marco rossi
Szalai Ádám visszakerült a magyar válogatott keretébe, San Marino ellen jöhetnek a nézők
A csapatkapitány Szalai Ádám térdműtétje után újra meghívót kapott, Kiss Tamás pedig újoncként tagja a magyar labdarúgó-válogatott keretének, amely a világbajnoki selejtezősorozat utolsó két mérkőzésére, San Marino és Lengyelország ellen készül.Összekaptuk magunkat – Anglia–Magyarország 1–1
Nagyon mély, főleg lelki gödörből kellett kieveznie Marco Rossinak és játékosainak a Wembley-ben. Iszonyatosan nehéz feladat jó meccset játszani idegenben az angolok ellen, de ez ma a magyar válogatottnak sikerült. Ráadásul az első gólt mi szereztük Sallai révén, büntetőből, úgyhogy még a vezetésnek is örülhettek a szurkolók. Sajnos nem sokáig, ugyanis bő tíz perccel később egyenlített John Stones révén az ellenfél. Hála Istennek, ennél több rossz hír már nem ért minket Angliában, ahol méltó ellenfélként sikerült pontot rabolni és egy kicsit kiegyenesedni az Albánia elleni két meccset követően.Másodszor is kikaptunk az albánoktól, végleg elszálltak a vb-remények - Magyarország-Albánia 0-1
Nem sikerült kiköszörülnie a csorbát a magyar labdarúgó-válogatottnak, amely másodszor is kikapott Albániától a világbajnoki selejtezőben. Ezzel gyakorlatilag kijelenthető, hogy a csoportból már nem juthatunk ki a világbajnokságra, így nagy az esélye, hogy zsinórban kilencedik alkalommal is nélkülünk rendezik majd a futball vb-t.Sima győzelem helyett izgalmas végjáték – Magyarország–Andorra 2–1
Remek formát mutatva kezdte a magyar válogatott az Andorra elleni mérkőzést. Szalai tizenegyes góljával és Botka fejesével kétgólos előnnyel mehettünk a pihenőre. A második félidőben is jól működött a csapat, de a fiatal középpályásaink hiába alakítottak ki több helyzetet, nem sikerült gólra váltani őket, és ez később megbosszulta magát. Andorra a lefújás előtt nem egészen tíz perccel szépített, és így nagyon izgalmassá váltak a záró percek, de sikerült megtartani az előnyt, így győzelemmel zárta Rossi legénysége a mérkőzést. Október 9-én Albánia ellen folytatódik a világbajnoki selejtezősorozat.Rossi mellett állunk, mert a bűnbakkeresésnek semmi értelme – PS-elemzés
Első két szeptemberi vb-selejtezőnkön egyaránt vereséget szenvedtünk. A két vesztes meccs nem csupán vb-kvalifikációs reményeinket vitte nagyon távolra, de ezzel egyidejűleg megjelentek a Marco Rossi szövetségi kapitány felelősségét firtató vélemények, értékelések is. Véleménycikkünkben arra kívánunk rámutatni, hogy miért volna nagy hiba a talján mester fejét venni a kétségtelenül rosszul sikerült mérkőzések miatt, és miért volna fontos végre reálisan, indulatok és bűnbakkeresés nélkül értékelni nemzeti csapatunk szereplését.Benne maradt a fejekben az angolok elleni súlyos vereség - Albánia-Magyarország 1-0
A mérkőzés hajrájában elért góllal, Albánia 1-0-ra legyőzte Magyarországot a mai világbajnoki selejtezőn, így második szeptemberi vb-selejtezőjét is elveszítette válogatottunk.Következik a három A, vagyis Anglia, Albánia és Andorra – Folytatódnak a vb-selejtezők
A felejthetetlen hangulatot hozó, részben hazai rendezésű Európa-bajnokság után először lép pályára a magyar labdarúgó-válogatott. Rögtön a világ egyik legjobb csapata, az Eb-döntőig menetelő Anglia lesz a mieink ellenfele, a Puskás Arénában. A nagy mérkőzés után sem lehet megállni; előbb Albánia, majd Andorra vár Marco Rossi fiaira.Teljes a keret, mindenki megérkezett Telkibe
Immár teljes, huszonöt fős keret áll Marco Rossi szövetségi kapitány rendelkezésére Telkiben a magyar labdarúgó-válogatott csütörtöki angolok elleni világbajnoki selejtezője előtt. A csütörtöki, Anglia elleni találkozó a Puskás Arénában 20:45-kor a 2015-ös Bajnokok Ligája döntőjét is vezető török Cüneyt Cakir sípjelére kezdődik.Újra a válogatott keretben Szoboszlai Dominik!
A szeptemberi vb-selejtezőkre készülő magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya, Marco Rossi kijelölte keretét az Anglia, az Albánia és az Andorra elleni mérkőzésekre – számolt be az Index. Sérülése után újra a csapat tagja többek között Szoboszlai Dominik, de meghívást kapott az Egyesült Államokban futballozó Gazdag Dániel és Sallói Dániel is, ahogyan a Śląsk Wrocławban légiósodó 27 éves hátvéd, Tamás Márk is.Ajánljuk még

















