mszp
MSZP: "A Jobbik egy tolvaj milliárdos pártja"
Elhatárolódott a Jobbiktól az MSZP Medgyessy Péter volt miniszterelnök azon kijelentése kapcsán, hogy csak egy nagy ellenzéki ellenfogásnak lenne esélye a Fidesszel szemben a tavaszi választásokon és abban matematikailag a Jobbik is beletartozik. A Magyar Szocialista Párt kedden kiadott közleményében azt írta, a Jobbikkal, amely egy tolvaj milliárdos pártja, soha nem fogna össze.„Pufajkás gyilkos!” – Jobbikosok dekorálták ki Horn Gyula szobrát, az MSZP tiltakozik (Videóval!)
Videófelvételen jelentette be Molnár Gyula MSZP-elnök, hogy tiltakozik, amiért Horn Gyula angyalföldi szobrát jobbikos politikusok „meggyalázták”. Egyébként annyi történt, hogy a Jobbikkal szövetséges vármegyések még október végén fekete lepellel bugyolálták be a Horn-alakú fémet, és táblát akasztottak a nyakába: „Pufajkás gyilkos!” Nem fogják elhinni: Molnár Gyula a tiltakozásába még a Fideszt is belekeverte. Egy MSZP közeli blog szerint Horn volt „az újkori történelem talán legnagyobb államférfija”...Kovács László elszólta magát: Mégis összeállt a DK és az MSZP?
A 888.hu szerint megállapodott a választási szövetségről a Magyar Szocialista Párt és a Demokratikus Koalíció. A napokban is szóltak erről kósza hírek, viszont az ellenzéki politikusok eltérően, egymást meghazudtolva nyilatkoztak. Kovács László korábbi külügyminiszter viszont konkrét számokat mondott a Kossuth Rádióban ...Drogos migránsnak bélyegzi a magyar melósokat a kőbányai MSZP-s
Saját honlapján kelt ki magából Somlyódy Csaba szocialista kőbányai képviselő, dogos migránsoknak nevezve a munkásszállókon élő magyar, munkás embereket. A baloldali politikus dühét az váltotta ki, hogy Kőbánya fideszes vezetése korszerűbb munkásszállások építésével orvosolná a munkaerőhiányt. A bejegyzésre a hirado.hu figyelt fel.Szakadóban az MSZP – a volt pártigazgató kiosztotta Molnár Gyulát
Nem épített semmit, politikai alternatívát nem nyújtott, csak a túlélésre játszik Molnár Gyula, az MSZP elnöke Velez Árpád, a párt korábbi pártigazgatója szerint. Velez – aki Mesterházy Attila regnálása idején számított erős embernek – egyúttal bejelentette, hogy semmilyen formában nem indul a jövő évi választásokon, véleménye szerint Molnár tevékenysége csak Gyurcsányék malmára hajtja a vizet.Adjon az Isten: deszegregált iskolákat!
Közös, MSZP–Jobbik–LMP–Együtt-fórumot tartottak pénteken Kaposváron a Kúria által – a cigányok állítólagos szegregált oktatása miatt – bezárásra ítélt Pécsi Utcai Általános Iskola ügyében. A négy ellenzéki pártot – hogy, hogy nem – a Soros György által bőkezűen támogatott Esélyt a Hátrányos Helyzetű Gyerekeknek Alapítvány hozta össze a jóízű beszélgetésre. Vendégszerzőnk, Varga-Bíró Tamás ennek apropóján azt járta körül, hogyan árulhat egy gyékényen a korábban még „cigánybűnözést” emlegető Jobbik két kommunista utódpárttal és az „SZDSZ halva született gyermekével”. Illetve arra is kitért, hogy a csupán nevében „esélyt” ígérő NGO miért nem kérdezte meg a szülőket, a gyerekeket arról, nekik mi lenne a jó. Ugyanis, mint több hasonló esetben, a helyi cigányok többsége itt, Kaposváron is szereti a megszüntetésre ítélt „szegregált” iskolát.Nemzetárulás és lopás: lenyúlta az MSZP videóját Gyurcsány, hogy a külhoniak ellen hergelhessen
Óriási vehemenciával vetette bele magát a határon túli magyarság elleni gyűlöletpropagandába Gyurcsány Ferenc, aki napok óta azzal uszít külhoni testvéreink ellen, hogy nekik nem szabadna szavazniuk, mivel nem Magyarországon élnek. A sokadik nemzetárulására egy olyan videóval tette föl a koronát a „Böszme”, amelyet még az MSZP készített a 2006-os kampányra: a Gyurcsány-párt fogta, leszedte a felvétel végéről a szocialisták logóját, és rárakta a DK-ét.Kitálalt a szocialista polgármester ex-sajtósa: „Béla nem hülye, csak g..i”
Döbbenetes vallomást tett közzé egy újságíró, akit évtizedeken át csak a régi ajkai szocialista bástya, Schwartz Béla házi újságírójaként, sajtósaként és bizalmasaként emlegettek. Láng György Géza a közelmúltban vonult nyugdíjba, mindenki úgy tudta, önszántából. Most kiborult az a bizonyos bili, utolsó külsősként írt cikkének bojkottálása után a sajtós kipakolt. Őszinte vallomásában még Simicska Lajos elhíresült szállóigéjét is kölcsönözte.Ajánljuk még

















