mszp
Az MSZP szerint az emberek egészsége is a jövő évi választások tétje
Gurmai Zita, a szocialisták elnökségi tagja, nőtagozatának elnöke fogalmazta ezt meg szombaton, Budapesten tartott sajtótájékoztatóján, hangsúlyozva, hogy a Fidesz egyre több helyen szüntette meg a közegészségügyi ellátást. Véleménye szerint 1,2 millió ember nem jut orvoshoz, 2 millió ember hiába vár sürgősségi ellátásra, miközben naponta két orvos és három nővér hagyja ott az egészségügyet.A devizahiteleseket környékezi az MSZP
A devizahitelesek gondjait nem egy parlamenti vitanap oldja meg, hanem a kormányváltás – írja a párt szombati közleményében. Hozzátették, pótcselekvés és a devizahitelesek becsapása, ha a demokratikus ellenzéki pártok valódi kormányváltó munka helyett a parlamenti vitanapok aláírásgyűjtő ívével rohangálnak, mert szerintük ez nem old meg semmit. Hangsúlyozzák, az elégedetlen emberekkel kell szövetséget kötni.Baló György egy MSZP-ssel karöltve támadta Gulyás Gergelyt az RTL-en
Baló György műsorában vitatkozott egymással Gulyás Gergely, a Fidesz, illetve Tóth Bertalan, az MSZP frakcióvezetője. Ám Gulyásnak nemcsak a szocialista politikussal, hanem a műsorvezetővel is meg kellett küzdenie. Végül bármennyire is szerették volna vitapartnerei együttes erővel szétszedni Gulyást, a politikus állta a sarat.Elindult a lavina: Döbbenetes szoci összefonódások a Czeglédy-botrányban
Mint arról elsőként beszámoltunk, szerdán a Human Operator Zrt. három munkatársát, három nőt vettek őrizetbe a NAV nyomozói a Czeglédy-féle iskolaszövetkezeti botrányban. Mindhárman a cég szombathelyi irodájában dolgoztak, már amíg meg nem szűnt. Czeglédy Csaba városába érve azt tapasztaltuk, hogy nyoma veszett a Human Operátor Zrt. székhelyének. Az irodák kiürültek, a cégtáblákat is lefejtették a falakról. Néhány méterrel távolabb a helyi MSZP-irodában, de az azzal szomszédos Oberbankban sem fogadtak bennünket szívesen.Molnár Gyula: benne van a pakliban, hogy még mélyebbre süllyed az MSZP támogatottsága
Ha a ballib értelmiség lázas messiáskeresésében eljutott Vona Gáborig, ahhoz csak gratulálni tud Molnár Gyula. A szocialisták elnöke eddig másodhegedűs volt, Botka László visszalépése után viszont ő viszi majd a prímet a pártban - mindezekről a szocialisták vezetője beszélt a Heti Válasznak.Tarjányi Péter a Polbeatben: A Jobbik nem lehet a baloldali összefogás és ellenzék része
Egységgel, a baloldali pártok összefogásával, Gyurcsány Ferenccel, de egy civil miniszterelnök-jelölttel és nem pártpolitikussal le lehet győzni az Orbán-kormányt 2018-ban - jelentette ki a PestiSrácok Polbeat című élő műsorában Tarjányi Péter biztonságpolitikai szakértő, akit a magyar sajtóban Lattmann Tamással együtt Botka László „megbuktatójaként” emlegetnek. Tarjányi visszautasította, hogy ő, vagy ők buktatták vagy puccsolták meg Szeged MSZP-s polgármesterét, de azt leszögezte, hogy Botka László személye és politikája csapdahelyzetet teremtett a baloldalon, ezért változásra volt szükség.Kezdünk komolyan aggódni az MSZP valósághoz fűződő viszonya miatt
Az MSZP folytatja szembesítő kampányát és részországgyűléseket is tart, de a választásokig nem kezdeményez a parlamentben vitanapot, nem vesz részt ötpárti egyeztetéseken, nem fordul a köztársasági elnökhöz és az Alkotmánybírósághoz (Ab) - közölte az ellenzéki párt frakcióvezetője szerdán Budapesten sajtótájékoztatón. Tóth Bertalan azt mondta, az MSZP legfontosabb célja, hogy a Fideszt leváltsa 2018-ban, a szocialisták ezért indítottak a parlamentben és azon kívül is szembesítő kampányt.Az MSZP vagy a Fidesz csapja be a nyugdíjasokat?
Az MSZP szerint szándékosan visszatartott pénzt kapnak meg a nyugdíjasok most nyugdíjemelés és nyugdíjprémimum formájában. A Fidesz szerint az MSZP most is be akarja csapni a nyugdíjasokat, akiktől korábban elvettek egyhavi nyugdíjat, hagyták, hogy az elértéktelenedjen és nem fizettek nyugdíjprémiumot sem.Ajánljuk még

















