Pesti Srácok

simicska lajos

Kocsis Máté: Pénzért és hatalomért bármire képes a külföldről irányított ellenzék (PS-interjú)

Szarvas Szilveszter Arcok 2018 március 29.
Simicska Lajost és ellopott médiabirodalmát nem lehet már komolyan venni, kamuügyeik tragikusak, kétségtelen, hogy kemény piálós bulik lehetnek a Radóc utcai mesepalotában - jelentette ki a PestiSrácok.hu-nak adott interjúban Kocsis Máté, Józsefváros fideszes polgármestere, a választókörzet országgyűlési képviselőjelöltje. Elárulta, arra a legbüszkébb, hogy a "nyóckerből" Józsefvárost csináltak. Az április 8-i választás tétjéről azt mondta, ha a politikai ellenfeleiken múlik, akkor a 2015-ös budapesti állapotok ezentúl részei lesznek a mindennapoknak, ezért a választóknak ezt kell mérlegelniük, minden más vita csak ezután következik. "Brüsszel és a Soros-birodalom el akarja hallgattatni Magyarországot, ehhez pedig meg kell buktatni a jelenlegi kormányt, és a bevándorlást támogatókat kell helyzetbe hozni" - egyértelműsítette Kocsis Máté. Szerinte az ellenzéki pártok nem szabadok és nem függetlenek, megfelelési kényszereik nem belföldre, hanem külföldre irányulnak, másfél héttel a választás előtt pedig még mindig sumákolnak. Véleménye szerint bár Budapest nem liberális város, de a fővárosban kiélezettebb a verseny, mert "a rengeteg Soros-szervezet, Soros-média, felelősség nélküli ilyen-olyan gittegylet elsősorban itt fejti ki a tevékenységét".
Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!