Pesti Srácok

nyugdíjasok

Diákjai tablóit politikai akciókra használta a nyugdíjasokat birkázó komáromi DK-s képviselőjelölt

Magyar ugar 2019 szeptember 5.
Nemcsak megengedhetetlen hangnemben gyűlölködik, hanem az iskolába, a pedagógusi munkájába is beviszi gyűlölködő politikai nézeteit Balla István, a roncsellenzék komáromi képviselőjelöltje. Balla – aki egyébként Gyurcsány pártját erősíti – neve egy hete vált ismertté, amikor a rezsiutalványok kapcsán birkahúsnak titulálta a fideszes nyugdíjasokat, akik 9000 forintért adják el a szavazataikat. A DK-s politikusról többen is azt mondták portálunknak, hogy nemcsak a diákjai által is követett közösségi oldalán politizál, hanem az iskolában, a diákok előtt, sőt szülői értekezleten is. Egy olvasónk egy korábbi, Balla oldaláról lementett fotót is elküldött a szerkesztőségünknek, olyan osztályképeket, amelyeket a pedagógus, osztályfőnök O1G-logóval látott el, majd úgy posztolt nyilvánosan a Facebookon. Információink szerint sem a diákoknak, sem a szüleiknek nem szólt arról, mire kívánja felhasználni a közös fényképeket. Annak ellenére, hogy Balla Istvánnak már a nyugdíjasokat becsmérlő megosztása miatt sem lenne keresnivalója a közéletben, mind a mai napig a komáromi ellenzéki összefogás képviselőjelöltje. Az álfüggetlen Márki-Zay Péter komáromi klónjának, Nemes Andreának egy hét nem volt elég, hogy elhatárolódjon csapata gyurcsányista tagjától.
Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!