Révész Máriusz: nem kell elfogadni, hogy évente hatszázan halnak meg közlekedési balesetbenPPestiSrácok.hu Forró drót 2020 december 3. A Mentsünk meg 600 életet! elnevezéssel induló közlekedésbiztonsági programot bemutató sajtótájékoztatón Révész Máriusz, az aktív Magyarországért felelős kormánybiztos úgy fogalmazott: 2012-ig nagymértékben csökkent a halálos közlekedési balesetek száma Magyarországon, de azóta stagnálnak a számok. 2012 és 2019 között évente átlagosan 600-640 ember halt meg a közutakon. Ennek nem kellene így lennie.
Ursuláék felszólították Magyarországot, hogy tartóztassuk le a békecsúcs résztvevőit Forró drót október 17. Háborús őrület - Az Európai Bizottság azt követeli, hogy Magyarország tartóztassa le a békecsúcs résztvevőit.
Ezért nevezték el Kuplungnak a hadseregben Ruszin-Szendi Romuluszt Forró drót október 16. Többször előkerült a "Szívem" vagy a "Cica" megnevezés a parancsnoki értekezleten.
Bütyök hisztizett egyet Varga Judit párjának bejegyzését látva Forró drót október 16. Interjút közölt Windisch Lászlóval, Varga Judit új párjával a Telex, miután az Állami Számvevőszék elnöke tegnap este a volt miniszterrel közös képet posztolt közösségi oldalára. Magyar hisztizett egyet.
Magyar Péter ingyenes buszoztatással és telekocsikázással próbálja egybeterelni híveit október 23-ára Forró drót