rezsicsökkentés
Márki-Zay Péter-féle rezsicsökkentés: öblítsük a wc-t a fürdővizünkkel
Eddig sem szenvedett hiányt a magyar nép a baloldal volt miniszterelnök-jelöltjének "jó tanácsaiból", hiszen megtudtuk korábban, hogy spórolni úgy tudunk a kiadásainkon, ha például kisebb autót veszünk, ami kevesebbet fogyaszt, vagy egy autóval utazunk a kollégákkal a munkába, illetve az sem ördögtől való, ha kevesebbet fürdünk, így spórolva a vízen. Most újabb praktikát hallhattunk, miszerint a fürdővizünket felhasználhatjuk arra, hogy leöblítsük vele a wc-t. Spórolásra fel!Brutális benzinár-emelkedést okozna a brüsszeli olajembargó
Nem elég, hogy Európa-szerte durván megnövekedett az üzemanyag ára, ezt még tetézné az esetleges orosz kőolajembargó. Egy ilyen döntés nagyon megdobná a már eleve nagyon magas európai inflációt is. Az embargó miatt azonnal meg kellene szüntetni itthon a 480 forintos benzinárplafont, és azt sem lehetne kizárni, hogy egy liter benzin nálunk is ezer forint fölé emelkedne.Deutsch Tamás: az orosz olajszállítás leállítása tönkretenné Magyarországot
A Brüsszel által javasolt embargó, az orosz olajszállítás leállítása tönkretenné Magyarországot, ezért nyilvánvalóan nemet kell rá mondani – jelentette ki Deutsch Tamás, a Fidesz európai parlamenti (EP-) delegációjának vezetője az MTI-hez eljuttatott pénteki videonyilatkozatában.Gyurcsány embere pazarlásnak nevezte a rezsicsökkentést
Nincs új a nap alatt, Gyurcsány Ferenc emberei továbbra is az áremelés mellett érvelnek: Dávid Ferenc pazarlásnak nevezte az élelmiszer- és a benzinárstopot, ahogyan a rezsicsökkentést is. A DK parlamenti képviselője szerint a hasonló intézkedések nem fenntarthatóak, ezért a teljes versenypiaci árakat ráterhelné a lakosságra, akiknek a spórolást javasolta.Deutsch Tamás megüzente Csányi Sándornak, hogy a rezsicsökkentés márpedig jó
A Fidesz EP-delegációjának vezetője közösségi oldalán reagált az OTP-vezér kijelentésére, miszerint a rezsicsökkentés nem jó. Deutsch Tamás szerint Csányi Sándor nem jó.A PS grazi olvasója arról számolt be, hogy a háború kezdete óta negyven százalékkal emelkedett a villanyszámlája
Portálunkat megkereste egy Grazban élő férfi, aki arról panaszkodott, hogy a háború kitörése óta drasztikusan megemelkedtek a rezsiárak. Ez annak fényében pláne érdekes, hogy a hazai ellenzék évek óta ádáz harcot vív azzal a rezsicsökkentéssel, amelynek hála itthon továbbra is épeszű áron juthatunk hozzá a közműszolgáltatásokhoz.Márciusban is alacsony maradt itthon az energiaár
Továbbra is Budapesten volt a legolcsóbb a lakossági földgáz és a második legolcsóbb a villamos energia ára márciusban az európai fővárosok közül – közölte a Magyar Energetikai és Közmű-szabályozási Hivatal (MEKH).Ha a baloldalon múlna, hétszer magasabb rezsit nyögnénk havonta
A baloldal energiapolitikája átlagosan 112 ezer forinttal növelné a magyar családok márciusi rezsiszámláit - írta a Századvég Alapítvány a legfrissebb felmérésének összefoglalójában. Az elemzésben azt írták: az orosz-ukrán konfliktus kirobbanása óta a hazai baloldal több ízben az orosz energiaimport azonnali leállítása mellett érvelt. Az intézkedés rákényszerítené Magyarországot a rezsicsökkentési program megszüntetésére, és a háztartásoknak a nagyon magas piaci árakat kellene fizetniük a gázért.Bokros Lajos is kimondta, hogy a baloldal megszüntetné a rezsicsökkentést
A kismilliószor megújult baloldal legnagyobb megszorító mestere most azzal állt elő, hogy a baloldal kormányra kerülése esetén el kell törölje a rezsicsökkentést. Hiába, népnyúzó politikusokból nem lesz államférfi, ahogy Mini Feriből se önállóan cselekvő Márki-Zay.Ajánljuk még

















