Pesti Srácok

molnár zsolt

Molnár Zsolt a Mi kérdezünkben: Nem kell megalázkodni, de a kuruckodáson nagyot bukhatunk!

PPestiSrácok.hu Mi kérdezünk 2024 szeptember 20.
"Lássuk be, nagyon lerontaná Magyarország jövőbeni kilátásait egy demokrata győzelem az amerikai elnökválasztáson, talán ezért is hiba volt mindent egy lapra feltenni" - mondta a Mi kérdezünk című műsorunkban Molnár Zsolt, az MSZP pártigazgatója. Hozzátette: nem vitás, hogy Magyarországnak vannak saját érdekei és helyes, hogy a miniszterelnök kiáll ezekért, de a realitásokat is figyelembe kellene venni. Azaz sem a kék, sem a piros tablettát nem kellene bevennünk - utalt Molnár Orbán Viktor tusnádfürdői hasonlatára. Huth Gergely kérdéseire a szocialista politikus azt is kifejtette: a NER-ből jött Magyar Péter most egy nagy hullámon ül, elhitette, hogy ő képes leváltani Orbán Viktort, de ez a hullám majd elapad, mert nem lehet tartósan abból sikert kovácsolni, hogy valaki valami ellen van. Ekkor újra megnyílik majd a lehetőség a baloldali értékrend előtt. Molnár Zsoltot megkérdeztük az ügyészség augusztusi vádiratáról is, mely szerint ő 40 millió forint kenőpénzt vett át 2019-ben a belvárosi Olimpiai parkban, hogy hallgasson egy baloldali korrupciós ügyről. Molnár állítja, a vád képtelenség, az egyik terhelt befeketítési kísérletéről lehet szó. "Csak nem gondolja senki komolyan, hogy a Magyar Országgyűlés Irodaháza mellett, kamerák kereszttűzében pénzt veszek át egy kétes alaktól?" - tette hozzá.
Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!