molnár zsolt
Politikusok sorát gyanúsították meg az úgynevezett óbudai korrupciós ügyben – Ma letartóztatások jöhetnek
Újabb fordulatot vett az elmúlt évek egyik legnagyobb önkormányzati korrupciós ügye. A Központi Nyomozó Főügyészség (KNYF) kedden összehangolt akció keretében újabb 12 személyt - politikusok sorát - gyanúsított meg, így az úgynevezett óbudai korrupciós ügyben már összesen 32 gyanúsított szerepel az eljárásban.Pártokon átívelő korrupciós ügy rázta meg Budapestet – öt politikust állítottak elő a parkkezelő-botrány nyomozásában
A jelenlegi információk szerint tegnap öt politikust állítottak elő: Molnár Zsolt volt MSZP-s országgyűlési képviselőt, Őrsi Gergely II. kerületi polgármesterét, továbbá Láng Zsoltot, a II. kerület korábbi polgármesterét, Gór Csaba fideszes frakcióvezetőt és Puskás Péter óbudai önkormányzati képviselőt, korábbi alpolgármestert. Pártokon átívelő korrupciós ügy? Vagy valami más.Szocialista alapszervezeti gyűlés helyett : súlyos börtönévek elé nézhetnek Horváth Csaba és társai (videó)
Súlyos börtönbüntetések várnak az egykori politikusokra, bizonyítottság esetében. Korrupciós ügyekkel terhelik őket. A volt szocialista nagykutyák furcsán mutatnak a vádlottak padján, ahol valamennyien - állításuk szerint - ártatlanul ülnek. A Fővárosi Törvényszéken akár alapszervezetet is alakíthatnának, így felfogható volna a mai előkészítő ülés szocialista alapszervezeti gyűlésnek is. Az egykor szebb napokat látott MSZP a politikatörténetben a büntetőügyeik maradnak hangsúlyosan meg. Így múlik el a világ dicsősége! Avagy bűn nem maradhat büntetlenül.Lemondott Molnár Zsolt az MSZP pártigazgatói posztjáról
A számára kedvezőtlenül alakult október 19-i elnökválasztást követően lemondott pártigazgatói tisztségéről az MSZP-ben Molnár Zsolt. A szocialista politikusnak korábban már a parlament felfüggesztette a mentelmi jogát, miután befolyással üzérkedés bűntette és más bűncselekmények gyanúja merült fel a nevével kapcsolatban.Molnár Zsolt a Mi kérdezünkben: Nem kell megalázkodni, de a kuruckodáson nagyot bukhatunk!
"Lássuk be, nagyon lerontaná Magyarország jövőbeni kilátásait egy demokrata győzelem az amerikai elnökválasztáson, talán ezért is hiba volt mindent egy lapra feltenni" - mondta a Mi kérdezünk című műsorunkban Molnár Zsolt, az MSZP pártigazgatója. Hozzátette: nem vitás, hogy Magyarországnak vannak saját érdekei és helyes, hogy a miniszterelnök kiáll ezekért, de a realitásokat is figyelembe kellene venni. Azaz sem a kék, sem a piros tablettát nem kellene bevennünk - utalt Molnár Orbán Viktor tusnádfürdői hasonlatára. Huth Gergely kérdéseire a szocialista politikus azt is kifejtette: a NER-ből jött Magyar Péter most egy nagy hullámon ül, elhitette, hogy ő képes leváltani Orbán Viktort, de ez a hullám majd elapad, mert nem lehet tartósan abból sikert kovácsolni, hogy valaki valami ellen van. Ekkor újra megnyílik majd a lehetőség a baloldali értékrend előtt. Molnár Zsoltot megkérdeztük az ügyészség augusztusi vádiratáról is, mely szerint ő 40 millió forint kenőpénzt vett át 2019-ben a belvárosi Olimpiai parkban, hogy hallgasson egy baloldali korrupciós ügyről. Molnár állítja, a vád képtelenség, az egyik terhelt befeketítési kísérletéről lehet szó. "Csak nem gondolja senki komolyan, hogy a Magyar Országgyűlés Irodaháza mellett, kamerák kereszttűzében pénzt veszek át egy kétes alaktól?" - tette hozzá.Két választás között – Erősen jobbra tolódtak a baloldali politikusok Tusványoson (Galéria és videó)
