orbán viktor
Agyhalál: odaláncolták magukat Orbán épülő hivatalához Szabó Tímeáék (Videó!) – Frissítve!
Mivel a kutya sem figyel rájuk, valamit ki kellett találnia a mikroszkóppal is alig látható Párbeszédnek. Ezért hát Szabó Tímeáék fogták, és odaláncolták magukat a Budai Várban éppen átalakítás alatt álló Karmelita kolostor körüli kordonhoz. Az fáj nekik, hogy a miniszterelnök szerintük oda akar költözni (pedig a valóságban csak a hivatala, a munkahelye lesz ott). Annyira belejöttek az akciózásba, hogy füstbombát dobtak a rendőrökre. Havasi Bertalan, a kormányfő sajtófőnöke a láncolós hadműveletre úgy reagált: a választók döntenek majd, hogy kinek a munkahelye lesz a Karmelita kolostor.TGM is elszabadult Kálmán Olga műsorában: Orbánéknak végük van, „kampec”
Annyira szürreális beszélgetést bonyolított le csütörtökön Kálmán Olga és Tamás Gáspár Miklós a Hír TV-ben, hogy azon sírni és nevetni egyaránt lehetett. A volt SZDSZ-es politikus, gondolkodó előadta, hogy Orbánéknak annyi, végük van, „kampec”, majd ugyanazzal a lendülettel tudatta, hogy, persze, azért újra fogják választani őket. De már nem uralkodni fognak, hanem csak kormányozni. A műsorvezető ájult rajongással hallgatta vendégét. A közíró arról is beszélt: a lex CEU-val megsértették és pofon vágták a fiatal, diplomás, középosztályhoz tartozó diákokat.Nemcsak Orbánból, de a kormánypárti kommentelőkből is elege van a Decathlonnak
"Viszket a tenyered? Mosd meg, és nyújtsd oda felebarátodnak. Ha már húsvét van” – üzente Orbán Viktornak a Facebookon Pósfai Gábor, a Decathlon magyarországi ügyvezetője. Pósfai azért akadt ki a miniszterelnök húsvéti rádióinterjúján, mert Orbán arról beszélt, hogy a keresztény embereknek viszket a tenyerük a kormányellenes tüntetések rigmusait hallva. Úgy tűnik a heves reakció nem hozta meg a várt eredményt, olvasóink szerint ugyanis a cég Facebook oldala folyamatosan törli a felháborodott kormánypárti kommenteket.Egy jogászprofesszor és egy üzletember is csatlakozott Soros György és a diákdiszkó furcsa szövetségéhez
A „nép”, vagyis az Oktogonon diszkózó fiatalok és jelentős részben külföldről ideutaztatott vendégtüntetők után újabb bírálók mentek neki Orbán Viktornak. Ezúttal egy jogászprofesszort és egy üzletembert hordoz körbe véres kardként a balliberális sajtó.Orbán Viktor: "Egy döntő összecsapás kezdődik"
A migrációt tartja a konfliktusok középpontjának Orbán Viktor miniszterelnök, aki a Kossuth Rádió Vasárnapi Újság című műsorában kijelentette: ha a magyar emberek biztonságáról van szó, akkor nincs pardon. Értékelése szerint ma egy kampányfőpróba zajlik Magyarországon, ez kavarta fel az állóvizet és "töltötte meg ricsajjal a nagyhetet".Ajánljuk még

















