mszp
Siófokon a Jobbik feküdhetett le az MSZP-nek: vicces álkampányt folytat a jelöltjük
Újabb be nem vallott ellenzéki háttérpaktum látszik kibontakozni Somogy megye 4-es számú választókerületében, ahol eddig mindössze ketten gyűjtötték össze az áprilisi választásokon való induláshoz szükséges mennyiségű ajánlásokat. Egyikük Witzmann Mihály, a Fidesz-KDNP jelenleg hivatalban lévő országgyűlési képviselője, kihívója pedig a kalandos életű "sztárügyvéd" Magyar György, aki az MSZP és a Párbeszéd támogatását élvezi. Bár a legtöbb Jobbik-jelölt a héten már leadta a szükséges ötszáz ajánlást, a titkolt MSZP-Jobbik-paktum, azaz a koordinált jelöltállítás újabb bizonyítékaként értelmezhető, hogy a jobbikos Potocskáné Kőrösi Anita ezt nem tette meg, kampány gyanánt pedig egyedül járja a választókörzetet, a felkeresett falvakban senkivel sem találkozik.Besült az új plakátbotrány, az ellenzék is vásárolt az ESMA olcsó felületeiből
Fideszes plakátbotrányt próbált kirobbantani az RTL-csoporthoz tartozó 24.hu bulvárportál, ám nemrég helyesbíteni voltak kénytelenek az "oknyomozó cikket", hiszen kiderült, hogy az ESMA Zrt. gyanúsan olcsónak titulált lengőplakátjaiból nemcsak a Fidesz, hanem az MSZP és az LMP is vásárolhatott, ráadásul nem kis tételben: előbbi 3300, utóbbi 2000 darab helyet a kampány időszakára.Az MSZP saját sikereként próbálja eladni a tőle függetlenül megvalósuló metró-akadálymentesítést
Az ellenzék felfüggeszti a 3-as metró teljes akadálymentesítéséért indított népszavazási aláírásgyűjtést, mivel szerintük a főváros vállalta követelésük teljesítését – jelentették be az ezt kezdeményező pártok képviselői szerdán, a Fővárosi Közgyűlés ülése előtt tartott sajtótájékoztatón. A Főpolgármesteri Hivatal azonban már egy hete közölte, hogy az MSZP által követelt lift nem jobb az eredetileg tervezett akadálymentesítésnél, amely meg is fog valósulni, ráadásul az aláírások sem gyűltek úgy, ahogy a szocialisták elképzelték.Áááá, nincs itt semmiféle Jobbik-MSZP-DK-paktum, ma csak Tóbiás dobta be a törölközőt
Bár már plakátja is volt, Tóbiás József, az MSZP korábbi elnöke és országgyűlési képviselője mégsem indul el az érdi választókerületben, visszalépett ugyanis egy "nímand" javára. Tóbiás Facebook-videóban jelentette be, hogy a helyben amúgy teljesen népszerűtlen egykori SZDSZ-es álcivilt, Csőzik Lászlót indítja el az MSZP. A vak is látja, hogy az MSZP-DK döntése ebben a választókörzetben Vágó Sebestyén jobbikos jelölt esélyeit növeli, miközben a Jobbik legutóbb szombaton tagadta le a PS kamerájának, hogy titkos választási paktumot kötöttek volna a baloldallal.Molnár Zsolt: kizárhatja tagjai közül az MSZP a képviselőjelöltséggel szabadulni kívánó Czeglédy Csabát
A magyar társadalmat elképesztő izgalomban tartó témákként igyekezett felvezetni egyre langyosabb kampányfogásait hétfőn Molnár Zsolt, aki szerint döbbenetes, hogy Rogán Antal is a nemzetbiztonsági kabinet tagja lett. Az Országgyűlés nemzetbiztonsági bizottságának MSZP-s elnöke egy kis prejudikált olafozással megspékelve azonnal válaszokat vár a miniszterelnöktől és a belügyminisztertől a hasonlóan fontos kérdéseire. Molnár sajtótájékoztatója azonban tartogatott érdekességet is: ha a sorozatos csalások miatt előzetesben ülő MSZP-s ügyvéd, a mentelmi joggal a szabadulásában bízó Czeglédy Csaba a párt hivatalos jelöltje ellen indul, akkor a botrányhőst kizárhatják az MSZP-ből.„Ez egy közepes méretű szocialista nagyvállalat igazgatójának a termelési beszéde volt” - így reagált az MSZP-PM Orbán Viktor évértékelőjére
Soha még ilyen nyolc évet Magyarországnak! - így reagált Karácsony Gergely, az MSZP és a Párbeszéd miniszterelnök-jelöltje Orbán Viktor miniszterelnök évértékelő beszédére. A sajtótájékoztatón részt vett Molnár Gyula MSZP-elnök is, aki szerint a kormányfő „egy közepes méretű szocialista nagyvállalat igazgatójának termelési beszédét” mondta el.Dulakodhattak az MSZP választmányi ülésén
Péntek este nyolckor még csak viták, üvöltözések történtek a szocialisták országos választmányának ülésén, a kongresszus előestéjén, ám később a viták dulakodásig fajultak – írja szocialista forrására hivatkozva a MagyarHirlap.hu. A portál úgy tudja, kaotikus állapotok uralkodtak az ülés mindhárom napján, mivel a Párbeszéd-MSZP együttműködés mégsem olyan gördülékeny, mint azt kommunikálják.Ajánljuk még

