Portálunk főszerkesztőjének vezetésével került sor kerekasztal-beszélgetésre Tusványoson. A téma természetesen a Európai Parlament összetétele, az orosz-ukrán háború és a Székelyföldet érintő kérdések voltak. Mit mondjunk, meglepő módon, a szabadegyetem szelleme megszállta a baloldali felszólalókat, és hirtelen ők is nemzeti véleményre váltottak.Amikor az anyja szoknyája mögé bújik az alpolgármester: százmilliós balatonparti ingatlant pihentet szülei nevén Trippon Norbert (Videó)
Egy igazi kis balos fészket rendeztek be a szocialisták Zamárdiban, a környék egyik legdrágább villasorában. Az Origo korábbi cikkében kiderítette, a zuglói parkolómutyiba keveredett Molnár Zsolt itt piheni ki a vádiratban foglalt 40 millió forintnyi kenőpénz leszámolásának fáradalmait, azonban mint kiderült, akár tanácsokat is kérhet a szomszédoktól. Nem másnak van ugyanis nyaralója ugyanazon a korábban három részre osztott telken, mint annak a Trippon Norbertnek, akivel Molnár közösen vezette a fővárosi MSZP-t, és aki most a DK színeiben indul polgármesterjelöltként Újpesten. Pontosabban van itt egy kis csavar, Trippon ugyanis inkább nyugdíjas tanár szüleinek nevére íratta az ingatlant. Értelemszerűen nekik nincs vagyonnyilatkozati kötelezettségük, míg Trippon ilyen mértékű gazdagodása akár szemet is szúrhatna egyeseknek. A PestiSrácok.hu stábja elment a helyszínre, hogy megnézzük, mit rejteget a Trippon–Molnár páros Zamárdiban. Mindeközben érdemes megjegyezni, hogy Trippon az újpesti villát is a feleségére íratta. Ebből az következik, hogy az újpesti DK-s polgármesterjelölt nem sajnálja sem a feleségét, sőt, még a szüleit sem belekeverni a sötét ügyleteibe, hogy a saját bőrét menthesse.Medgyessy is Zamárdiban képzeli el nyugdíjas éveit
Molnár Zsolt után Medgyessy Péternek is megtetszett Zamárdi, és egy gigászi, a tihanyi apátságra néző villába költözött nyugdíjas éveire a volt miniszterelnök. Az Origo szerint a volt kormányfő balatoni építkezését több botrány is kísérte: többek között valahogy kifelejtette a vagyonnyilatkozatából a villát, ráadásul egy, a miniszterelnöksége idején helyzetbe hozott privatizátor cég volt a telek tulajdonosa Medgyessyt megelőzően.Zamárdi egyik legdrágább részén, egy luxusvillában pihen a korrupciós ügybe keveredett Molnár Zsolt
Az Origo egyik olvasója számolt be arról, hogy Zamárdi egyik legdrágább részén, egy festői villában látta a parkolási korrupcióba keveredett MSZP-s országgyűlési képviselőt, Molnár Zsoltot kertészkedni. Kiderült, hogy a háznak Molnár az egyedüli tulajdonosa. A környék Zamárdi egyik legjobb része, mindössze néhány száz méterre van a parttól, itt egy hasonló méretű ingatlan akár 200 millió forintot is érhet. Az Origo informátora szerint Zamárdi a baloldali vezető politikusok kedvenc helye lett, több másik balos „nagykutya” is meg szokott fordulni a környéken.Ajánljuk még

















