pápa
A pápai polgármester szerint a nácizmus és bolsevizmus ma is közöttünk él – Felgyújtanák a várost és lincselnének a felhergelt balos szimpatizánsok
„Szét kell verni a parkolóautomatákat, esetleg a parkolóőröket”, „álljon lángokban a város, aztán lehet menni a fideszes képviselők házához lincselni” – ilyen gondolatokat osztanak meg a közösségi médiában és ábrándoznak balos szimpatizánsok Pápán. Az egészen elképesztő Facebook-kommentet Áldozó Tamás, Pápa polgármestere hozta nyilvánosságra vasárnap este. „Szétverni… lincselni… a nácizmus-bolsevizmus köztünk van” – írta hivatalos oldalán a Veszprém megyei város vezetője. Megjegyezte, hogy „a potenciális keretlegények ma is közöttünk élnek” és az ellenzék felelőssége, hogy egy számukra súlyosan kudarcos választás után hergelik őket, vagy megmaradnak a demokráciákban szokásos keretek között. Pápa városában ezúttal az váltotta ki a brutális indulatokat, hogy forgalomszabályozási okokból fizetőssé tették a belváros közeli ingyenes parkolókat. A teljes képhez tartozik, hogy ezzel egy időben a parkolási díjakat a belvárostól távolabb eső zónában csaknem a felére csökkentették.Hülyének tettette magát a jobbikos jelölt, kínos interjú lett a vége (Videó!)
Meglehetősen szürreális interjút adott a Hírcentrum riporterének Süle Zsolt, a Jobbik pápai jelöltje. A riporter antiszemita kijelentéseiről szerette volna kérdezni az ellenzéki politikust, aki azonban csak az előre betanult szövegét volt képes mantrázni, meglehetősen kínos perceket szerezve magának. Süle még akkor sem állt le az előre megírt szöveggel, amikor a riporter már arról beszélt, hogy a politikus nem tudja értelmezni a kérdéseket.Riport a műveleti területről - A pápai gyerek szülővárosában menekült kérdéseink elől - Fletó, a megközelíthetetlen (videó)
Rendőrök és gyurcsányi testőrök akadályozták meg, hogy a bukott miniszterelnöktől bármit is kérdezzenek a vele egyet nem értők. Gyurcsány Ferenc ugyanis szerdán Pápán, szülővárosában járt, csakhogy a rendőrség - ahogy egy ellentüntető fogalmazott - műveleti területté nyilvánította a DK elnökének fellépésének helyszínét, így ott ők nem emlékeztethették 2006-os tetteire. Füssy Angéla kolléganőnk azonban próbálkozott, de sikertelenül. Amikor kérdezni akart, Gyurcsány azt vetette oda, "a sajtónak nem lehet kérdezni." Sőt a testőrök rövid úton leszerelték riporterünket. Feledhetetlen videó! De ahogy az ellentüntetés szervezője mondta, fehér ember nem felejt.Éjjeli csúcsforgalom a pápai légibázison – Ezeregyszáz amerikai ejtőernyős katona indult útnak Bulgáriába
Az amerikai hadsereg 173. Légideszant Dandár (173rd Airborne Brigade) mintegy 1100 ejtőernyős katonája indult útnak Bulgáriába az MH Pápa Bázisrepülőtérről a május 11-re virradó éjszaka – írja a honvedelem.hu.Rollerező férfit gázolt halálra a vonat Pápánál
Meghalt egy rollerező férfi, akit elgázolt egy vonat szombat délután Pápánál – közölte a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján.Kis öröme a téli szürkeségnek - Egyre több a nagy kócsag Pápán
Olvasónk hívta fel figyelmünket arra, hogy a barokk város és környékén különlegesnek számító, értékes madarakra lettek figyelmesek a helybeliek. A Bakony-ér partján megjelent nemeskócsagok, vagy nagy kócsagok a magyar természetvédelem címerének is szimbólumai.Latorcai: ma is össze kell fogni a kultúránkat veszélyeztető támadással szemben
1956 forradalma azt üzeni a mai embernek, hogy össze kell fognunk a kultúránkat veszélyeztető támadásokkal szemben, hiszen csak így lehetünk sikeresek – hangsúlyozta Latorcai János, az Országgyűlés KDNP-s alelnöke pénteken, az 1956-os forradalom és szabadságharc évfordulóján tartott megemlékezésen, Pápán.Müller Cecília: Pápa járványügyi gócponttá vált
Az országos tisztifőorvos szerint járványügyi gócpont alakult ki Pápán. Müller Cecília elmondta: a városban 22 fertőzöttet találtak, de jelenleg is zajlik az úgynevezett kontaktkutatás.Pápa polgármestere nem lacafacázott, ezúttal egy elhagyott roncs autót vitt vissza a tulajdonosának
Az illegális szemetelők után az illegális autóbontóknak üzent hadat Áldozó Tamás. Pápa város polgármesterének akcióját napok óta ámulattal figyelik, ugyanis országszerte szinte valamennyi településvezetőnek meggyűlik a baja a szemetelőkkel, közpénz milliókat kényszerülnek önkormányzatok arra fordítani, hogy mások után takarítsanak. Pápa első embere ezt elégelte meg. Egy hete egy a Várkert közelében elhelyezett illegális szeméthalmot borított be a jogos tulajdonos udvarára a felszólítást követő csaknem egy teljes türelmi nap után. Ezúttal egy kibelezett, üzemképtelen roncs járművet tettek trailerre és vitték vissza a gazdájának, konkrétan az ország másik felébe. Ezúttal a szállítás költségét is be fogják hajtani - mondta portálunknak Áldozó.Ajánljuk még

















