Pesti Srácok

soros-hálózatok

Brüsszel a titkosszolgálatok segítségével bosszulta meg a vétót, a háború elkezdődött – Ki ne hagyja a Pesti Galerit!

PPestiSrácok.hu Magyar ugar 2020 december 3.
Brüsszel megbosszulta Orbán Viktor vétóját, Szájer Józsefet profi titkosszolgálati akcióval buktatták meg, és teljesen egyértelmű, hogy a liberális, globalista és sorosista erők belátták: ha a magyar ellenzékre bízzák a hazai választásokat, akkor Magyarországon soha a büdös életben nem váltják le Orbán Viktort, ezért az ellenzéknek elkezdtek besegíteni a nyugati erők és az operatív szolgálatok – hangzott el a PestiTV Pesti Galeri című műsorában Szarvas Szilveszter, Szabó Gergő, Dezse Balázs, Bokor Gábor és Schiller Péter részvételével. Szarvas Szilveszter műsorvezető kifejtette: Szájer megbuktatásának forgatókönyve ugyanaz volt, mint a Strache-ügyben, megszervezett, tudatos és profi akcióról volt szó, amely azt a súlyos helyzetet is felveti, hogy mit csinálnak a magyar titkosszolgálatok. 2022-ig ilyen nyugati és operatív beavatkozásra kell számítanunk, a lejáratás folyamatos lesz, éppen ezért észnél kell lenni, most összetartásra, munkára és alázatra van szükség – hangsúlyozták a galeri tagjai. Hozzátették: a háború elkezdődött, a magyar-lengyel együttműködés szétverése, a demoralizálás a cél, de a hadüzenetet megkaptuk, és fel kell vennünk a kesztyűt. Vége van a finomkodásnak, keménynek kell lenni és ki kell tartani – mondták a galerisek. Nézze meg a teljes beszélgetést!
Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!