mszp
Az MSZP és a DK jóvoltából a börtönben is kapja fizetését Czeglédy – Fidesz: így fizetik ki a hallgatását
A Fidesz felháborítónak tartja, hogy a költségvetési csalás gyanúja miatt hetedik hete előzetes letartóztatásban lévő Czeglédy Csaba továbbra is kapja a fizetését a szombathelyi önkormányzattól, miközben az ügyben károsult több ezer diák hiába várja a pénzét – mondta Budai Gyula fideszes országgyűlési képviselő, aki szerint az MSZP és a DK ezzel vásárolja meg a lebukott politikus hallgatását. Eközben a DK egyáltalán nem, az MSZP pedig csak részben válaszolt a PestiSrácok.hu közérdekű adatkéréseire, amelyekben a Czeglédyvel kötött szerződéseikre voltunk kíváncsiak. A titkolózás miatt portálunk jogi lépéseket fontolgat.Puszipajtások lettek: Molnár szerint már nincsenek „elvarratlan szálaik” Botkával
Baráti hangulatúnak nevezte Molnár Zsolt szocialista elnökségi tag a Kossuth Rádió 180 perc című műsorában kedden azt a megbeszélést, amelyet előző nap folytatott az MSZP miniszterelnök-jelöltjével. Az interjúban tagadta, hogy államtitkok lettek volna a laptopon, amit fönt felejtett egy repülőgépen.Repülőgépen felejtette államtitkokkal teli laptopját Molnár Zsolt
Madridban a repülőgépen felejtette, és csak órák múlva, a nagykövetség segítségével sikerült laptopját visszaszereznie Molnár Zsoltnak, a nemzetbiztonsági bizottság MSZP-s elnökének – értesült a Magyar Idők.Teljes mellszélesség - Szegeden járta a kanosszát a renegátnak bélyegzett Molnár Zsolt
Nem foglalkozik a továbbiakban az ellenzéki összefogás kérdésével Molnár Zsolt, MSZP-s politikus, aki kemény csörtében maradt alul Botka László, szocialista miniszterelnök-jelölttel szemben. A vita kimondva-kimondatlanul ismételten a Gyurcsány Ferenccel való ellenzéki összefogásról szólt, amelyben a lekollaboránsozott Molnár engedékenyebb hangot ütött meg, míg Botka magát a felvetést is árulásnak tekinti, de főleg azt a tényt, hogy az általa meghatározott irány mögött korántsem zárkózik fel egy emberként az MSZP, és hogy a DK-val való összefogás igénye sajtónyilvánosságot kapott. Megjegyezzük, a fideszes Kósa Lajos emellett felhívta a figyelmet arra a lehetséges Botkához köthető taktikára, amely 2018-ban elengedné a kisebb baloldali pártok kezét, hogy 2022-ben egy baloldali (MSZP) kihívója lehessen a Fidesznek, míg a többiek eltűnnek a szavazói érdektelenség süllyesztőjében.Összefogtak az ellenzéki pártok a bérplafonról szóló népszavazásért
Az MSZP, az LMP, a Párbeszéd, az Együtt és a Kétfarkú Kutya Párt is támogatja az állami cégvezetők bérének maximálásáról szóló népszavazási kezdeményezést - közölték az ellenzéki pártok képviselői hétfői közös sajtótájékoztatójukon, Budapesten.Molnár Zsolt Szegedre utazik békét kötni
Molnár Zsolt, az MSZP elnökségi tagja hétfőn Szegedre utazik, hogy Botka Lászlóval, pártja miniszterelnök-jelöltjével egyeztessen nézeteltérésükről.Pártelnök Úr megpróbálja szétválasztani az egymással pankrációzó Botkát és Molnárt
Molnár Gyula MSZP-elnöknek elege lett a párton belüli, ám a széles nyilvánosság előtt dúló vitából, és keddre magához rendelte Botka László miniszterelnök-jelöltet és Molnár Zsolt elnökségi tagot, akik az elmúlt napokban keményen osztották egymást. Hogy mi lesz a szocialista szappanopera végkifejlete – még jobban elharapódzó anyázás, vagy örök hűség ígérete –, nem tudni. Ám a műsor továbbra is rendkívül szórakoztatónak ígérkezik.Ugyanannyi embernek van herótja az MSZP-től most, mint amikor kormányoztak
Magas az MSZP elutasítottsága a magyar társadalomban, igaz, ez az arány akkor is 30 százalék körül volt, amikor a párt hatalmon volt – mondta Galló Béla politológus vasárnap reggel a köztelevízió M1-es csatornáján. A politológus szerint a baloldali pártok harca most arról szól, ki marad nyeregben a 2018-as választások után.Ajánljuk még

















