Bíró László és a baloldal szövetségét bírálja a Jewish Telegraphic AgencyPPestiSrácok.hu Forró drót 2020 október 18. Az antiszemita kijelentéseiről ismert Bíró László baloldali felkarolását bírálta a Jewish Telegraphic Agency. A lap kitért arra is, hogy tavaly a Magyar Szocialista Párt és a Demokratikus Koalíció közös blokkot alkotott a Jobbikkal, annak antiszemita és rasszista múltja ellenére.
Izraeli sajtó: Az ex-szkinhed pártjával szövetkeznek a baloldali zsidók – A Mazsihisz cáfol Magyar ugar 2019 augusztus 16.
Ruszin-Szendi bevallotta: rengeteg indulat van benne, viszket a tenyere és ki is van képezve Forró drót szeptember 16.
Balhét csinált a Parlamentben Szabó Tímea, megvonják a fizetését Forró drót szeptember 17. Balhét csinált a Parlamentben Szabó Tímea, mert megvonják a fizetését.
Orbán Viktor üzent a DPK-tagoknak – A miniszterelnököt is sokkolta ez az adat: 280 kiskorút vádoltak gyilkossággal tavaly Svédországban Forró drót szeptember 14. Ez még Orbán Viktort is megdöbbentette.