillanattól antipatikus volt lánya barátjának nárcisztikus személyisége, ezért örült is, amikor szakítottak.Letartóztattak három férfit a rákospalotai gyilkossággal összefüggésben
Elfogtak három férfit a rákospalotai gyilkossággal összefüggésben az ukrán határon vasárnap délelőtt – közölte a rendőrség honlapján.Statisztikai véletlen
Régóta egyértelmű, hogy Európa magát haladóbbnak tartó fele egy másik filmet néz. Vagyis valójában ugyanazt, csak amit mi a dolgok kegyetlen, riasztó valósága szerint érzékelünk, azt ők valamilyen rózsaszín 5D-s szemüvegen át figyelik, ahol az ötödik dimenzió az önámítás, a szivárványos Willkommenskultur.A német közmédia híradóiban nem kapott helyet a stuttgarti gyilkosság
A német közösségi média nem látta "össztársadalmi relevanciáját" annak, hogy beszámoljanak a bűncselekményről.Újabb emberi maradványokat találtak a román hatóságok Caracal környékén
Újabb emberi maradványokat találtak a román nyomozók hétfőn egy Caracal melletti erdőben, amelyek vélhetően a két hete eltűnt, a gyanú szerint nemi erőszak és gyilkosság áldozatául esett 15 éves Alexandra ügyével állnak összefüggésben - tudta meg a Mediafax hírügynökség.Bíróság elé áll az óbudai óvónő gyilkosa
Emberölés miatt vádiratot nyújtott be a Fővárosi Főügyészség az óbudai óvónőt tavaly lelövő férfi ellen – tájékoztatta a fővárosi főügyészhelyettes hétfőn az MTI-t.Egy nap alatt harmincnál több ember halt meg tömegmészárlásokban és lövöldözésekben az Egyesült Államokban
Kevesebb, mint egy nap leforgása alatt harminc ember halt meg és több tucatnyi megsebesült két tömegmészárlásban az amerikai El Pasóban és Daytonban, Chicagóban pedig három embert öltek meg és közel negyvenet megsebesítettek lövöldözésekben.Ajánljuk még

















